per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Share
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga MiLaN prej 11/4/2008, 23:25

  Sad
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga kiss_today prej 12/4/2008, 16:48

  Per ate qe nuk do ta harroj kurre... ??? Veten time dmth :D
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga MiLaN prej 12/4/2008, 17:06

  Sad per ate qe nuk do ta harroj kurre... per veten e njones dmth Sad
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga kiss_today prej 13/4/2008, 11:42

  Nuk do harroj kurre femijerine
  me te kendshme s'besoj se ka.
  Nuk do harroj kurre jeten e studentes
  dhe shoqerine qe ajo pas la.

  Por mbi te gjitha kurre sdo harroj
  miqte qe sot me te shtrenjte i kam.
  Ata qe me kane dashur e me duan ende,
  ata per te cilet e shtrenjte kaq qene e jam.
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga MiLaN prej 13/4/2008, 12:33

  kiss_today shkruajti:Ata qe me kane dashur e me duan ende,
  ata per te cilet e shtrenjte kaq qene e jam.

  Ata te cilet TI do te te duan ende,
  ata per te cilet TI do te jesh e shtrenjte.

  SadSadSad

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga Vizitor prej 13/4/2008, 12:50

  babine tim se ka qen shpirt njeriu Sad Sad
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga MiLaN prej 13/4/2008, 12:52

  Sad me vjen keq morena Sad
  puc

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga Vizitor prej 14/4/2008, 06:55

  kinezi shkruajti:Sad me vjen keq morena Sad
  puc
  flm lal :8)
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 14/4/2008, 08:28

  ele mua Sad

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga Vizitor prej 14/4/2008, 08:50

  ~blerta~ shkruajti:ele mua Sad
  flm ylli :8)
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga kiss_today prej 14/4/2008, 13:54

  Edhe mua Morena. Te puc shumeeeeeeee
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 16/4/2008, 09:15

  per dike qe sdo ta harroj kurre dhe qe kishte shum rendesi per mu vendin nuk ia ze kush Sad
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga MiLaN prej 16/4/2008, 19:03

  Sad
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga stavri prej 16/4/2008, 19:05

  sa pikelluar me rri mo kinezo
  me bone dhe mua per te Sad se tkam shok mer
  po mos bej kshu mor burr se je dhe zotni
  sben burri si grat mer jo se le nam :D
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 17/4/2008, 07:17

  hahahhahahha e ka nga dashnija :D


  kisss un ty i her stavro
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga kiss_today prej 17/4/2008, 08:28

  Kiss edhe une Stavrin kuss
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 17/4/2008, 10:01

  kiss stavri dhe kinezin
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga MiLaN prej 17/4/2008, 18:02

  o stavri mire e ke ti re mir... nuk ja vlen po ja qe jam se... di me ja bo?

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga Vizitor prej 17/4/2008, 20:03

  Sad Sad muve as nji
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga MiLaN prej 17/4/2008, 20:12

  dhe ty asnji... ca ?

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga Vizitor prej 17/4/2008, 20:15

  no_one shkruajti:dhe ty asnji... ca ?
  si car as njeri nuk me flet Sad Sad Sad
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga MiLaN prej 17/4/2008, 20:17

  sa keq... sepse edhe une asnjeri jam... Sad

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga Vizitor prej 17/4/2008, 20:19

  no_one shkruajti:sa keq... sepse edhe une asnjeri jam... Sad
  jooooooooooooo :8) te kam xhan
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga MiLaN prej 17/4/2008, 20:23

  po po mar vesh...

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga Vizitor prej 17/4/2008, 20:25

  no_one shkruajti:po po mar vesh...
  epla e :8)

  Sponsored content

  default Re: per ate qe nuk do ta harroj kurre

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 26/4/2018, 17:24