Bota e dashurisė

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Dashuria

DashuriaKu ka gje me te bukur se dashuria.Vargje e shprehje te ndyshme.............

Moderator: Admin

725705>> Poezi dashurie <&l...
18/12/2012, 18:16
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Ne kerkim te Romances

Ne kerkim te RomancesNuk eshte kurre vone te gjesh dashurine e shume kerkuar.

Moderator: Admin

242368Vajza kerkojne d...
21/5/2012, 12:36
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Dashuri,pasion e intrige

Dashuri,pasion e intrigeGjithcka rreth ndjenjės mė sublime, asaj tė dashurisė. Ndjenja, pasqyrime, diskutime dhe histori dashurie. Diskutoni mbi probleme e juaja duke i ndarė argetimet personale........

Moderator: Admin

674254PYTJE PER DJEMT ...
6/6/2010, 19:07
AC.MILAN Shiko mesazhin e fundit

Statistikat

   
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjė
2 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 2 vizitorė
Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
Legjenda : [ Admin ][ Pena e arte ]
Birthdays
Birthdays

No users have a birthday today
Users with a birthday within the next 7 days: dano (36)

Forthcoming Calendar linked topics within the next 5 days
CalendarThere are no forthcoming calendar linked topic
Statistikat
Statistikat

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 66464 artikuj

Forumi ka 1931 anėtarė tė regjistruar

Anėtari mė i ri teqjaf@gmail.com

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 33 mė 27/11/2009, 07:30  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Forumi ėshtė Kyēur Forumi ėshtė Kyēur
Ora ėshtė 23/7/2018, 05:56