Mirese erdhet ne Bota juaj

    Share
    avatar
    **GISHTEZA**
    Founder & Administratore

    Numri i postimeve : 3718
    Vendi : andej ,kendej
    Data e rregjistrimit : 27/05/2007

    default Re: Mirese erdhet ne Bota juaj

    Mesazh nga **GISHTEZA** prej 16/9/2008, 10:22

    Atlantic shkruajti:Pershendetje: dhe mire se ju gjej nga marvi.
    Duket forum i kendshem....
    Ndoshta eshte heret per ta thene ....po me pelqien.
    Marvi mirese erdhe midis nesh me behet qefi qe te pelqen ky forum...


    _________________
    █║▌│█│║▌║││█║▌║█
    E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

    █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
    N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T

    Leviathan
    Anetar i sapoardhur
    Anetar i sapoardhur

    Numri i postimeve : 1
    Data e rregjistrimit : 16/09/2008

    default Pershendetje

    Mesazh nga Leviathan prej 16/9/2008, 12:32

    Miresetegjeta! :lule:

    O miresenaerdhe,

    O miresejugjeta, ketu midisi malesh... etj-etj. E mban mend kete kengen, nga periudha e famshme e para 90-es?! Nejse, po kjo m'u kujtua tani. Hemm, ne fakt mua me duket ftohte ketu, por besoj se duhet te jete ngaqe s'jam mesuar me menyren se si funksionojne gjerat ketu.

    Do mundohem ta zbuloj :vape:

    Nje pyetje te fundit, ti ketu ca statusi ke? Dmth, mos je krijuese e kesaj faqeje?
    avatar
    **GISHTEZA**
    Founder & Administratore

    Numri i postimeve : 3718
    Vendi : andej ,kendej
    Data e rregjistrimit : 27/05/2007

    default Re: Mirese erdhet ne Bota juaj

    Mesazh nga **GISHTEZA** prej 16/9/2008, 13:30

    Mirese erdhe Leviathan do te ndihesh ngrohte se shpejti
    per ke e kishe kete pyetjen ti ta di un


    _________________
    █║▌│█│║▌║││█║▌║█
    E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

    █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
    N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
    avatar
    Annika
    Global moderator
    Global moderator

    Numri i postimeve : 1484
    Data e rregjistrimit : 21/06/2007

    default Re: Mirese erdhet ne Bota juaj

    Mesazh nga Annika prej 16/9/2008, 14:48

    Mire se vjen Atlantic dhe Leviathan :D
    avatar
    stavri
    Anėtar Nderi
    Anėtar Nderi

    Numri i postimeve : 5787
    Vendi : verdall anej kenej
    Data e rregjistrimit : 24/06/2007

    default Re: Mirese erdhet ne Bota juaj

    Mesazh nga stavri prej 16/9/2008, 17:21

    atlantic dhe leviathan mire se na erdhet ne forum dhe uroi te ndjeheni sa me mire ne ket forum
    avatar
    njomza
    Anetar i sapoardhur
    Anetar i sapoardhur

    Numri i postimeve : 5
    Data e rregjistrimit : 21/12/2008

    default Re: Mirese erdhet ne Bota juaj

    Mesazh nga njomza prej 21/12/2008, 15:27

    Mire se ju gjej.Jam NJOMZA :de: .Jam 19.Me vjen mir per ket forum,kam qejf me pas shoqni se pershtatem shum me gjdo nja.Ju pershendes krejtve :) .
    avatar
    sy zeza
    Princes
    Princes

    Numri i postimeve : 2347
    Mosha : 43
    Data e rregjistrimit : 20/10/2008

    default Re: Mirese erdhet ne Bota juaj

    Mesazh nga sy zeza prej 21/12/2008, 16:15

    njomza shkruajti:Mire se ju gjej.Jam NJOMZA :de: .Jam 19.Me vjen mir per ket forum,kam qejf me pas shoqni se pershtatem shum me gjdo nja.Ju pershendes krejtve :) .
    mir se ke ardhur dhe te uroi te kalosh si me se miri me ne te gjith se bashku
    avatar
    **GISHTEZA**
    Founder & Administratore

