URIME FESTEN E KURBAN BAJRAMIT

  Share
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  heart URIME FESTEN E KURBAN BAJRAMIT

  Mesazh nga shaban cakolli prej 16/12/2007, 17:35

  :hart:te gjithe besimtareve islam,vellezer e motra tembare trojeve shqiptare,u shprehim urimet tona te perzemerta per festen e Kurban Bajramit,dites se gezimit dhe paqes me njeri-tjetrin,dite e mirekuptimit dhe tolerances.Paqja,dashuria,mirekuptimi,toleranca,begatia,solidariteti,harmonia,qofshin gjethmone me ju.
  avatar
  xheladin
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 170
  Vendi : rahovec
  Data e rregjistrimit : 13/06/2007

  heart Re: URIME FESTEN E KURBAN BAJRAMIT

  Mesazh nga xheladin prej 17/12/2007, 11:48

  Tė gjithė vėllėzėrve dhe motrave myslimanė u dėshiroj qė ditėt e festės sė KURBAN BAJRAMIT t’i kaloni me shėndet dhe qetėsi shpirtėrore nė mesin e mė tė dashurve dhe tė gjithė haxhijėve qė haxhi inshAllah tė jetė i pranuar dhe tė gjithė atyre qė kanė prerė kurban tė jetė i pranuar tek Allahu i Madhėrishėm. Tė jetė i mėshirshėm ndaj nesh dhe tė na vejė nė rrugėn e Xhenetit, t’i ndihmojė motrat dhe vėllezėrit tanė tė cilėt gjenden nė burgje, nė luftė, tė sėmura, tė unėt dhe tė etshėm kudo qė gjenden ata, amin!


  Bajram Sherif Mubarek Olsun

  TekabelAllahu minna ve minkum
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  heart Re: URIME FESTEN E KURBAN BAJRAMIT

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 17/12/2007, 19:50


  Gezuar Kurban bajramin


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  Annika
  Global moderator
  Global moderator

  Numri i postimeve : 1484
  Data e rregjistrimit : 21/06/2007

  heart Re: URIME FESTEN E KURBAN BAJRAMIT

  Mesazh nga Annika prej 17/12/2007, 20:34

  Urime festen e KURBAN BAJRAMI

  Sponsored content

  heart Re: URIME FESTEN E KURBAN BAJRAMIT

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 16/7/2018, 04:47