Kėndi i argėtimit

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Humor dhe Barcoleta

Humor dhe BarcoletaHumori te shton jeten pra te qeshim shume shume.Kujdes mos ju bien dhembet.

Moderator: Admin

44544NE FARMACI
1/9/2012, 22:40
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Gjėegjėza|Kuice|Teste|Lojera

 Si thoni eshte rradha per nje kuic te shpejt nje test apo nje gjėegjėzė...

Lojra te ndyshme te gjitha te mundesuara ketu.


Moderator: Admin

343205Zbulo fjalen
18/12/2012, 18:03
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kuriozitete |Gjera te cudicme

Kurioziteti eshte nje nga karakeristikat me intriguese te qenies njerezore. Cfare po mendon? Me ke doje te ishe? Cfare mendon per..?

Moderator: Admin

60303Supergjyshja i r...
6/3/2011, 08:56
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kendi i bukurise

Kendi i bukurise..........

410datat e lindjes...
18/12/2012, 18:05
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit

Statistikat

   
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjė
2 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 2 vizitorė
Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
Legjenda : [ Admin ][ Pena e arte ]
Birthdays
Birthdays

No users have a birthday today
Users with a birthday within the next 7 days: dano (36)

Forthcoming Calendar linked topics within the next 5 days
CalendarThere are no forthcoming calendar linked topic
Statistikat
Statistikat

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 66464 artikuj

Forumi ka 1931 anėtarė tė regjistruar

Anėtari mė i ri teqjaf@gmail.com

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 33 mė 27/11/2009, 07:30  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Forumi ėshtė Kyēur Forumi ėshtė Kyēur
Ora ėshtė 23/7/2018, 05:52