Kur te akuzojne???

  Share
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Kur te akuzojne???

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 13/12/2007, 22:30

  Kur te akuzojne per dicka qe se ke thene ose bere si reagoni ju???


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T

  Musafir
  Vizitor

  default Re: Kur te akuzojne???

  Mesazh nga Musafir prej 14/12/2007, 07:13

  po reagoi shum veshtir esht se nuk mund ta duroi at gje kur me akuzojn per diqka qe se kam ber ndoshta thyhem shum keq

  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Kur te akuzojne???

  Mesazh nga shaban cakolli prej 14/12/2007, 16:26

  Akuza me e rende eshte kur njeriu eshte i perlyar ne ate akuze,kur akuzohesh per diqka qe nuk ke bere,nuk duhesh lodhur koken fare,sepse sot te akuzojne ata qe duhet te akuzohen,dhe po vrave mendjen per ta,mbetesh pa tru fare.
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Kur te akuzojne???

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 14/12/2007, 19:48

  besoj se cdo njeri nga ne ka pasur hisori te tille duke qen i/e akuzuar per dicka qe se kan bere ose thene.


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  Merimanga
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 92
  Data e rregjistrimit : 09/12/2007

  default Re: Kur te akuzojne???

  Mesazh nga Merimanga prej 14/12/2007, 21:44

  Sqaroj me pak fjale qe jane ne gabim. Nese nuk duan te besojne, ne qafe pacin veten, une nuk do zbraz te timen per te mbushur te tyren. :cig
  avatar
  enya
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 308
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: Kur te akuzojne???

  Mesazh nga enya prej 14/12/2007, 21:57

  Po Gishteza, te gjitheve na ka ndodhur kjo situate, fatkeqesisht.
  Si fillim reagoj keq, dmth me vjen shume keq nga kjo padrejtesi por kur e shoh qe s'ja vlen te merresh me me tipa te tille, atehere reagoj si Merimanga.
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Kur te akuzojne???

  Mesazh nga triniti prej 15/12/2007, 00:53

  mua me behen nervat aq kacurrel po aq shume kacurrel sa...filloj flas percart :D:D:D
  pastaje mbeldh mendje e mundohem te arsyetoj...
  kur e shoh qe eshte i kot arsyetim... qetesohem dhe...
  reagoj si keto dy cupkat me lart :D:D:D

  ose me sakt nuk reagoj fare :pool:
  avatar
  kecka
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 192
  Mosha : 39
  Vendi : as vete nuk e di
  Puna : kecke
  Data e rregjistrimit : 10/06/2007

  default Re: Kur te akuzojne???

  Mesazh nga kecka prej 31/12/2007, 00:37

  kur me akuzojne padrejtesisht fillimisht shqetesohem
  me ngrihet tensioni ( ulet prap pastaj, tensioni gjithmone)
  qetesohem dhe filloj bertas :D
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Kur te akuzojne???

  Mesazh nga MiLaN prej 31/12/2007, 18:45

  hahahhahahhahahahahha sa te paqendrueshem e paske mi kecke :D:D:D tensioni kuptohet :pool:
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Kur te akuzojne???

  Mesazh nga triniti prej 1/1/2008, 23:04

  jam kurioze te di ca ke tjeter te paqendrueshme ti kecka :D:D:D
  avatar
  enya
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 308
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: Kur te akuzojne???

  Mesazh nga enya prej 2/1/2008, 11:59

  triniti lere mi se do na mbushi faqet pastaj me gjona te paqendrushme :D heyy
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Kur te akuzojne???

  Mesazh nga MiLaN prej 2/1/2008, 20:22

  vallaj ka per tme prish qendrueshmerine ene mu me duket hahahahahhahaha
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Kur te akuzojne???

  Mesazh nga triniti prej 3/1/2008, 23:17

  hahhahahahhaha thoni valle te jete nga ajo fare :D:D:D
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Kur te akuzojne???

  Mesazh nga shaban cakolli prej 18/1/2008, 12:50

  I kishin thėnė Aristotelit:
  Zotėri pas shpine po flasin keq pėr ty!
  Aristoteli ishte pėrgjegjur:
  Pse flasin nė mungesėn time nuk prishė punė,nė mungesė mund edhe tė mė rrahin!!!!
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Kur te akuzojne???

  Mesazh nga triniti prej 19/1/2008, 00:01

  ne te vertete zoti shaban ketu behej fjale per ne prani :D:D:D , dhe si reagoni ju personalisht jo si reagoj aristoteli :D

  gjithsesi e bukur ajo shprehja :D:D:D
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Kur te akuzojne???

  Mesazh nga shaban cakolli prej 19/1/2008, 09:31

  po pėr akuzėn nė prani e kam dhėnė mendimin mė lart,akuza nė prani mė pėlqen,po pat njeriu fakte e arsyeton,po nuk mundi pranon gabimin.

  Sponsored content

  default Re: Kur te akuzojne???

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 16/7/2018, 04:27