SHIKONE KĖTĖ DHE .......KOMENTO

  Share
  avatar
  maca
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 453
  Mosha : 28
  Vendi : macedonia --shkup
  Data e rregjistrimit : 20/11/2007

  no SHIKONE KĖTĖ DHE .......KOMENTO

  Mesazh nga maca prej 4/1/2008, 11:57

  http://www.xenini.com/bajat.htm  SHIKONI KETE ADRES DHE QMENDONI AHAHAHAH VETEM MOS U NERVOZONI
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  no Re: SHIKONE KĖTĖ DHE .......KOMENTO

  Mesazh nga MiLaN prej 4/1/2008, 12:50

  wow... stresuese
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  no Re: SHIKONE KĖTĖ DHE .......KOMENTO

  Mesazh nga triniti prej 10/1/2008, 13:03

  hahahahahahahahah nga e gjete moj :D:D:D
  avatar
  Dona
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 201
  Mosha : 31
  Vendi : Prishtine
  Data e rregjistrimit : 11/06/2007

  no Re: SHIKONE KĖTĖ DHE .......KOMENTO

  Mesazh nga Dona prej 10/1/2008, 18:43

  Huahuahuahua... ato gabimet gjuhesore ishin te hatashme fare :D:D:D
  avatar
  Bardh
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 403
  Data e rregjistrimit : 09/06/2007

  no Re: SHIKONE KĖTĖ DHE .......KOMENTO

  Mesazh nga Bardh prej 11/1/2008, 00:12

  Shyqyr qe nuk "jam" nervoz ha ha ha Shocked .... heyy
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  no Re: SHIKONE KĖTĖ DHE .......KOMENTO

  Mesazh nga MiLaN prej 11/1/2008, 21:18

  Dona te njoha nga e qeshura :):) :puc:

  liridona bejta
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 2
  Data e rregjistrimit : 21/01/2008

  no Re: SHIKONE KĖTĖ DHE .......KOMENTO

  Mesazh nga liridona bejta prej 22/1/2008, 14:40

  zbavitje per mu hehhee

  liridona bejta
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 2
  Data e rregjistrimit : 21/01/2008

  no Re: SHIKONE KĖTĖ DHE .......KOMENTO

  Mesazh nga liridona bejta prej 22/1/2008, 14:41

  pse si bajshe dhe 300 dritare zemra do kem koh ti hap te gjitha
  avatar
  maca
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 453
  Mosha : 28
  Vendi : macedonia --shkup
  Data e rregjistrimit : 20/11/2007

  no Re: SHIKONE KĖTĖ DHE .......KOMENTO

  Mesazh nga maca prej 29/1/2008, 22:31

  eeeeeeeeeeeeeee pra ashtu ishte shum stresuese mua me nervozon shuum ka gabime drejt shkrimore sepse esht e marur nga kosova edhe ata ashtu e kan te folurin ?? un e kuptoj sepse jam nga maqedonia a ju te shqiperis smund ta kuptoni mir e kini pak si zamet ehehehhehe
  avatar
  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  no Re: SHIKONE KĖTĖ DHE .......KOMENTO

  Mesazh nga lo prej 29/1/2008, 23:58

  acaruse
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  no Re: SHIKONE KĖTĖ DHE .......KOMENTO

  Mesazh nga MiLaN prej 2/2/2008, 16:22

  hahahahahhaha maca
  lo :8) mos u acaro mi
  avatar
  The.Angel.Killer
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 44
  Data e rregjistrimit : 05/02/2008

  no Re: SHIKONE KĖTĖ DHE .......KOMENTO

  Mesazh nga The.Angel.Killer prej 5/2/2008, 12:08

  maca vec mos me rafsh ne dor ... Sad :ui:
  avatar
  maca
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 453
  Mosha : 28
  Vendi : macedonia --shkup
  Data e rregjistrimit : 20/11/2007

  no Re: SHIKONE KĖTĖ DHE .......KOMENTO

  Mesazh nga maca prej 7/2/2008, 15:15

  ahahahah THE.ANGEL.KILLER niku teper i mir me pelqen
  avatar
  Dona
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 201
  Mosha : 31
  Vendi : Prishtine
  Data e rregjistrimit : 11/06/2007

  no Re: SHIKONE KĖTĖ DHE .......KOMENTO

  Mesazh nga Dona prej 8/2/2008, 08:08

  O maca mi une kam menduar qe je kosovare sepse tek nje forum tjeter eshte nje administratore me emrin kosovarja dhe me kete foton qe ke vene ti. Pastaj Kosova shqip flet lale, ashtu si Maqedonia dhe Shqiperia, leri dialektet ti se jane pasuri e popullit tone ato. Nuk me duket e rruges te besh dallime te tilla.


  P.S Kur kam jetuar ne Tetove, me perkthyes rrija gjithe diten.

  Kerkoj falje qe dola nga tema, por me ngacmoj goxha ajo qe tha macja per te foluren kosovare. Pastaj po te shohesh shkrimin tend macja DUHET menduar qe je kosovare (sipas teje) sepse ke me se paku 10 gabime drejtshkrimore.

  Shendet te gjitheve!
  avatar
  The.Angel.Killer
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 44
  Data e rregjistrimit : 05/02/2008

  no Re: SHIKONE KĖTĖ DHE .......KOMENTO

  Mesazh nga The.Angel.Killer prej 8/2/2008, 09:31

  Sa embel fliske ti :ui: Embarassed ma bej ene 1 her ate lojen :D
  avatar
  maca
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 453
  Mosha : 28
  Vendi : macedonia --shkup
  Data e rregjistrimit : 20/11/2007

  no Re: SHIKONE KĖTĖ DHE .......KOMENTO

  Mesazh nga maca prej 17/2/2008, 15:01

  :ui: :ui: :ui:
  avatar
  Risa
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 118
  Mosha : 28
  Vendi : Ne vendin me te bukur
  Data e rregjistrimit : 09/02/2008

  no Re: SHIKONE KĖTĖ DHE .......KOMENTO

  Mesazh nga Risa prej 17/2/2008, 18:28

  maca shkruajti:http://www.xenini.com/bajat.htm  SHIKONI KETE ADRES DHE QMENDONI AHAHAHAH VETEM MOS U NERVOZONI

  Shocked :ups:
  avatar
  Dona
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 201
  Mosha : 31
  Vendi : Prishtine
  Data e rregjistrimit : 11/06/2007

  no Re: SHIKONE KĖTĖ DHE .......KOMENTO

  Mesazh nga Dona prej 19/2/2008, 15:03

  :ui:

  Sponsored content

  no Re: SHIKONE KĖTĖ DHE .......KOMENTO

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 21/7/2018, 00:26