Personi me i dashur per ju

  Share
  avatar
  MONDI
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 414
  Data e rregjistrimit : 22/06/2008

  ?? Re: Personi me i dashur per ju

  Mesazh nga MONDI prej 6/11/2008, 21:40

  e para familja edhe morena sepse e kam me te vertet nje mike shume te mireeeeeeeeeeeeeeeeeee
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  ?? Re: Personi me i dashur per ju

  Mesazh nga skifter prej 6/11/2008, 22:17

  tina mesa e ime
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  ?? Re: Personi me i dashur per ju

  Mesazh nga skifter prej 6/11/2008, 22:24

  shume du tinen
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  ?? a jeni te martum

  Mesazh nga skifter prej 6/11/2008, 22:55

  qiftet kan perparsi sonde

  Vizitor
  Vizitor

  ?? Re: Personi me i dashur per ju

  Mesazh nga Vizitor prej 7/11/2008, 11:53

  MONDI shkruajti:e para familja edhe morena sepse e kam me te vertet nje mike shume te mireeeeeeeeeeeeeeeeeee
  :8) dhe une ty yllo
  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  ?? Re: Personi me i dashur per ju

  Mesazh nga skifter prej 7/11/2008, 13:54

  familja e ime
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  ?? Re: Personi me i dashur per ju

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 7/11/2008, 16:07

  familja.....

  Vizitor
  Vizitor

  ?? Re: Personi me i dashur per ju

  Mesazh nga Vizitor prej 7/11/2008, 16:59

  Familja ne rradh te pare, pastaj vin te tjeret...

  Vizitor
  Vizitor

  ?? Re: Personi me i dashur per ju

  Mesazh nga Vizitor prej 15/12/2008, 13:20


  avatar
  skifter
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 1081
  Data e rregjistrimit : 03/11/2008

  ?? Re: Personi me i dashur per ju

  Mesazh nga skifter prej 15/12/2008, 13:45

  familja asht e shejtit

  Vizitor
  Vizitor

  ?? Re: Personi me i dashur per ju

  Mesazh nga Vizitor prej 15/12/2008, 13:46

  mami im
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  ?? Re: Personi me i dashur per ju

  Mesazh nga shaban cakolli prej 16/12/2008, 16:25

  e dashura ime!
  avatar
  sy zeza
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2347
  Mosha : 44
  Data e rregjistrimit : 20/10/2008

  ?? Re: Personi me i dashur per ju

  Mesazh nga sy zeza prej 17/12/2008, 08:24

  vehtja ime :happ:

  Vizitor
  Vizitor

  ?? Re: Personi me i dashur per ju

  Mesazh nga Vizitor prej 17/12/2008, 14:03

  :hart:

  Vizitor
  Vizitor

  ?? Re: Personi me i dashur per ju

  Mesazh nga Vizitor prej 17/12/2008, 15:57

  Jan shume s'mund te percaktoj!
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  ?? Re: Personi me i dashur per ju

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 17/12/2008, 16:28

  familja........

  shqiponja
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 12
  Mosha : 53
  Data e rregjistrimit : 15/12/2008

  ?? Re: Personi me i dashur per ju

  Mesazh nga shqiponja prej 17/12/2008, 20:25

  si zakonisht familja
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  ?? Re: Personi me i dashur per ju

  Mesazh nga Ardhmeria prej 8/7/2009, 06:56

  familja ime qe me kan rritur dhe edukuar dhe ata qe ju dhuroi dashurin dhe edukimin tim per te ardhmen
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  ?? Re: Personi me i dashur per ju

  Mesazh nga shaban cakolli prej 8/7/2009, 13:47

  :hart: :hart:
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  ?? Re: Personi me i dashur per ju

  Mesazh nga Ardhmeria prej 9/7/2009, 06:37

  sic e thash pak me lart :happ:
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  ?? Re: Personi me i dashur per ju

  Mesazh nga shaban cakolli prej 12/3/2010, 15:21

  njera
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  ?? Re: Personi me i dashur per ju

  Mesazh nga Nike prej 12/3/2010, 15:51

  Edi
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  ?? Re: Personi me i dashur per ju

  Mesazh nga shaban cakolli prej 12/3/2010, 16:30

  nuk e them
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  ?? Re: Personi me i dashur per ju

  Mesazh nga Morena prej 12/3/2010, 17:17

  Cuni!
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  ?? Re: Personi me i dashur per ju

  Mesazh nga Nike prej 12/3/2010, 18:22

  Jeta ime

  Sponsored content

  ?? Re: Personi me i dashur per ju

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 23/5/2018, 08:57