Mirese erdhet ne Bota juaj

  Share
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Mirese erdhet ne Bota juaj

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 10/9/2007, 13:02

  Tek te dhenat e juaja (mbrenda mundesive) duhet te jene keto informacione:

  1.Emri(ose pseudonimi qe mbani)
  2.Mosha
  3.Vendbanimi
  4.Profesioni
  5.Nese keni foto, ate mund ta vendosni
  .

  Ju lutem te gjithe antareve te mos abuzojne me antaret e prezantuar.
  Mos dergoni mesazhe te pa deshiruara,
  si fjale banale
  ofenduese,
  apo cfardo tjeter te ketij lloji.


  DUKE JU URUAR EDHE NJEHERE MIRE SE ARDHJEN EDHE QENDRIM TE KENDSHEM

  STAFI DREJTUES


  Edituar pėr herė tė fundit nga nė 19/2/2008, 12:43, edituar 3 herė gjithsej


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  Besa
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 260
  Data e rregjistrimit : 23/11/2007

  default Mirė se vini ne forumin "BOTA E JUAJ"

  Mesazh nga Besa prej 2/12/2007, 00:25

  Ne kėtė rubrike, si per stafin njeashtu edhe per anetaret e vjeter behet pershendetja dhe mirė se ardhja e anetareve te rinj.

  ju falemnderojme
  nga stafi i forumit
  "BOTA E JUAJ"
  avatar
  Besa
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 260
  Data e rregjistrimit : 23/11/2007

  default Re: Mirese erdhet ne Bota juaj

  Mesazh nga Besa prej 2/12/2007, 00:29

  dardan 16,

  Ne emrin tim personal si dhe ne emer te stafit te forumit tone dhe tuajit, ne te deshirojmė mireseardhje me deshire qe ju te jeni pjese e ketij forumi dhe te kontribuoni ne temat te cilat veq i posedojme ne forum.

  mbetemi me shprese se kontributi juaj do te jete i mirepritur ne forum, urojme qe te kaloni sa me mire me nje shoqeri e cila te mirepret zemer-hapur.

  USer
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 1
  Data e rregjistrimit : 20/12/2007

  default hello

  Mesazh nga USer prej 20/12/2007, 22:21

  pershendetje

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Mirese erdhet ne Bota juaj

  Mesazh nga Vizitor prej 21/12/2007, 22:09

  hi user mirese erdhe
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Mirese erdhet ne Bota juaj

  Mesazh nga MiLaN prej 24/12/2007, 13:36

  hello hello
  avatar
  ersia
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 1
  Data e rregjistrimit : 17/06/2008

  default Re: Mirese erdhet ne Bota juaj

  Mesazh nga ersia prej 17/6/2008, 18:00

  pershendetje kamknaqesitju lexoja rastesisht shtypa dhe dola ketu ku me lexoni tani juve

  ersia jam
  19 pranvera me kan kaluarė por asnjera sme kan sjell dashuri ala?
  austria
  pc
  foto kam, po ku ta postoj at?

  besoj se ketu do tja kalojm bukur bashk me juve ne drit ne ersi etj ...
  avatar
  alinos
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 440
  Data e rregjistrimit : 16/06/2008

  default Re: Mirese erdhet ne Bota juaj

  Mesazh nga alinos prej 17/6/2008, 18:18

  foton tend mund ta vesh tek profili ose tek galeria
  mirese erdhe ketu
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Mirese erdhet ne Bota juaj

  Mesazh nga MiLaN prej 17/6/2008, 18:38

  ersia shkruajti:pershendetje kamknaqesitju lexoja rastesisht shtypa dhe dola ketu ku me lexoni tani juve

  ersia jam
  19 pranvera me kan kaluarė por asnjera sme kan sjell dashuri ala?
  austria
  pc
  foto kam, po ku ta postoj at?

  besoj se ketu do tja kalojm bukur bashk me juve ne drit ne ersi etj ...

  ca mire se na erdhe i her :D:D
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Mirese erdhet ne Bota juaj

  Mesazh nga MiLaN prej 18/6/2008, 19:57

  o Miranda a lejohet me te gjujt lali ?

  kith vetem per tyve hahahhaa
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Mirese erdhet ne Bota juaj

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 18/6/2008, 20:55

  miranda mirese erdhe midis nesh
  portugal jo direkt ne thela la
  pak me ndyshe propozimi se tremet goca


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Mirese erdhet ne Bota juaj

  Mesazh nga stavri prej 19/6/2008, 17:50

  lejohet dhuna kundrejt femrave :D

  ndryshim kushtetute
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Mirese erdhet ne Bota juaj

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 19/6/2008, 18:49

  ja mir se keni ardhur ne forumin BOTA JUAJ kalofshi sa me mir
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Mirese erdhet ne Bota juaj

