Ditet e fundit te vitit 2007

  Share
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Ditet e fundit te vitit 2007

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 8/12/2007, 12:42

  Thuani me pak fjale disa gjera te vecanta qe patet ne vitin 2007 .Ishte nje vit i mbare per ju a jo surprizat etj.


  Edituar pėr herė tė fundit nga nė 8/12/2007, 19:17, edituar 1 herė gjithsej


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T

  riki30
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 110
  Vendi : kosove
  Data e rregjistrimit : 20/07/2007

  default Re: Ditet e fundit te vitit 2007

  Mesazh nga riki30 prej 8/12/2007, 14:20

  Per mua ka qen nje vit shum i mire , gjysma e vitit ka qen pak me e veqante me disa te mira qe e kan vequ ket vit nga te tjeret , uroj qe viti i ardhshem te jet edhe me i mire dhe me i suksesshem kete ua uroj te gjitheve .
  Shendet
  avatar
  Erisel
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 689
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Ditet e fundit te vitit 2007

  Mesazh nga Erisel prej 8/12/2007, 17:19

  Me vjen keq qe po mbaron ky vit. Per mua ka qene shume i mbare dhe do te doja qe te perseritej.
  avatar
  Besa
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 260
  Data e rregjistrimit : 23/11/2007

  default Re: Ditet e fundit te vitit 2007

  Mesazh nga Besa prej 8/12/2007, 20:29

  Viti qe po e leme pas padushim ishte vit i shume te arriturave , fale angazhimit dhe kohes neper te cilen kalova, mbetem me shprese se sukseset nuk do mungojne as ne vitin e Ri 2008.

  uroj qe te gjitheve t'u prij shendeti dhe sukseset .

  me respekt
  besa
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Ditet e fundit te vitit 2007

  Mesazh nga MiLaN prej 8/12/2007, 21:02

  vari l... nejse
  avatar
  Don_Corleone
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 289
  Mosha : 34
  Loisirs : DY GJERA JANE TE PAFUNDME: UNIVERSI DHE BUDALLALLEKU NJEREZOR
  Data e rregjistrimit : 08/06/2007

  default Re: Ditet e fundit te vitit 2007

  Mesazh nga Don_Corleone prej 8/12/2007, 21:56

  Erisel, fatekeqesisht jeta ska replay lal :)

  Per mua 2007 ka qene nje vit me surpriza dhe suksese. Do te doja nga 2008 qe te mos perseritej 2007 ( :D ) po te ishte vazhdimesi e saj
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Ditet e fundit te vitit 2007

  Mesazh nga triniti prej 11/12/2007, 14:38

  hahhhahaahha dono :D:D:D

  2007 phfffffffff nje viti l*** qe o nene o nene ....nejse vetem gjysma e pare keshtu se gjysma e dyte :D:D:D ishte jo keq
  avatar
  PaPi_x
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 53
  Data e rregjistrimit : 25/06/2007

  default Re: Ditet e fundit te vitit 2007

  Mesazh nga PaPi_x prej 13/12/2007, 16:30

  ckemi njerez erdha un
  2007 viti me ters,qyqyr qe iku .
  avatar
  enya
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 308
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: Ditet e fundit te vitit 2007

  Mesazh nga enya prej 13/12/2007, 19:20

  Do te thoja nje vit qe nuk i permbushi shpresat qe kisha, por qe pati permiresime, pra s'mund te them as i mire e as katran.

  Shpresoj qe 2008 te mi permbushi shpresat, mgjthse jam kalitur tashme me zhgenjime!
  avatar
  Merimanga
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 92
  Data e rregjistrimit : 09/12/2007

  default Re: Ditet e fundit te vitit 2007

  Mesazh nga Merimanga prej 13/12/2007, 19:28

  Bashkohem me mendimin e Enyas.
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Ditet e fundit te vitit 2007

  Mesazh nga shaban cakolli prej 14/12/2007, 16:30

  Per shqiptaret e Kosoves ,vit i mundimshem,i tmershem,vit i pritjeve te kota.Urojme viti 2008 te jete vit i fatit te shqiptareve.

  Sponsored content

  default Re: Ditet e fundit te vitit 2007

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 21/7/2018, 00:14