>> Fraza Dashurie <<

  Share

  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 32
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default >> Fraza Dashurie <<

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 31/1/2008, 15:09


  • mos ma afro lulen qe t'i marr ere,por me afro buzen qe ta puth' nje here...
  • nese s'te them dot se sa shum te dashuroj fajin e ka natyra qe me la pa goje....
  te dua te dua
  deri sa te vdes
  a me do ti mua?
  pergjigjen e pres...

  kecka
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 192
  Mosha : 37
  Vendi : as vete nuk e di
  Puna : kecke
  Data e rregjistrimit : 10/06/2007

  default Re: >> Fraza Dashurie <<

  Mesazh nga kecka prej 1/2/2008, 12:09

  te ktheu pergjigje blerta :D

  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 32
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: >> Fraza Dashurie <<

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 1/2/2008, 12:10

  jo kecka ka harruar:!!! :D
  kush edi ku e ka mendjen :P te pershendes

  kecka
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 192
  Mosha : 37
  Vendi : as vete nuk e di
  Puna : kecke
  Data e rregjistrimit : 10/06/2007

  default Re: >> Fraza Dashurie <<

  Mesazh nga kecka prej 1/2/2008, 12:14

  hahahahhahahahaha ueeee , une te isha ne vendin tend do ja kisha thyer brinjet :D

  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 32
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: >> Fraza Dashurie <<

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 1/2/2008, 12:29

  po lere mi se te thyera i ka skam ca ti thej me shume :D :D

  kecka
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 192
  Mosha : 37
  Vendi : as vete nuk e di
  Puna : kecke
  Data e rregjistrimit : 10/06/2007

  default Re: >> Fraza Dashurie <<

  Mesazh nga kecka prej 1/2/2008, 12:36

  gjej ndonje gje tjeter mi :D

  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: >> Fraza Dashurie <<

  Mesazh nga MiLaN prej 1/2/2008, 14:20

  ue ue ue ue ue ca jane femrat re :D:D

  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: >> Fraza Dashurie <<

  Mesazh nga triniti prej 1/2/2008, 15:44

  po kot nuk i thone o kinez: femer :D:D:D

  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 32
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: >> Fraza Dashurie <<

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 1/2/2008, 16:16

  po pra femra ka fut dreqin ne shishe :x

  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: >> Fraza Dashurie <<

  Mesazh nga MiLaN prej 2/2/2008, 15:50

  e pra... frike...

  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: >> Fraza Dashurie <<

  Mesazh nga triniti prej 4/2/2008, 17:09

  mos u tremb ti, se ke hyre ne simpatine tone :D:D:D

  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: >> Fraza Dashurie <<

  Mesazh nga MiLaN prej 4/2/2008, 18:00

  eshte me keq kshu se ta fusni kur nuk e pret Sad

  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 30
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: >> Fraza Dashurie <<

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 6/2/2008, 14:20

  dashuria eshte dicka e brisht e rrezikuar nga kohe


  dashuria eshte denimi per ata qe nuk dine te rrine vetem


  te kerkosh falje tek dashuria eshte njelloj si te kerkosh diellin me qiri


  dashuria eshte si nje roman te shumte e lexojne dhe te pakte e kuptojne

  kjo e fundit eshte mese e vertete :D


  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: >> Fraza Dashurie <<

  Mesazh nga MiLaN prej 8/2/2008, 20:52

  ku i ke gjet mi

  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 30
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: >> Fraza Dashurie <<

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 9/2/2008, 13:23

  me mik nen banak i kishin rujt vec per mu


  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: >> Fraza Dashurie <<

  Mesazh nga MiLaN prej 9/2/2008, 17:15

  sa keq Sad

  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 30
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: >> Fraza Dashurie <<

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 9/2/2008, 22:40

  pse keq????


  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: >> Fraza Dashurie <<

  Mesazh nga MiLaN prej 10/2/2008, 19:23

  qe nuk ka edhe per ne pra

  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 30
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: >> Fraza Dashurie <<

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 11/2/2008, 10:51

  hahahaha ka kinezi ka po ndoshta ske dit te kerkosh


  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: >> Fraza Dashurie <<

  Mesazh nga MiLaN prej 12/2/2008, 20:31

  noshta shkodrane po e rendesishmja eshte qe une nuk i provova kshu qe nuk ka Sad

  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: >> Fraza Dashurie <<

  Mesazh nga triniti prej 13/2/2008, 15:02

  ca ske provu me

  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 30
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: >> Fraza Dashurie <<

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 13/2/2008, 15:31

  he pra kinezi ca nuk ke provu ti?


  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: >> Fraza Dashurie <<

  Mesazh nga MiLaN prej 16/2/2008, 15:27

  ehuuuuuuuuuuuuu po per ca ishim tu fol ne ???

  maca
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 453
  Mosha : 27
  Vendi : macedonia --shkup
  Data e rregjistrimit : 20/11/2007

  default Re: >> Fraza Dashurie <<

  Mesazh nga maca prej 17/2/2008, 13:53

  jam nje fragment i kohes tende
  qe smu kushtua kurre mua
  jam nje nder ato gjera
  qe me perbuzje thua si dua
  jam yll i zjarrte e i bukur
  qe ne qiellin tend s'ekziston
  jam nje ender e jotja
  qe akoma pa filluar mbaron
  jam fjala e pathene nga ti
  jam perralle kenge a poeme
  gjthcka mund te jem per ty
  por kurre......ajo cfare dua te jem!

  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: >> Fraza Dashurie <<

  Mesazh nga MiLaN prej 17/2/2008, 19:28

  uffff o maca harroje... gezoju jetes edhe kerko nje dashuri tjeter

  Sponsored content

  default Re: >> Fraza Dashurie <<

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 28/2/2017, 07:51