  Mesazh nga stavri prej 20/6/2008, 14:02

  ja mire se te gjeta dhe mire se me gjete
  se bashku ishalla
  avatar
  akili
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 200
  Mosha : 36
  Data e rregjistrimit : 05/06/2007

  default Re: Mirese erdhet ne Bota juaj

  Mesazh nga akili prej 24/6/2008, 17:45

  ja mire se ju gjeta o njerez te mire dhe te urte dhe pak llafazan
  avatar
  Frankfurt
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 231
  Vendi : Frankfurt am Main / Germany
  Puna : www.alb-derflatv.com
  Data e rregjistrimit : 29/08/2008

  default Re: Mirese erdhet ne Bota juaj

  Mesazh nga Frankfurt prej 29/8/2008, 13:51

  prsh te gjithe....si dhe ne vecanti GISHTEZA!

  Mire se ju gjeta...dhe uroj te me mabani mire ne gjirin tuaj! :-)

  klm

  Ciao
  avatar
  Frankfurt
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 231
  Vendi : Frankfurt am Main / Germany
  Puna : www.alb-derflatv.com
  Data e rregjistrimit : 29/08/2008

  default Re: Mirese erdhet ne Bota juaj

  Mesazh nga Frankfurt prej 29/8/2008, 14:13

  prsh morena

  Mire se te gjeta!

  Jam duke i hedhur nje Sy Forumit ne pergjithesi...te ambjentohem, si me thene!:-)

  klm

  Tschüß
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Mirese erdhet ne Bota juaj

  Mesazh nga stavri prej 29/8/2008, 14:22

  frankfurt mire se na erdhe te bota juaj
  te uroi bisedim sa me te kendshem
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Mirese erdhet ne Bota juaj

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 29/8/2008, 15:07

  Frankfurt shkruajti:prsh te gjithe....si dhe ne vecanti GISHTEZA!

  Mire se ju gjeta...dhe uroj te me mabani mire ne gjirin tuaj! :-)

  klm

  Ciao
  Fankfurt mirese erdhe ne gjirin tone shpresoj me gjith shpirt te gjesh ate qe kerkon...


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  alinos
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 440
  Data e rregjistrimit : 16/06/2008

  default Re: Mirese erdhet ne Bota juaj

  Mesazh nga alinos prej 29/8/2008, 19:21

  frankfurt mirese erdhe tek ne
  avatar
  Frankfurt
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 231
  Vendi : Frankfurt am Main / Germany
  Puna : www.alb-derflatv.com
  Data e rregjistrimit : 29/08/2008

  default Re: Mirese erdhet ne Bota juaj

  Mesazh nga Frankfurt prej 29/8/2008, 20:49

  Ju flm per muke pritjen morena, stavri, GISHTEZA dhe klea!

  Jeni te gjithe shume te mire.....pot dhe une s'jam i keq ama! 🇳🇴

  Ju uroj nje Fundjave te kendshme!

  :lule:
  avatar
  camarokja_elbasan
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 334
  Mosha : 32
  Vendi : atje ku leh qeni shtrire
  Puna : uuuuuuuuu ekonomiste
  Loisirs : aha translate se nuk kuptoj
  Data e rregjistrimit : 29/08/2008

  default Re: Mirese erdhet ne Bota juaj

  Mesazh nga camarokja_elbasan prej 29/8/2008, 21:11

  pershendetje te gjitheve ju pjesetar te ketij forumi uroj tja kaloni sa
  me bukur puf puf fort gishtezen dhe xemken time franfurtin qe e kam
  shum xhan
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: Mirese erdhet ne Bota juaj

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 30/8/2008, 09:16

  camaroke mirese erdhe moter me ne fund me gjete dhe ketu... :lov:


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T

  Atlantic
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 4
  Mosha : 32
  Data e rregjistrimit : 14/09/2008

  default Re: Mirese erdhet ne Bota juaj

  Mesazh nga Atlantic prej 16/9/2008, 07:57

  Pershendetje: dhe mire se ju gjej nga marvi.
  Duket forum i kendshem....
  Ndoshta eshte heret per ta thene ....po me pelqien.
  avatar
  camarokja_elbasan
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 334
  Mosha : 32
  Vendi : atje ku leh qeni shtrire
  Puna : uuuuuuuuu ekonomiste
  Loisirs : aha translate se nuk kuptoj
  Data e rregjistrimit : 29/08/2008

  default Re: Mirese erdhet ne Bota juaj

  Mesazh nga camarokja_elbasan prej 16/9/2008, 09:42

  pershendetje dhe mirese erdhe atlantik

  Sponsored content

  default Re: Mirese erdhet ne Bota juaj

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 18/6/2018, 12:59