>> Fraza Dashurie <<

  Share

  **angelo-nero**
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 275
  Data e rregjistrimit : 18/06/2007

  default Re: >> Fraza Dashurie <<

  Mesazh nga **angelo-nero** prej 27/4/2008, 12:37

  Sad Sad Sad Sad ti ta kishe thon me pare re Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
  avatar
  bellissima
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 82
  Vendi : n'tok time
  Data e rregjistrimit : 22/11/2007

  default Re: >> Fraza Dashurie <<

  Mesazh nga bellissima prej 28/4/2008, 21:27

  po ktu esht tema fraza dashurie apo trupi dhe shendeti se se mora vesh une
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: >> Fraza Dashurie <<

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 30/4/2008, 09:21

  bellissima eshte seksi dhe shendeti(plus pozicionet me hot te javes) :D
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: >> Fraza Dashurie <<

  Mesazh nga kiss_today prej 30/4/2008, 13:37

  hahahahaahahahaha shkodrane kisssssss
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: >> Fraza Dashurie <<

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 1/5/2008, 09:48

  puccccccccccccccccccc kisso
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: >> Fraza Dashurie <<

  Mesazh nga MiLaN prej 1/5/2008, 20:51

  hmmmmm
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: >> Fraza Dashurie <<

  Mesazh nga kiss_today prej 2/5/2008, 15:49

  :)
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: >> Fraza Dashurie <<

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 6/5/2008, 08:23

  nese nuk te ka prejur dashuria do te thote se je duke ecur neper terr
  dashuria eshte nje loje kursaresh ku te vjedhin zemren e smund tia marresh
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: >> Fraza Dashurie <<

  Mesazh nga stavri prej 18/5/2008, 14:19

  mire e ka thene kjo naqa jam dakort me te
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: >> Fraza Dashurie <<

  Mesazh nga kiss_today prej 18/5/2008, 17:52

  po edhe mua me pelqen :D
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: >> Fraza Dashurie <<

  Mesazh nga stavri prej 18/5/2008, 18:14

  te dy ne nje mendje jemi ne kisso sdi pse ndoshta nga ajo qe pelqejem birren
  avatar
  dano
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 56
  Mosha : 35
  Data e rregjistrimit : 02/02/2008

  default Re: >> Fraza Dashurie <<

  Mesazh nga dano prej 19/5/2008, 16:13

  Ku jan frazat e dashurise ktu? se me sa shof chit chat e keni bo :D
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: >> Fraza Dashurie <<

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 19/5/2008, 16:41

  dano bejm dashuri dhe chat neve ,ashtu poezi desha me thone:D
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: >> Fraza Dashurie <<

  Mesazh nga stavri prej 19/5/2008, 17:00

  bejem vallai bejem dhe dashni dhe fraza dhe nonje kalam nonjeher
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: >> Fraza Dashurie <<

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 19/5/2008, 17:06

  ... Nese te mungoj mos u tret ne trishtime, ne flladin qe te prek floket, lekuren, buzet, perfytyro doren time.Nese ndonjehere te shkon mendja tek mua... mbylli syt zemer dhe mendo se jam mbi buzet tua... dhe te them pareshtur te dua, un te dua..... Embarassed
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: >> Fraza Dashurie <<

  Mesazh nga stavri prej 19/5/2008, 17:10

  :silent: eeeeeeeeeeeeeeee lume ai qe i shprehen kto fjal me kaq ndjenj
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: >> Fraza Dashurie <<

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 19/5/2008, 17:12

  po po lum ai :P
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: >> Fraza Dashurie <<

  Mesazh nga stavri prej 19/5/2008, 17:15

  eeeeeeeeeeeeeeeeeeee sikur te ishin per mua kto fjal

  ose sikur te mi dedikonte dikush mua kto fjal

  do isha poersoni me i lumtur sepse jan fajl qe rrall thuhen vec kur dalin nga zemra

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: >> Fraza Dashurie <<

  Mesazh nga Vizitor prej 20/5/2008, 07:43

  :silent:
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: >> Fraza Dashurie <<

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 20/5/2008, 13:41

  morena pse mendohesh?
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: >> Fraza Dashurie <<

  Mesazh nga stavri prej 20/5/2008, 15:57

  uauuuuuuuuuuuuuu moj njona te qenka kethyer shoqa jote morena pas kaq kohesh

  mire se na erdhe morena sepse dolem dhe nga tema per ty
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: >> Fraza Dashurie <<

  Mesazh nga kiss_today prej 21/5/2008, 10:34

  " Qofte dashuria e forte si dallget e nje deti, qe edhe pse perplasen pas shkembijve, kane gjithmone e me shume kurajon per te riprovuar" :)
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: >> Fraza Dashurie <<

  Mesazh nga stavri prej 21/5/2008, 17:03

  Te dua, pa ditur si, kur dhe nga! Te dua pa paragjykime dhe mendjemadhesi. Keshtu te dua, sepse nuk mundem te te dua ndryshe
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: >> Fraza Dashurie <<

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 21/5/2008, 17:27

  :ui: :ui: :ui:
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: >> Fraza Dashurie <<

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 21/5/2008, 17:28

  Mbi petalet e mengjesit si vese e cilter nje puthje te dergoj,
  atje larg ku je engjell i harruar te perqafoj,
  me driten henes te perqafoj,
  per ty marre fryme, per ty jetoj

  Sponsored content

  default Re: >> Fraza Dashurie <<

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 26/4/2018, 17:24