Personi me i dashur per ju

  Share
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  ?? Re: Personi me i dashur per ju

  Mesazh nga kiss_today prej 24/4/2008, 18:36

  Personi me i dahsuri eshte Ai :D qe e di sa shume e dua une :ui:

  Vizitor
  Vizitor

  ?? Re: Personi me i dashur per ju

  Mesazh nga Vizitor prej 24/4/2008, 18:56

  ai kungulli im se do ja mor shpirtin :laj:

  **angelo-nero**
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 275
  Data e rregjistrimit : 18/06/2007

  ?? Re: Personi me i dashur per ju

  Mesazh nga **angelo-nero** prej 24/4/2008, 20:49

  kiss kush qeka ky qe se di une :silent:
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  ?? Re: Personi me i dashur per ju

  Mesazh nga kiss_today prej 25/4/2008, 09:57

  E di ti e diiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :D

  Vizitor
  Vizitor

  ?? Re: Personi me i dashur per ju

  Mesazh nga Vizitor prej 25/4/2008, 11:21

  jan dy prsona qe nuk u'a ze kush vendin kurr
  babi e mami

  Vizitor
  Vizitor

  ?? Re: Personi me i dashur per ju

  Mesazh nga Vizitor prej 25/4/2008, 11:25

  ALEX shkruajti:jan dy prsona qe nuk u'a ze kush vendin kurr
  babi e mami
  :roll:

  Vizitor
  Vizitor

  ?? Re: Personi me i dashur per ju

  Mesazh nga Vizitor prej 25/4/2008, 11:29

  flm per respektin
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  ?? Re: Personi me i dashur per ju

  Mesazh nga kiss_today prej 20/5/2008, 09:18

  AI :hart:
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  ?? Re: Personi me i dashur per ju

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 20/5/2008, 13:25

  nje her esht familja dhe te tjeret prapa..........
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  ?? Re: Personi me i dashur per ju

  Mesazh nga stavri prej 20/5/2008, 16:09

  familja ku hyne te gjith pjestaret,nipcja qe e ka daja si yll dhe ajo......
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  ?? Re: Personi me i dashur per ju

  Mesazh nga stavri prej 22/5/2008, 20:03

  eshte dikush qe kam fol vec pak sot dhe jo aq sa do te deshiroja une

  Vizitor
  Vizitor

  ?? Re: Personi me i dashur per ju

  Mesazh nga Vizitor prej 23/5/2008, 17:04

  stavri shkruajti:eshte dikush qe kam fol vec pak sot dhe jo aq sa do te deshiroja une
  hm kush re ? apo e ke sekret :D

  Vizitor
  Vizitor

  ?? Re: Personi me i dashur per ju

  Mesazh nga Vizitor prej 23/5/2008, 21:55

  Atdheu i ime qe ka shum vite pa e par
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  ?? Re: Personi me i dashur per ju

  Mesazh nga stavri prej 24/5/2008, 08:40

  morena shkruajti:
  stavri shkruajti:eshte dikush qe kam fol vec pak sot dhe jo aq sa do te deshiroja une
  hm kush re ? apo e ke sekret :D

  eshte njona morena madje top sekret

  ti nuk je iher jo se mos pa dashje fillon dhe enderron dhe ngelesh pa gjume naten :D

  Musafir
  Vizitor

  ?? Re: Personi me i dashur per ju

  Mesazh nga Musafir prej 24/5/2008, 10:03

  jan engjujt e mi qe jan me te shtrenjtit ne Bot per tjeter kund nuk ja vlen aspak ta duash


  Vizitor
  Vizitor

  ?? Re: Personi me i dashur per ju

  Mesazh nga Vizitor prej 24/5/2008, 10:27

  stavri shkruajti:
  morena shkruajti:
  stavri shkruajti:eshte dikush qe kam fol vec pak sot dhe jo aq sa do te deshiroja une
  hm kush re ? apo e ke sekret :D

  eshte njona morena madje top sekret

  ti nuk je iher jo se mos pa dashje fillon dhe enderron dhe ngelesh pa gjume naten :D
  :afro: hehehe e dia qe nuk jom une re cpune kom une me ty i her .me tenderru ty pupupupu :D
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  ?? Re: Personi me i dashur per ju

  Mesazh nga stavri prej 24/5/2008, 16:24

  po prandaj thash me goce

  sepse me qen ti personi me i dashur per mua

  i bje qe ne dy nen enderra te bejm dashni me karrike kaptines ene jo dashni kshu si i thon se spara marr vesh nga dashnia une :D

  baba rexha
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 78
  Data e rregjistrimit : 26/10/2008

  ?? Re: Personi me i dashur per ju

  Mesazh nga baba rexha prej 27/10/2008, 18:39

  familja ime

  baba rexha
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 78
  Data e rregjistrimit : 26/10/2008

  ?? Re: Personi me i dashur per ju

  Mesazh nga baba rexha prej 30/10/2008, 14:22

  personi ma i dashur asht per mua tina mesa e ime
  avatar
  sy zeza
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2347
  Mosha : 44
  Data e rregjistrimit : 20/10/2008

  ?? Re: Personi me i dashur per ju

  Mesazh nga sy zeza prej 30/10/2008, 14:46

  kafja qe e pi :D

  avatar
  Qejfliu
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 546
  Vendi : Newerland
  Puna : Nowhere
  Data e rregjistrimit : 15/08/2008

  ?? Re: Personi me i dashur per ju

  Mesazh nga Qejfliu prej 30/10/2008, 20:31

  My Love
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  ?? Re: Personi me i dashur per ju

  Mesazh nga skifter prej 4/11/2008, 11:50

  shum lule :lule:
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  ?? Re: Personi me i dashur per ju

  Mesazh nga kiss_today prej 6/11/2008, 11:23

  Vellai im :ne qef:

  Vizitor
  Vizitor

  ?? Re: Personi me i dashur per ju

  Mesazh nga Vizitor prej 6/11/2008, 12:10

  kiss_today shkruajti:Vellai im :ne qef:
  Ku je mi dreq na thave syt :8)
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  ?? Re: Personi me i dashur per ju

  Mesazh nga skifter prej 6/11/2008, 15:06

  familja e ime

  Sponsored content

  ?? Re: Personi me i dashur per ju

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 23/5/2018, 09:02