per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Share
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 28/1/2008, 14:00

  e degjova qe ishe fejuar
  me beso jam lenduar
  per ty kam qar djale
  se shum te kam dashuruar


  syt e tu i enderrova
  se te kam dashur djale
  me shum se e mendoja


  bota pa ty esht kot
  helm mall dhe lot
  do te dua gjithmone djale
  s'mundem te harroj dot


  per ty paska pas mbaruar
  c'do gje e kaluar
  por un te kam dashur djale
  s'mundem te harroj dot


  ti je i tjeter kujt tani
  dhe e kam shum zili
  te kam dashur shum qe femi
  kur ajo as qe e dinte qe jetoje ti



  por e te dua s'jam penduar
  nga vuajtjet s'jam ankuar
  per nje gje jam krenare djale
  se sinqerisht te dashuruar


  dhe ti o diell e hene
  qe lindi dhe ne ate vend
  kut te shihni dhenderr ate djale
  dergoji kete mesazhe:


  le te kalojne vitet
  le te plakem e te vyshkem
  por pernedimi i cdo mbremje
  do me gjej me ty ne zemer e ne mendje
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 28/1/2008, 14:12

  do te kujtoj me mall ne gji
  kur muzgu i mremjes leht te bjere
  kur te fryje er debor a shi
  pa ty do ndjehem krejt e mjere....

  do hedh veshtrimin jasht dritares
  s'do jesh askund
  s'do shoh askend
  ti puth te tjera buz e sy
  ndersa un puth vegimin tend...

  dhe se mendoj:pse valle?si valle?
  kaq shpejt mbaroj dashuria?!
  dhe do mendoj:pse valle?si valle?
  mi le pa krhe endrrat e mija....

  dhe do mendoj mos ndoshta valle
  mos ndoshta valle qe faji im
  qe jetes mbetem kalimtare
  ne rrug te humbura pa kthim?!

  apo diku do ket qen shkruar
  kjo dashuri te shkoj per lume?!
  me fal qe nuk te kam harruar
  me fal qe te kam dashur shume....

  edi qe s'ben te te kujtoj
  ti sot je ne nje tjeter vend
  ti puth te tjera buz e sy
  ndersa un puth vegimin tend...

  ndaj lamtumir te them dhe pse..
  do me mungosh shum ti mir edi..
  sa her veshtrimin jasht ta hedh
  kur te fryje er.debor.a shi.....
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga MiLaN prej 29/1/2008, 20:00

  :affraid:
  avatar
  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga lo prej 29/1/2008, 20:35

  te dhimbshme Sad Sad
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 30/1/2008, 18:21

  kinezi ca ke :x
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 31/1/2008, 10:32

  avatar
  kecka
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 192
  Mosha : 39
  Vendi : as vete nuk e di
  Puna : kecke
  Data e rregjistrimit : 10/06/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga kecka prej 1/2/2008, 12:15

  SadSadSad yeah
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 1/2/2008, 12:19

  :te puc pak: :bye:
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga MiLaN prej 1/2/2008, 14:14

  o shtanga mi blert nuk lejohet e
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 1/2/2008, 15:13

  ste kapisha? :D
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga MiLaN prej 2/2/2008, 15:29

  u desha me thon :D:D
  si gjithmone ti nuk me kapish muve
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 2/2/2008, 16:33

  hmmmmmmmmm :silent:
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga MiLaN prej 2/2/2008, 16:39

  :8)
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga triniti prej 4/2/2008, 17:10

  blerta si mi nuk ma kapish djalin ti mua
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 4/2/2008, 17:40

  po nuk di te flas kinezshe mi :D :D :D
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga MiLaN prej 4/2/2008, 18:01

  ke ke djale ti mi o trinto ??????????????
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 6/2/2008, 14:15

  sa shum puthje perqafime :silent: nejse,,,,,per sa i perket temes,,,,
  me mungon aq shum sa se kuptoj se si jetoj pa ty
  sa here ndihem vetem,ste kamprane te jemi te dy
  dhe kur jam e lumtur por prap trishtohemse di
  ku i kam buzet e tua dhe puthjet qe me fale ti
  ah ,,,sa here them me vete te kisha nje cast vetem te te shikoje
  po buzet e embela ti puthja do te doja
  per ty qe kurre ste harroj,,,,
  o shpirt kuptoje se gjithmone do te te dashuroj

  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga MiLaN prej 8/2/2008, 20:48

  wow...
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 9/2/2008, 22:47

  ca pate???????

  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga MiLaN prej 10/2/2008, 19:40

  hic...
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 11/2/2008, 10:42

  ok thashe ca pate se me bere merak

  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga triniti prej 11/2/2008, 22:43

  kinezi ti pse perzihesh ne muabete grash eee? :D:D:D
  ty te kam djale pse kishe ndonje gje ti? :pool:
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga MiLaN prej 12/2/2008, 20:42

  mos u ban merak jo..
  trinto lesh me qime... ku me gjete ti mu mi ?
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 13/2/2008, 13:59

  ok nuk behem me merak

  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga triniti prej 13/2/2008, 15:01

  ke stacioni trenit mo me gazete ne dore duke me prit mu :D:D:D

  Sponsored content

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 21/5/2018, 07:04