per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Share
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga MiLaN prej 17/4/2008, 20:29

  mire :)

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga Vizitor prej 18/4/2008, 07:03

  no_one shkruajti:mire :)
  :8)
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga stavri prej 18/4/2008, 13:42

  kiss_today puc ty una se e meriton
  blerta puc dhe ty dhe e di vet ti se ku
  shkodranja_yll puc dhe ty
  nje kisssssssss te fort per te treja qe me kan kujtuar
  ju treja e keni bo tamam sipas temes dhe pse une sjam ne linje ju sme harroni.

  ja une sdo harroj kto treja qe me kan pucur :D

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga Vizitor prej 18/4/2008, 14:19

  stavri shkruajti:kiss_today puc ty una se e meriton
  blerta puc dhe ty dhe e di vet ti se ku
  shkodranja_yll puc dhe ty
  nje kisssssssss te fort per te treja qe me kan kujtuar
  ju treja e keni bo tamam sipas temes dhe pse une sjam ne linje ju sme harroni.

  ja une sdo harroj kto treja qe me kan pucur :D
  po muve re Sad Sad
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga kiss_today prej 18/4/2008, 16:35

  Stavri faleminderit lal, kiss edhe une tyve kuss
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 19/4/2008, 12:05

  sdu maputhje kam vendos mu fut murgeshe
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 19/4/2008, 13:19

  he se dhe murgeshat puthin:D
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga stavri prej 19/4/2008, 13:35

  ska gje shkodrane se dhe murgeshat marrin puthje

  blerta ta dish skam per te harru kurr

  po ti muve??
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 19/4/2008, 15:29

  ncuq kurr me yll

  nga te erdhi ky mendim?
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 19/4/2008, 16:32

  as un juve sju harroj sidomos ty stavri :)
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga kiss_today prej 20/4/2008, 17:21

  As une s'e harroj trinitin qe na ka harru fare Sad
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga stavri prej 20/4/2008, 17:23

  une nuk harroj dike kurr

  te cilen spata kurr shancin ta takoi

  dhe sidomos pas nje fatekeqesi qe i ndodhi
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga kiss_today prej 20/4/2008, 17:25

  Ke mo lal? Sad Me vjen keq Sad
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga stavri prej 20/4/2008, 17:27

  kisso ka qene dikush por smund ta theme emerin e saj

  di qe me ka ngel fort ne kujtes sepse ishte nje person i mrekullushem

  dhe i ndodhi nje fatekeqesi te ciles sduhet ti ndodhte

  Sad
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga kiss_today prej 20/4/2008, 17:30

  Me vjen shume keq yllo Sad
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga stavri prej 20/4/2008, 18:02

  flm kisso

  keq duhet te na vij per ate dhe jo per mua

  sepse ajo kaloi nje gjendje qe asnjeri sdo qe ta kaloi nje te till
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga kiss_today prej 20/4/2008, 18:05

  Sad

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga Vizitor prej 20/4/2008, 18:35

  Per njonin Sad
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga stavri prej 20/4/2008, 18:36

  per njonen me mire morena gjithesesi flm

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga Vizitor prej 20/4/2008, 18:37

  stavri shkruajti:per njonen me mire morena gjithesesi flm
  ca thu re une kom temperatur ti flet per cart ?
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga stavri prej 20/4/2008, 18:38

  thash se po qaje per mu pranaj

  por mos bertit se na trome

  te shkume

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga Vizitor prej 20/4/2008, 18:39

  stavri shkruajti:thash se po qaje per mu pranaj

  por mos bertit se na trome

  te shkume
  flm lal
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga kiss_today prej 20/4/2008, 18:40

  Te shkuara Morena

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga Vizitor prej 20/4/2008, 18:40

  kiss_today shkruajti:Te shkuara Morena
  flm yli :8)
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga kiss_today prej 20/4/2008, 18:41

  :) He se neser do jesh me mire.

  Sponsored content

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 21/5/2018, 06:59