Prezantimet e vajzave

  Share
  avatar
  Annika
  Global moderator
  Global moderator

  Numri i postimeve : 1484
  Data e rregjistrimit : 21/06/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga Annika prej 16/6/2008, 20:39

  Mirė se vjen Miranda & Klea

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga Vizitor prej 16/6/2008, 20:45

  Miranda mire se erdhe ne mesin ton,kalofsh mire :8)

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga Vizitor prej 16/6/2008, 20:52

  Uaaaaaa me rafte pika Klea ty te harrova mi ..Mire se na erdhe rri si ne shin tate na boj i kafe se jena lodh sot :D :D :8)
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga MiLaN prej 16/6/2008, 20:56

  Miranda shkruajti:Mire se me sollen komte ..Pershendetje te gjithve .

  Jam Miranda besoj qe do ja kaloj mire midis jush ...

  kjo me vret syte mu re... me verbo

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga Vizitor prej 16/6/2008, 20:58

  She she pse re u verbove ti Miranda na i more ne sysh cunin mi goc :x
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga MiLaN prej 16/6/2008, 21:03

  ma puc i cik ti mi se ndoshta me shpeton...
  per syrin e kam fjalen
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga triniti prej 17/6/2008, 16:05

  klea shkruajti:Njona qenke intersante ti
  Mirese ju gjeta dhe une te gjitheve ketu

  klea hajt mir se na paske gjet, e mir e ka morena na bej nga nje kafe mi se nuk behet qameti :D:D:D
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga stavri prej 17/6/2008, 17:20

  mire se ne ardhe klea

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga Vizitor prej 18/6/2008, 06:25

  NjOnA shkruajti:mir se ke ardh miranda ja kalofsh bukur :8)
  Qyqa none sa me ke shtrengu ,per pak desh ma more frymen :D :D Morena flm .Mire se ju gjeta .
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 18/6/2008, 08:56

  klea shkruajti:Njona qenke intersante ti
  Mirese ju gjeta dhe une te gjitheve ketu


  pse mi te dukem interesante ty?

  hajt mir se na ke ardhur dhe ja kalofsh bukur :8)
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga stavri prej 18/6/2008, 17:27

  sa mire i ke thone mi njona ti sje interesante ja ka fut kot ajo:D
  avatar
  MONDI
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 414
  Data e rregjistrimit : 22/06/2008

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga MONDI prej 22/6/2008, 22:19

  mire se ju gjeta vajza


  eh si fillim
  une jam MONDI,beqare kjo me trishton me shume :( i papune ( jam mesuar) ne kerkim te rrekordit per duhan pirje me pak fjale kaq si filli

  ah se harrova shefe gjithmone ke vajzat me ka pelqyer te prezantohem :x :x
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga MiLaN prej 22/6/2008, 22:35

  hahahhahahahahahahhaa pse me dukesh si ftyre e pare ti mua re :D:D
  avatar
  MONDI
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 414
  Data e rregjistrimit : 22/06/2008

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga MONDI prej 22/6/2008, 23:08

  OUT ehhhhhhhh se mos me ke pare duke kerkua nuse mer :qesh:
  avatar
  alinos
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 440
  Data e rregjistrimit : 16/06/2008

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga alinos prej 23/6/2008, 08:25

  MONDI shkruajti:mire se ju gjeta vajza


  eh si fillim
  une jam MONDI,beqare kjo me trishton me shume Sad i papune ( jam mesuar) ne kerkim te rrekordit per duhan pirje me pak fjale kaq si filli

  ah se harrova shefe gjithmone ke vajzat me ka pelqyer te prezantohem :x :x
  mos i perket ndonje gjinije tjeter ti mo
  Ps mos dil nga tema :x

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga Vizitor prej 23/6/2008, 16:30

  MONDI shkruajti:mire se ju gjeta vajza


  eh si fillim
  une jam MONDI,beqare kjo me trishton me shume Sad i papune ( jam mesuar) ne kerkim te rrekordit per duhan pirje me pak fjale kaq si filli

  ah se harrova shefe gjithmone ke vajzat me ka pelqyer te prezantohem :x :x
  Shocked cfar po bohet ketu mar jahu un ngatum me duket :D :D :D
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga MiLaN prej 23/6/2008, 17:12

  lene mi ashtu e ka qejfin ai
  oj kjo
  ti shiko ngri bre** se po te bien :D:D:D

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga Vizitor prej 23/6/2008, 17:14

  OUT shkruajti:lene mi ashtu e ka qejfin ai
  oj kjo
  ti shiko ngri breket se po te bien :D:D:D
  hahahahahah hec me ndi mo re si ngrej dot heyy :laj:
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga MiLaN prej 23/6/2008, 17:15

  erdha me prit... mos dil jasht se ti grisin fare te tjeret :x

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga Vizitor prej 23/6/2008, 17:17

  OUT shkruajti:erdha me prit... mos dil jasht se ti grisin fare te tjeret :x
  nuk dal jo rri i shqetesum :x te honksha dhapen une ty :8)
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga stavri prej 23/6/2008, 17:19

  qyqa sa jeni shenosh mre njerz tu henger njeri tjeterin vend pa vend :D

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga Vizitor prej 23/6/2008, 17:20

  stavri shkruajti:qyqa sa jeni shenosh mre njerz tu henger njeri tjeterin vend pa vend :D
  :qesh: kshu mo pa dashje
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga stavri prej 23/6/2008, 17:24

  vec kujdes se u duhen dhe per me vone mre amon
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga MiLaN prej 23/6/2008, 17:28

  Miranda shkruajti:
  OUT shkruajti:erdha me prit... mos dil jasht se ti grisin fare te tjeret :x
  nuk dal jo rri i shqetesum :x te honksha dhapen une ty :8)

  jepi haje :x :x ta kam lene te mbeshtetur ke rripi i brekeve :x :x

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga Vizitor prej 23/6/2008, 19:20

  MONDI shkruajti:mire se ju gjeta vajza


  eh si fillim
  une jam MONDI,beqare kjo me trishton me shume Sad i papune ( jam mesuar) ne kerkim te rrekordit per duhan pirje me pak fjale kaq si filli

  ah se harrova shefe gjithmone ke vajzat me ka pelqyer te prezantohem :x :x
  Mire se na erdhe Mondi

  Sponsored content

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 24/5/2018, 02:29