per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Share

  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga MiLaN prej 16/2/2008, 15:23

  ik mi pilu se nuk kam qene me gazete ne dore Sad
  shkodrane flm qe nuk do bohesh me merak :D

  maca
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 453
  Mosha : 27
  Vendi : macedonia --shkup
  Data e rregjistrimit : 20/11/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga maca prej 17/2/2008, 13:56

  Pse jemi te ndar dhe sjemi te bashkuar,
  Pse Zoti na ka vrare, kaq shum jemi larguar.
  Pse dy syt e mi po rrjedhin vetem lote,
  Nga qe jemi larg dhe ste perkedhel dot.
  Zemra ndjen dhembje dhe me sndjen gezim.
  Sepse ti mungon ne krahrorin tim…!

  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga MiLaN prej 17/2/2008, 19:38

  he pra pse

  maca
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 453
  Mosha : 27
  Vendi : macedonia --shkup
  Data e rregjistrimit : 20/11/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga maca prej 18/2/2008, 19:58

  po se di un KINA Sad Sad Sad

  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga MiLaN prej 20/2/2008, 18:09

  po kur nuk e din ti kush duhet me e dit maj une e ???

  maca
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 453
  Mosha : 27
  Vendi : macedonia --shkup
  Data e rregjistrimit : 20/11/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga maca prej 20/2/2008, 19:18

  pse ? pse ? ka shummm ama "sepse " nuk i dihet kurr eheheheheh esht ne hetime rasti :8)

  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga MiLaN prej 22/2/2008, 16:00

  ehe :D:D

  maca
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 453
  Mosha : 27
  Vendi : macedonia --shkup
  Data e rregjistrimit : 20/11/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga maca prej 24/2/2008, 22:08

  :)

  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 30
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 18/3/2008, 11:14

  :x

  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga MiLaN prej 18/3/2008, 18:53

  fute gjuhen mren se ujku :D:D:D

  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 30
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 19/3/2008, 10:10

  qyqjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :ups:
  tek ty kam mendjen
  e zemren tek ty
  per ty me rrjedh gjaku
  zemra me rreh per ty
  pa ty sdricon dielli jeta sflet
  pa ty nata eshte pa yje e hena humbet

  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga MiLaN prej 19/3/2008, 20:32

  per temen kjo e ?
  po per muve ?

  Risa
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 118
  Mosha : 27
  Vendi : Ne vendin me te bukur
  Data e rregjistrimit : 09/02/2008

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga Risa prej 19/3/2008, 21:14

  Per tyve hihihihi :D

  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga MiLaN prej 21/3/2008, 20:03

  per ??????

  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 30
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 25/3/2008, 11:46

  per ty pra kinezi ca te lodh edhe ti ufaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga Vizitor prej 25/3/2008, 15:51

  per njonin :lov:

  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 30
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 26/3/2008, 11:28

  morena thuje emrin zemra se presin cunat ne rradhe :D

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga Vizitor prej 26/3/2008, 15:01

  shkodranja_yll shkruajti:morena thuje emrin zemra se presin cunat ne rradhe :D
  ncuq se them :x hahahahahahahahah

  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga shaban cakolli prej 26/3/2008, 20:54

  edhe po nuk e the emrin,te presin qenke dame

  Musafir
  Vizitor

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga Musafir prej 27/3/2008, 05:48

  per te dashurin tim qe e kam :hart: dhe e dua me shum se vehten ..... :baci: kuss :baci: :baci:


  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 30
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 27/3/2008, 11:15

  bravo gurbetqarja te lumte morena thuje moj se vdeken djemte

  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga stavri prej 28/3/2008, 18:42

  MORENA mos ka qen per mu ai perqafimi me lale ene sdi gje???
  aman na e thuj se ka plas grushti kenej kush o ai enigmatiku ene fatlumi.

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga Vizitor prej 28/3/2008, 19:59

  stavri per ty ishte re :8)

  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga MiLaN prej 28/3/2008, 23:45

  shkodranja_yll shkruajti:bravo gurbetqarja te lumte morena thuje moj se vdeken djemte

  une jo i her

  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 30
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 4/4/2008, 13:35

  he se po tha emrin tend e di se vdes ne vend ti

  Sponsored content

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 19/2/2017, 18:50