Bota Filmit

TematPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ridefault   Dosja K...... 1**GISHTEZA**1536Shiko mesazhin e fundit prej 28/3/2011, 22:36
nga **GISHTEZA**
Asnjė mesazh i ridefault   NJERIU I DASHUR I SKENES-DIBRAN TAHIRI 2shaban cakolli1005Shiko mesazhin e fundit prej 13/3/2010, 19:09
nga >> TeLi <<
Asnjė mesazh i ridefault   Telenovelat si pasqyrė e vetevetes dhe libri si pėrballje 0Klea438Shiko mesazhin e fundit prej 9/10/2009, 17:07
nga Klea
Asnjė mesazh i ridefault   Timo Flloko 0**GISHTEZA**494Shiko mesazhin e fundit prej 10/5/2009, 17:40
nga **GISHTEZA**
Asnjė mesazh i ridefault   Aktorja Arta Dobroshi nė Kanė me filmin “Heshtja e Lornės” 1Vizitor754Shiko mesazhin e fundit prej 2/6/2008, 09:01
nga Vizitor
Asnjė mesazh i ricool   CiLi EsHt FiLmI i FuNdIt Qe KeNi ShIkU 3Dark_Angel509Shiko mesazhin e fundit prej 22/5/2008, 16:21
nga Dark_Angel
Asnjė mesazh i ridefault   Gratė mė tė pasura tė kinemasė 13**GISHTEZA**535Shiko mesazhin e fundit prej 23/3/2008, 20:28
nga **GISHTEZA**
Asnjė mesazh i ridefault   E Verteta mbi Titanikun 1, 249Vizitor2155Shiko mesazhin e fundit prej 10/3/2008, 08:16
nga BLOODY_ALBOZ
Asnjė mesazh i ridefault   Edi Murphy 0**GISHTEZA**485Shiko mesazhin e fundit prej 12/8/2007, 19:33
nga **GISHTEZA**
Moderator
Admin
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmėrim Lajmėrim
  • Ngjitės Ngjitės
  • Global announcement Global announcement
Ora ėshtė 24/5/2018, 02:27