Prezantimet e vajzave

  Share
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga MiLaN prej 19/9/2007, 18:57

  odeta na e mbush mendjen moj...
  na nxirr nje foto nudo qe te te vleresojme sa sexy je
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga triniti prej 23/9/2007, 23:07

  o kina pse me lal keshtu me rroba nuk e vlerson dot :D:D:D

  :puc: tyve kuptohet
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga MiLaN prej 26/9/2007, 18:26

  trinto kshu te veshur nuk e vleresoj dot se nganjehere edhe rrobat te bejne me sexy nga c'je me te vertete
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga triniti prej 26/9/2007, 21:36

  ndodh edhe kjo qe thua ti
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga MiLaN prej 28/9/2007, 19:36

  e di prandaj ta thashe
  avatar
  Tironsi
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 264
  Vendi : duke fituar €€€€€€€
  Puna : e di vete !!!!
  Loisirs : gjerat qe fillojne me "P" , si psh : Partia, Paraja, Puna, etc...
  Data e rregjistrimit : 15/08/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga Tironsi prej 9/10/2007, 18:18

  Hyna ene una i her ktu........ me tregu veten teme.....
  Uuuuuuuuu qyqja ! M'raft i pik ! M'duket se paskim natrru oden ! Paskim hy ke oda grave !
  Ishalla nuk kon qén lakuriq !
  Una , s'pash gjo !! Po hiki ke burrat , ta nezim i her i dahon ke kutia Rremes. Shnet e gra. Mir-u-pjekshim!
  Doni t'ju them kush jom ????
  TIRONSI mi pra mo jom . Hala s'e kini mor vesht eeeeeeeee.
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga triniti prej 10/10/2007, 13:56

  o tirona cigaren e ndezim dhe ketu me :D:D:D
  ca halli ke ti
  avatar
  Tironsi
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 264
  Vendi : duke fituar €€€€€€€
  Puna : e di vete !!!!
  Loisirs : gjerat qe fillojne me "P" , si psh : Partia, Paraja, Puna, etc...
  Data e rregjistrimit : 15/08/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga Tironsi prej 10/10/2007, 17:13

  mir mi goc, se ene aty vij, le... qe ... una ktu jom, nuk kom hik per fare , joooooo.
  Nji ke erdha , sa t'shkoj ene t'blej dahon.
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga MiLaN prej 10/10/2007, 19:28

  sa e pini ne ju me
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga triniti prej 16/10/2007, 10:47

  nga halli me kina... me ca te merremi tjeter
  avatar
  kecka
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 192
  Mosha : 39
  Vendi : as vete nuk e di
  Puna : kecke
  Data e rregjistrimit : 10/06/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga kecka prej 17/10/2007, 10:52

  vajza ja mire se na keni ardhur edhe ju ketu
  kalofshi bukur dhe sa me shume aktive
  me pak fjale si femra tu bejme cik zbor meshkujve :zyze:
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga MiLaN prej 17/10/2007, 19:25

  te mbyten hallet trinto...
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga triniti prej 24/10/2007, 08:00

  vallai kina per ju paska qene kjo jete
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga MiLaN prej 26/10/2007, 11:27

  e pra e... te kam thene 100 here karikoje ate m.. tel se na cmene hahahahahaha
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga triniti prej 29/10/2007, 16:00

  une ta karikoj tel ????
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga MiLaN prej 29/10/2007, 19:54

  po pra ti... tashi na ndodh ndonjehere edhe ne po prape ti e ke fajin
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga triniti prej 30/10/2007, 12:00

  faji eshte jetim tha ai boti
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga MiLaN prej 2/11/2007, 20:16

  ai boti kot ja ka fut lali si gjithmone

  tina_de
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 2
  Data e rregjistrimit : 12/03/2008

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga tina_de prej 12/3/2008, 00:53

  Gishteza ftesa jote me pruni ktu hahhha un ju pergzoj per ket forum jeni merkulli vetum ujroj pun pa lodhje te gjith un sa erdha ktu me pelqeu shum ju pershendes te gjith kaloni mir gjum embel
  avatar
  BLOODY_ALBOZ
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 277
  Vendi : italia
  Data e rregjistrimit : 12/02/2008

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga BLOODY_ALBOZ prej 12/3/2008, 08:33

  mire se na erdhe tina kalosh sa me mire ketu.
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga triniti prej 12/3/2008, 13:16

  tina mire se na ke ardhur...kalofsh sa me bukur
  avatar
  bad_boy_4_life
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 177
  Mosha : 32
  Vendi : Durres
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga bad_boy_4_life prej 16/4/2008, 15:56

  Ka ndonje cupe qe don me u feju apo martu
  si pas deshires
  avatar
  bellissima
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 82
  Vendi : n'tok time
  Data e rregjistrimit : 22/11/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga bellissima prej 28/4/2008, 20:49

  Ja ku jam dhe une teksirat e keni beni i b.... ven dhe per mua se jam e logel me xen...
  tani ce thoni ju po ce s'thoni gje ju un jam bellissima modestamente.....čččč jam goc shum e mire :ui: ma thot mami per dite kte tani ca te them me per belulin une ah se harova jetoi ne it studio (gjasme) juridik jetoi ne nje qytet te bukul si une ne VENEZIA per ata ce hyn te dallaveret jam ajo shoferja pa patent dmth goca me porsche.. te NAKI jam mod me emrin mirela......

  uh SE HAROVA ME THON JAM GJYSHJA E TRINIT TANI 1 VIT E 21DIT I KAM PERPARA PO HAJDE MUSHJA MENJEN ASAJ :8)
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga kiss_today prej 29/4/2008, 16:38

  Gezohem qe te njoha Bellissima dhe me kaq modesti sa ke fol per veten ti, them se duhet te jesh po aq e bukur sa dhe emri jot Laughing . Ja mire se erdhe mes nesh !
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga stavri prej 29/4/2008, 16:58

  urime te gjithave ju qe keni ardh te reja pavarsisht se jeni te vjetra

  jam mod pranaj ju pershendeta se mos ma merrni se do tu ngacmoj :D

  Sponsored content

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 26/4/2018, 17:24