Prezantimet e vajzave

  Share
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga stavri prej 23/6/2008, 19:56

  qyqa mashkull te femrat cbe ktu ti re :D

  dashnori shkodran
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 62
  Data e rregjistrimit : 08/03/2008

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga dashnori shkodran prej 7/9/2008, 21:36

  Pershnes vajzat mbi 18 vjece, zonjushat, grate dhe gjyshet kuptohet ne qofte se jane sei e'' hahahahaha
  avatar
  majorka
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 54
  Data e rregjistrimit : 09/09/2008

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga majorka prej 9/9/2008, 23:02

  mire se ju gjeta
  un jam majorka shpresoj t'ja kaloj mire me ju.........

  Musafir
  Vizitor

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga Musafir prej 10/9/2008, 05:11

  majorka shkruajti:mire se ju gjeta
  un jam majorka shpresoj t'ja kaloj mire me ju.........

  mir se ke ardhur ne mesin ton besoi se do kalosh si ma se miri me ne te gjith se bashku
  te uroi kenaqesi ne Forum :8) :lule:
  avatar
  Annika
  Global moderator
  Global moderator

  Numri i postimeve : 1484
  Data e rregjistrimit : 21/06/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga Annika prej 10/9/2008, 09:26

  Mire se vjen ne forum Majorka. Ditėn e mirė :happ:
  avatar
  majorka
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 54
  Data e rregjistrimit : 09/09/2008

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga majorka prej 10/9/2008, 13:42

  faleminderit gurbetqarja-Annika per mikpritjen shpresoj dhe un tja kaloj mire me ju.
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga stavri prej 10/9/2008, 17:23

  majorka mir se erdhe ne mezin tone
  kalofsh sa me mire ktu te ky forum
  avatar
  majorka
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 54
  Data e rregjistrimit : 09/09/2008

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga majorka prej 11/9/2008, 16:00

  faleminderit stavri.....
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga stavri prej 11/9/2008, 17:01

  asgje majorka kenaqesi eshte e imja qe te urova ty
  avatar
  camarokja_elbasan
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 334
  Mosha : 31
  Vendi : atje ku leh qeni shtrire
  Puna : uuuuuuuuu ekonomiste
  Loisirs : aha translate se nuk kuptoj
  Data e rregjistrimit : 29/08/2008

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga camarokja_elbasan prej 15/9/2008, 16:52

  pershendetje un jam camarokja elbasan jam 22 vjece kam mbaruar per
  ekonomik kontabilitet dhe punoj si specialise kontabel ne bashkin e
  elbasanit ne zyrat e tatim taksave per biznesin e vogel me pelqen
  jeta,kafshet jan jeta ime..adhuroj peshqit dhe qenushat....me pelqen te
  kem shum shoqeri.....
  avatar
  MONDI
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 414
  Data e rregjistrimit : 22/06/2008

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga MONDI prej 15/9/2008, 16:53

  mire se erdhe camarroke shpresoj se nuk njihemi se edhe une andeje kam mbaruar shkolle nejse klm sa me mire ne mesin tone :)
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga stavri prej 15/9/2008, 17:52

  camarokja_elbasan mire se erdhe ne mezin tone dhe suksese per punen
  avatar
  Annika
  Global moderator
  Global moderator

  Numri i postimeve : 1484
  Data e rregjistrimit : 21/06/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga Annika prej 15/9/2008, 19:16

  Mire se vjen ne forumit camarokja_elbasan mire se erdhe :lule:
  avatar
  camarokja_elbasan
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 334
  Mosha : 31
  Vendi : atje ku leh qeni shtrire
  Puna : uuuuuuuuu ekonomiste
  Loisirs : aha translate se nuk kuptoj
  Data e rregjistrimit : 29/08/2008

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga camarokja_elbasan prej 15/9/2008, 22:00

  mirese ju gjej te gjitheve dhe nese jam e tepert me thoni se nuk di
  mbase bej gabim qe shkruaj ne cdo teme qe me del para nuk i di mirr
  rregullat ketu stavri me trego pak lejohet a jo ne privat
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga stavri prej 15/9/2008, 22:28

  camarokja ktu lejohet te shkruash ne cdo teme qe eshte hapur ktu dhe ti shkruash cdo kujt qe ta deshiron zemra ne privat
  avatar
  COCAINA
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 20
  Data e rregjistrimit : 06/07/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga COCAINA prej 18/10/2008, 18:57

  a pin ndonje goc ketu?
  avatar
  tara
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 125
  Data e rregjistrimit : 03/10/2008

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga tara prej 1/2/2009, 17:51

  ē'kemi une jam tara.
  tung
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 1/2/2009, 17:56

  mir se ke ardh tara dhe kalofsh bukur midis nesh
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 6/2/2009, 20:05

  tara gezohem qe ke ardhur ne mesn tone te uroj nje qendrim te kendshem ketu


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  tara
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 125
  Data e rregjistrimit : 03/10/2008

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga tara prej 6/2/2009, 21:35

  faleminderit gishtez
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga Morena prej 7/2/2009, 13:10

  Mire se ke ardhur Tara argetim te kendeshem .
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga stavri prej 7/2/2009, 14:34

  tara mire se na erdhe lal ene ne dasem jarebi nese je beqare:D
  avatar
  tara
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 125
  Data e rregjistrimit : 03/10/2008

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga tara prej 8/2/2009, 13:19

  faleminderit te gjitheve per mikpritjen.ujoj tia kalojme mire. :syze:
  avatar
  alinos
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 440
  Data e rregjistrimit : 16/06/2008

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga alinos prej 16/2/2009, 10:23

  tara mirese edhe motra sa mire ke bo qe je rregjistu ketu
  avatar
  tara
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 125
  Data e rregjistrimit : 03/10/2008

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga tara prej 16/2/2009, 21:41

  faleminderit per mikpritjen dhe ti klea

  Sponsored content

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 21/5/2018, 07:12