Prezantimet e vajzave

  Share
  avatar
  kecka
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 192
  Mosha : 39
  Vendi : as vete nuk e di
  Puna : kecke
  Data e rregjistrimit : 10/06/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga kecka prej 11/6/2007, 16:17

  roby, metallica, triniti flm per mikpritjen

  metallica per sa i perket kureshtjes tende, do te preferoja te ta shuaja pak nga pak.
  kecke = UNE
  Une = do me njohesh me kalimin e kohes ketu ne forum
  avatar
  MetallicA
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 71
  Mosha : 31
  Vendi : mes sex-it dhe muzikes
  Puna : student, baterist Germs
  Loisirs : ish-mallist , tani ēun pėr shpi :)
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga MetallicA prej 11/6/2007, 17:08

  BoooooShocked Shocked. Nejse, do te njohim pra:)
  avatar
  converse_5
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 13
  Mosha : 29
  Puna : Converse world :))
  Data e rregjistrimit : 11/06/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga converse_5 prej 11/6/2007, 17:29

  Heyyyyy familjaaa...te poshter..ta mbani mend..eeee....erdha dhe uneee.. une jam Converse_5 dhe....asgje..mire se ju gjeta..:)
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 11/6/2007, 18:22

  kecka mirese erdhe e dashur ne mesin tone
  Convese_5 mirese erdhe motra nuk te kemi harruar jo
  Kaloni sa me mire ne shoqerine tone .


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga triniti prej 11/6/2007, 19:19

  converse mire se erdhe zemer :D:D:D
  avatar
  MetallicA
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 71
  Mosha : 31
  Vendi : mes sex-it dhe muzikes
  Puna : student, baterist Germs
  Loisirs : ish-mallist , tani ēun pėr shpi :)
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga MetallicA prej 11/6/2007, 20:47

  :puthje: Converse
  avatar
  converse_5
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 13
  Mosha : 29
  Puna : Converse world :))
  Data e rregjistrimit : 11/06/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga converse_5 prej 12/6/2007, 10:12

  Mire se ju gjetaaaa :puthje: te gjitheve

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga Vizitor prej 12/6/2007, 19:52

  sa mire qe bere qe erdhe ketu convese do kalosh mire besoj
  avatar
  goc_tirone
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 4
  Data e rregjistrimit : 12/06/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga goc_tirone prej 13/6/2007, 08:16

  Urime Gishteza per faqen!

  Erdha edhe una ktej ajo tironcja_d te faqet, mire se ju gjeta!
  avatar
  sihana
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 111
  Mosha : 32
  Vendi : atje ku nata te me zere
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga sihana prej 13/6/2007, 08:23

  nje mireseardhje per te gjithe anetaret e ri ,ju uroj ta kaloni sa me mire :)
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga triniti prej 13/6/2007, 13:43

  goc_tirone mire se ke ardh dhe mire se na ke gjet :D:D:D
  avatar
  roby
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 434
  Vendi : aty ku te jete e domosdoshme....
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga roby prej 17/6/2007, 11:40

  po fillon te rritet edhe numri i gicave ketu, mire se ju ka pru zoti te gjithave...se ska jete forumi pa ju...
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 17/6/2007, 12:12

  goc_tirone mirese erdhe ne mesin tone shpresoj te gjesh ketu shoqerin e ngohtesine e duhur


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  Shpirti-Shejt
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 228
  Mosha : 32
  Vendi : kam humb rrugen
  Loisirs : shkilja vrapit
  Data e rregjistrimit : 17/06/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga Shpirti-Shejt prej 17/6/2007, 15:49

  mire se ju gjeta,,jam T"3nt vij nga kosova,,ju persh puc puc
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 17/6/2007, 16:30

  T_3nt
  mirese erdhe ne mesin tone e ja kalofsh sa me mire tek ne.


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  sihana
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 111
  Mosha : 32
  Vendi : atje ku nata te me zere
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga sihana prej 17/6/2007, 16:38

  Mire se erdhe T_3nt kalofsh mire.:puthje:
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga triniti prej 18/6/2007, 17:27

  T 3nt mir se na erdhe dhe mir se na gjete :D:D:D
  kalofsh bukur
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga MiLaN prej 22/6/2007, 14:28

  marshalla se mos u marrim me sysh :P:P
  avatar
  MetallicA
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 71
  Mosha : 31
  Vendi : mes sex-it dhe muzikes
  Puna : student, baterist Germs
  Loisirs : ish-mallist , tani ēun pėr shpi :)
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga MetallicA prej 24/6/2007, 00:06

  kinezi shkruajti:marshalla se mos u marrim me sysh :P:P

  Kap nei gje me dore se mos e marresh me sysh ( dhe sben efekt aty lart.... lol!)
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga stavri prej 24/6/2007, 12:15

  oooo pershendetje te gjithve te ky forum kaq te bukur.
  mua sme takon te bej pershendetje te kjo tem por gjithesesi po ju pershendese ju gocave qe keni shkruar.
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 24/6/2007, 12:22

  stavri mirse edhe ne mesin tone me ne fund


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga triniti prej 24/6/2007, 17:21

  stavriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii stavriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii stavriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :puthje:
  avatar
  sihana
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 111
  Mosha : 32
  Vendi : atje ku nata te me zere
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga sihana prej 24/6/2007, 18:35

  mire se erdhe stavri uroj te kalosh mire ne mes nesh :D

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga Vizitor prej 25/6/2007, 08:51

  ua kush ka ardh stavri po dhe ktu me gjete mo pastaj prezantimin beje tek djemte ti cne nga gocat.:D
  avatar
  kecka
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 192
  Mosha : 39
  Vendi : as vete nuk e di
  Puna : kecke
  Data e rregjistrimit : 10/06/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga kecka prej 25/6/2007, 11:17

  stavri mir se ke ardhur, po cne prezantuar ke tema e vajzave ti??? Shocked :cig: :cig: :cig:

  Sponsored content

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 26/4/2018, 17:25