Kendi i lire

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Bisede e Lire

Bisede e lire ne pergjithesi

873344Sinqeriteti - ci...
21/5/2012, 12:37
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Koktej Diskutimesh

Koktej DiskutimeshKerkuat shume dhe akoma nuk jeni shprehur diku?
Me siguri ketu keni per te gjetur dicka, freskohuni pak dhe nisuni perseri.

Moderator: Admin

594749Deti me jep fant...
24/1/2013, 17:23
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Pyetje | Pėrgjigje

Ju pyesni ne pergjigjemi! Pyesim ne pergjigjiuni ju!

Moderator: Admin

487534TOLERANCA,
30/5/2010, 15:43
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Thashetheme

ThashethemeThashethemet  e perditshme uaa si the ashtu he!
E moret vesh mo........ si tha, me the,i thashe

Moderator: Admin

251981Ku ishit mbreme...
24/1/2013, 17:36
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Valixhja

ValixhjaNese temat nuk jane te mjaftueshme te diskutoni ketu biseden tuaj mund ta vazhdoni.

Moderator: Admin

231521Shprehja ME E B...
12/7/2010, 09:02
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit

Statistikat

   
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjė
1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor
Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
Legjenda : [ Admin ][ Pena e arte ]
Birthdays
Birthdays

No users have a birthday today
Users with a birthday within the next 7 days: dano (36)

Forthcoming Calendar linked topics within the next 5 days
CalendarThere are no forthcoming calendar linked topic
Statistikat
Statistikat

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 66464 artikuj

Forumi ka 1931 anėtarė tė regjistruar

Anėtari mė i ri teqjaf@gmail.com

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 33 mė 27/11/2009, 07:30  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Forumi ėshtė Kyēur Forumi ėshtė Kyēur
Ora ėshtė 23/7/2018, 06:02