per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Share
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga stavri prej 20/4/2008, 18:41

  asgjo kenaqesi morena

  une sdo te harroj kurr diten qe i dhemb koka morenes:hihihi

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga Vizitor prej 20/4/2008, 18:42

  stavri shkruajti:asgjo kenaqesi morena

  une sdo te harroj kurr diten qe i dhemb koka morenes:hihihi
  apshuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu hihihihi
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga stavri prej 20/4/2008, 18:43

  kur te kesh kohe shendet po spate ma von

  **angelo-nero**
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 275
  Data e rregjistrimit : 18/06/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga **angelo-nero** prej 20/4/2008, 18:57

  a boet gjo me thon ato qe du me harru se ato qe sdo harroj i di une :D
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga kiss_today prej 20/4/2008, 19:00

  hahahahaha pa fillo njehere angelo se jam ca kurioze une te di ke do me harru ti :) dhe nje super kiss per ty njehere per mireseardhje
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 20/4/2008, 19:02

  per njerin
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga stavri prej 20/4/2008, 19:03

  :silent:
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 20/4/2008, 19:04

  :D
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga stavri prej 20/4/2008, 19:06

  nejse sqenkam une shpetova

  **angelo-nero**
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 275
  Data e rregjistrimit : 18/06/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga **angelo-nero** prej 20/4/2008, 20:38

  jo persona o kiss se skan te mbaruar po gjera qe kam bere :D:D
  apo leqe dhe ato skan te mbaruar :D:D:

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga Vizitor prej 20/4/2008, 20:47

  ate qe s'harroj kurr jan ,, dy nana dhe baba ,,
  -gjth'te 'tjeret shkojn dhe vin ,, keshtu mendoj une ;;;;
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 20/4/2008, 22:15

  yeah
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 21/4/2008, 09:37

  stavri ku e di ti se nuk je ti????????nuk dhashe emra un e lashe enigem
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga kiss_today prej 21/4/2008, 10:21

  Angelo, zemer, vetem mua mos me harro ti, pa te tjerat ndac harroi, ndac largoi :D:D

  **angelo-nero**
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 275
  Data e rregjistrimit : 18/06/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga **angelo-nero** prej 21/4/2008, 23:14

  hahahha kisss ty skam si te te harroj une se bashk do jemi deri ne vedkje :D:D:D:D

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga Vizitor prej 22/4/2008, 09:16

  njoni qe o nevrik Sad
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga kiss_today prej 22/4/2008, 10:39

  Kush ta paska prure ne "maje te hundes" moj Morena :D ?

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga Vizitor prej 22/4/2008, 19:38

  kiss_today shkruajti:Kush ta paska prure ne "maje te hundes" moj Morena :D ?
  ai mi kush tjeter :D :D
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga kiss_today prej 23/4/2008, 10:02

  kush ai moj e uruar, se mos po thu per engjellin tim se "te thyj ne mes te thyj" hihihihi :x

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga Vizitor prej 23/4/2008, 10:04

  kiss_today shkruajti:kush ai moj e uruar, se mos po thu per engjellin tim se "te thyj ne mes te thyj" hihihihi :x
  qyqa jo mi jo rri e shqetesume nuk e kom me ate une :x :8)
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga kiss_today prej 23/4/2008, 11:37

  hahahahahahahhha e mire, po shqetesohem atehere, se u qetesova pak me pare e mu ngriten nervat :x :8)

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga Vizitor prej 23/4/2008, 15:00

  kiss_today shkruajti:hahahahahahahhha e mire, po shqetesohem atehere, se u qetesova pak me pare e mu ngriten nervat :x :8)
  e shef mi per ket ta thash una :8)
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 23/4/2008, 21:06

  :D
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga stavri prej 8/5/2008, 20:32

  per ate qe nuk do ta harroj kurr.... e cila do me ngelet gjithmon ne kujtimet e bukur,ne enderrat plot jete

  dmth nje raki thane qe e kame pire dikur qe vertet ma ka shpif dhe jam betuar qe mos te pi me raki thane
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga MiLaN prej 8/5/2008, 20:47

  ehhh nari nar njele re :D:D

  Sponsored content

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 21/5/2018, 07:17