Prezantimet e vajzave

  Share
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga stavri prej 26/6/2007, 16:08

  vallai une shkoll skam shume por gjithesesi se cfare shkruaj di ta lexoi.
  po une u kame pershendetur ju gocave jo se jam prezantuar vete.
  skeni faji ju fajin e kam une qe ju pershendes.
  veth ne vesh ket gje nga inati sju pershendes me kurr kur jam ne gjume.
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga stavri prej 26/6/2007, 16:10

  kecka po une skam nevoi te prezantohem me asnje mi goce per vece teje se une i njof keta dhe keta mua.
  avatar
  silvi
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 39
  Data e rregjistrimit : 14/06/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga silvi prej 26/6/2007, 16:23

  Ja mirsejukamardh e mirsejukamgjet:cig
  avatar
  Andi_
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 121
  Mosha : 30
  Vendi : sot ketu,neser atje,pasneser.....
  Data e rregjistrimit : 18/06/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga Andi_ prej 26/6/2007, 16:25

  silvi mire se erdhe, rri si ne shtepin tende :D :D
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga triniti prej 26/6/2007, 19:22

  silvi mir se erdhe dhe mir se na gjete :D:D:D
  avatar
  sihana
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 111
  Mosha : 32
  Vendi : atje ku nata te me zere
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga sihana prej 26/6/2007, 19:54

  Ja mire se na ke ardhur Silvie mire se na ke gjrtur uroj te kalojme mire :puthje:
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 27/6/2007, 07:24

  silvi mirese erdhe ne mesin tone besoj te gjesh ngrohtesine e duhur ketu


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga lo prej 28/6/2007, 19:12

  QENKA VEND I NGROHTE KY. JA MIRE SE U GJETA
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 28/6/2007, 19:13

  Lo mirese erdhe me ne fund u bashkove me ne :8)


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga lo prej 28/6/2007, 19:29

  U GJETA ME NE FUND MOTRA :ne qef:
  avatar
  sihana
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 111
  Mosha : 32
  Vendi : atje ku nata te me zere
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga sihana prej 28/6/2007, 20:13

  Lo mire se erdhe te uroj te kalosh mir midis nesh :8)
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga MiLaN prej 28/6/2007, 20:27

  ka ardh lo ketu ? wow
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga triniti prej 29/6/2007, 16:00

  lo, mire se erdhe :D:D:D
  avatar
  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga lo prej 29/6/2007, 16:05

  :puc: flm te gjitheve
  avatar
  xhei
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 17
  Data e rregjistrimit : 14/06/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga xhei prej 3/7/2007, 09:54

  uh mire se keni ardhur te gjitha,se te them te drejten pa ju,forumi sdo kishte interes,(te pakten per mua) :D

  have fun
  avatar
  <<<blerta>&gt
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 35
  Vendi : london
  Data e rregjistrimit : 04/07/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga <<<blerta>&gt prej 4/7/2007, 12:14

  erdha edhe une
  avatar
  <<<blerta>&gt
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 35
  Vendi : london
  Data e rregjistrimit : 04/07/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga <<<blerta>&gt prej 4/7/2007, 12:39

  avatar
  sihana
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 111
  Mosha : 32
  Vendi : atje ku nata te me zere
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga sihana prej 4/7/2007, 14:37

  mire se erdhe blerta faleminderit edhe per lulet por shum shtrejte e ke cmimin e luleve mi ? hajt bej pak skonto se nuk ti blen njeri aq shtrejte do te thahen ne shporte si te duash :P :baci:
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 4/7/2007, 14:44

  blerta mirese erdhe midis nesh pershendetje e shpresoj te gjesh shoqerin e duhur ketu flm per lulet :ui:


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  sihana
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 111
  Mosha : 32
  Vendi : atje ku nata te me zere
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga sihana prej 4/7/2007, 14:49

  shiko kjo gishteza ja ka blere te gjitha lulet po pse ja bleve mi se i kishte shum shptrejt :jo jo jo:. ? apo e mi mir se gjynah dreqi :puthje:
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga triniti prej 4/7/2007, 15:59

  blerta mire se erdhe dhe uroj tja kalosh sa me mire :D:D:D
  avatar
  <<<blerta>&gt
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 35
  Vendi : london
  Data e rregjistrimit : 04/07/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga <<<blerta>&gt prej 4/7/2007, 19:56


  avatar
  <<<blerta>&gt
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 35
  Vendi : london
  Data e rregjistrimit : 04/07/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga <<<blerta>&gt prej 4/7/2007, 20:02

  sihane ku e pave ti qe i kam per shitje


  avatar
  <<<blerta>&gt
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 35
  Vendi : london
  Data e rregjistrimit : 04/07/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga <<<blerta>&gt prej 4/7/2007, 20:07
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga triniti prej 4/7/2007, 23:55

  woooow :D:D:D :puc:

  Sponsored content

  default Re: Prezantimet e vajzave

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 24/5/2018, 02:08