per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Share
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga MiLaN prej 16/2/2008, 15:23

  ik mi pilu se nuk kam qene me gazete ne dore Sad
  shkodrane flm qe nuk do bohesh me merak :D
  avatar
  maca
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 453
  Mosha : 28
  Vendi : macedonia --shkup
  Data e rregjistrimit : 20/11/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga maca prej 17/2/2008, 13:56

  Pse jemi te ndar dhe sjemi te bashkuar,
  Pse Zoti na ka vrare, kaq shum jemi larguar.
  Pse dy syt e mi po rrjedhin vetem lote,
  Nga qe jemi larg dhe ste perkedhel dot.
  Zemra ndjen dhembje dhe me sndjen gezim.
  Sepse ti mungon ne krahrorin tim…!
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga MiLaN prej 17/2/2008, 19:38

  he pra pse
  avatar
  maca
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 453
  Mosha : 28
  Vendi : macedonia --shkup
  Data e rregjistrimit : 20/11/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga maca prej 18/2/2008, 19:58

  po se di un KINA Sad Sad Sad
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga MiLaN prej 20/2/2008, 18:09

  po kur nuk e din ti kush duhet me e dit maj une e ???
  avatar
  maca
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 453
  Mosha : 28
  Vendi : macedonia --shkup
  Data e rregjistrimit : 20/11/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga maca prej 20/2/2008, 19:18

  pse ? pse ? ka shummm ama "sepse " nuk i dihet kurr eheheheheh esht ne hetime rasti :8)
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga MiLaN prej 22/2/2008, 16:00

  ehe :D:D
  avatar
  maca
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 453
  Mosha : 28
  Vendi : macedonia --shkup
  Data e rregjistrimit : 20/11/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga maca prej 24/2/2008, 22:08

  :)
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 18/3/2008, 11:14

  :x
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga MiLaN prej 18/3/2008, 18:53

  fute gjuhen mren se ujku :D:D:D
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 19/3/2008, 10:10

  qyqjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :ups:
  tek ty kam mendjen
  e zemren tek ty
  per ty me rrjedh gjaku
  zemra me rreh per ty
  pa ty sdricon dielli jeta sflet
  pa ty nata eshte pa yje e hena humbet
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga MiLaN prej 19/3/2008, 20:32

  per temen kjo e ?
  po per muve ?
  avatar
  Risa
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 118
  Mosha : 28
  Vendi : Ne vendin me te bukur
  Data e rregjistrimit : 09/02/2008

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga Risa prej 19/3/2008, 21:14

  Per tyve hihihihi :D
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga MiLaN prej 21/3/2008, 20:03

  per ??????
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 25/3/2008, 11:46

  per ty pra kinezi ca te lodh edhe ti ufaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga Vizitor prej 25/3/2008, 15:51

  per njonin :lov:
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 26/3/2008, 11:28

  morena thuje emrin zemra se presin cunat ne rradhe :D

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga Vizitor prej 26/3/2008, 15:01

  shkodranja_yll shkruajti:morena thuje emrin zemra se presin cunat ne rradhe :D
  ncuq se them :x hahahahahahahahah
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga shaban cakolli prej 26/3/2008, 20:54

  edhe po nuk e the emrin,te presin qenke dame

  Musafir
  Vizitor

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga Musafir prej 27/3/2008, 05:48

  per te dashurin tim qe e kam :hart: dhe e dua me shum se vehten ..... :baci: kuss :baci: :baci:

  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 27/3/2008, 11:15

  bravo gurbetqarja te lumte morena thuje moj se vdeken djemte
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga stavri prej 28/3/2008, 18:42

  MORENA mos ka qen per mu ai perqafimi me lale ene sdi gje???
  aman na e thuj se ka plas grushti kenej kush o ai enigmatiku ene fatlumi.

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga Vizitor prej 28/3/2008, 19:59

  stavri per ty ishte re :8)
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga MiLaN prej 28/3/2008, 23:45

  shkodranja_yll shkruajti:bravo gurbetqarja te lumte morena thuje moj se vdeken djemte

  une jo i her
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 4/4/2008, 13:35

  he se po tha emrin tend e di se vdes ne vend ti

  Sponsored content

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 27/5/2018, 11:46