URIME KRISHTLINDJET

  Share
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  heart URIME KRISHTLINDJET

  Mesazh nga shaban cakolli prej 14/12/2007, 16:47

  :hart:BESIMTARE TE BESIMIT TĖ KRISHTER

  Pranoni urimet me te perzemerta per festen tuaj te madhe dhe te shejte"Krishtlindjet":Urojme qe paqja e Krishtit te bie mbi ju,qe te kaloni jete te devotshme,te sukseshme e paqesore.Une nuk i takoj besimit krishter,por e rrespektoj dhe e ēmoj besimin tuaj dhe Krishtin.Mbi te gjitha Prajemi shqiptare,dhe deshire ejona eshte qe te behemi unik se mbi te gjitha kemi shqiptarine.Unitetin e deshi edhe Krishti,dhe la porosi te duam te afermit-ashtu si duam veten tone.pRA GEZUAR PER SHUME MOTE.

   Ora ėshtė 16/7/2018, 04:46