    Numri i postimeve : 3718
    Vendi : andej ,kendej
    Data e rregjistrimit : 27/05/2007

    default Re: Mirese erdhet ne Bota juaj

    Mesazh nga **GISHTEZA** prej 23/12/2008, 22:19

    njomez mire se erdhe moter midis nesh


    _________________
    █║▌│█│║▌║││█║▌║█
    E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

    █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
    N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
    avatar
    Annika
    Global moderator
    Global moderator

    Numri i postimeve : 1484
    Data e rregjistrimit : 21/06/2007

    default Re: Mirese erdhet ne Bota juaj

    Mesazh nga Annika prej 24/12/2008, 17:00

    Mire se vjen Njomza kalofsh te mire :happ:
    avatar
    stavri
    Anėtar Nderi
    Anėtar Nderi

    Numri i postimeve : 5787
    Vendi : verdall anej kenej
    Data e rregjistrimit : 24/06/2007

    default Re: Mirese erdhet ne Bota juaj

    Mesazh nga stavri prej 25/12/2008, 12:36

    mire se na erdhe njomza se me cpo shoh ti qenke antarja e re ne forum

    te uroi tja kalosh sa me mire ne pranin e atyre qe do krijosh shok apo shoqe ne kete forum

    ujku
    Anetar i sapoardhur
    Anetar i sapoardhur

    Numri i postimeve : 2
    Data e rregjistrimit : 26/12/2008

    default Re: Mirese erdhet ne Bota juaj

    Mesazh nga ujku prej 26/12/2008, 21:25

    1.Emri(ose pseudonimi qe mbani) bledi 2 die 4
    2.Mosha 19 vjec
    3.Vendbanimi tirane
    4.Profesioni no profesio shkolle
    5.Nese keni foto, ate mund ta vendosni
    . ?
    avatar
    skifter
    Yjet
    Yjet

    Numri i postimeve : 1081
    Data e rregjistrimit : 03/11/2008

    default Re: Mirese erdhet ne Bota juaj

    Mesazh nga skifter prej 5/3/2009, 15:52

    njomz mir se erdhe ne shtepin ton te tashur
    avatar
    sandra
    Princes
    Princes

    Numri i postimeve : 1270
    Mosha : 27
    Vendi : Peje
    Data e rregjistrimit : 15/02/2010

    default Re: Mirese erdhet ne Bota juaj

    Mesazh nga sandra prej 26/2/2010, 10:53

    mir se erdhe besoj se do te kalojm bukur.shoqni paske lup edhe ki me gjet..
    avatar
    BeLti
    Anetar
    Anetar

    Numri i postimeve : 476
    Vendi : Mitrovicė
    Puna : NET Caffe
    Data e rregjistrimit : 24/02/2010

    default Re: Mirese erdhet ne Bota juaj

    Mesazh nga BeLti prej 26/2/2010, 12:24

    Njomza mir se erdhe, qaste te kendshme ne forum me shoqerine!
    avatar
    Prishila
    Anetar i sapoardhur
    Anetar i sapoardhur

    Numri i postimeve : 5
    Data e rregjistrimit : 18/02/2012

    default Re: Mirese erdhet ne Bota juaj

    Mesazh nga Prishila prej 18/2/2012, 19:06

    Pershendetje nga une Prishila
    avatar
    ``Blerta``
    moderator
    moderator

    Numri i postimeve : 3352
    Mosha : 32
    Vendi : london
    Loisirs : ca esht kjo me?:D
    Data e rregjistrimit : 03/06/2007

    default Re: Mirese erdhet ne Bota juaj

    Mesazh nga ``Blerta`` prej 4/4/2012, 13:40

    hi ;)
    avatar
    shaban cakolli
    Pena e arte
    Pena e arte

    Numri i postimeve : 4940
    Data e rregjistrimit : 01/06/2007

    default Re: Mirese erdhet ne Bota juaj

    Mesazh nga shaban cakolli prej 21/5/2012, 12:32

    mire se erdhet,paqi kemben e mbare,na sjellshi edhe shume te tjere ne kete forum legjende

    Sponsored content

    default Re: Mirese erdhet ne Bota juaj

    Mesazh nga Sponsored content


      Ora ėshtė 28/4/2017, 12:11