>> Fraza Dashurie <<

  Share
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: >> Fraza Dashurie <<

  Mesazh nga stavri prej 21/5/2008, 18:06

  Midis endrres dhe realitetit nuk ka asnje ndryshim, sepse ti di te besh realitet gjithcka qe kam enderruar!

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: >> Fraza Dashurie <<

  Mesazh nga Vizitor prej 21/5/2008, 18:19

  stavri shkruajti:uauuuuuuuuuuuuuu moj njona te qenka kethyer shoqa jote morena pas kaq kohesh

  mire se na erdhe morena sepse dolem dhe nga tema per ty
  flm Stavri u ktheva me 4 kom dmth 2 jan patericat :D
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: >> Fraza Dashurie <<

  Mesazh nga stavri prej 21/5/2008, 18:22

  keq osht kur vjen me nje jo me 4 aty ka lezet

  na bej ndonje fraz dashurie tani te shofim talentin tende qe ti pershtatemi dhe temes mos ta tejkaloim fare
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: >> Fraza Dashurie <<

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 21/5/2008, 18:37

  Nese e shikon nje yll qe e kryqezon qiellin,
  dije se jane lotet e henes qe bien per diellin.
  Nese me shikon mua me lot ne sy,
  dije se janelotet qe pikojne per ty.
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: >> Fraza Dashurie <<

  Mesazh nga stavri prej 21/5/2008, 19:05

  hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

  kto jan fraza me shpirt tamam dhe me ndjenj

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: >> Fraza Dashurie <<

  Mesazh nga Vizitor prej 21/5/2008, 20:16

  Edhe pse je larg
  asgje nuk me pengon
  se kjo zemra ime
  vetem ty te don.
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: >> Fraza Dashurie <<

  Mesazh nga stavri prej 21/5/2008, 20:53

  te do more te do

  dhe beso cfare

  per ato
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: >> Fraza Dashurie <<

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 21/5/2008, 21:21

  Fli o shpirt se dielli perendoj,mbylli syt o yll se prap do te agoj,mendo zemra ime per ditet qe do te vin,se me shume se sot se kam ndier vetmin.
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: >> Fraza Dashurie <<

  Mesazh nga stavri prej 21/5/2008, 21:25

  hmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

  si i tingelloin ati qe i dedikohen kto fjal apo jo njona
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: >> Fraza Dashurie <<

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 21/5/2008, 21:27

  eh po po


  jam shum romantike une poezin e thaj :P
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: >> Fraza Dashurie <<

  Mesazh nga stavri prej 21/5/2008, 21:32

  te lumte njona kshu vazhdo
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: >> Fraza Dashurie <<

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 21/5/2008, 21:34

  jo vallai per sonte ska me :sleep:
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: >> Fraza Dashurie <<

  Mesazh nga stavri prej 21/5/2008, 21:40

  ok lere ca per neser ateher

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: >> Fraza Dashurie <<

  Mesazh nga Vizitor prej 22/5/2008, 06:30

  ku jan frazat Shocked

  Dashuria o not futesh not zhyt e del not myt :D :D hihihihihihihhihihihi
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: >> Fraza Dashurie <<

  Mesazh nga stavri prej 22/5/2008, 16:28

  lexoi se lasrt i ke frazat morena me lart

  vec kto frazat e tua vallai si moprra vesh une hic

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: >> Fraza Dashurie <<

  Mesazh nga Vizitor prej 22/5/2008, 18:52

  stavri shkruajti:lexoi se lasrt i ke frazat morena me lart

  vec kto frazat e tua vallai si moprra vesh une hic
  iiiiiiiiiiiii kur te rritesh do e kuptosh heyy
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: >> Fraza Dashurie <<

  Mesazh nga stavri prej 22/5/2008, 18:55

  ke te drejt te keqen xhaxhi kur te vdes ndoshta se per tu rritur srritem mo

  une kuptoi shqip lale dhe jo kinezce

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: >> Fraza Dashurie <<

  Mesazh nga Vizitor prej 22/5/2008, 18:56

  stavri shkruajti:ke te drejt te keqen xhaxhi kur te vdes ndoshta se per tu rritur srritem mo

  une kuptoi shqip lale dhe jo kinezce
  o xhaxhi keshu di une me fol :8)
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: >> Fraza Dashurie <<

  Mesazh nga stavri prej 22/5/2008, 18:59

  nuk te thash une lale folshqip por thjesht te shpjegova mi cupke qe skuptoi kinezce
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: >> Fraza Dashurie <<

  Mesazh nga stavri prej 22/5/2008, 19:04

  N.q.s nuk do tė kishte kurrė ndarje,atėherė nuk do tė kishte kurrė mall.
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: >> Fraza Dashurie <<

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 22/5/2008, 22:39

  Kurr mos e fal zemren per asnje qmim vetem nese dikush ta jep per ndrrim kur e don dike duaje me te vertet por mos e tradhto se e lendon per jet .

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: >> Fraza Dashurie <<

  Mesazh nga Vizitor prej 23/5/2008, 06:53

  Esht e lehte te dashurosh ,por veshtire ta ruash dashurin

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: >> Fraza Dashurie <<

  Mesazh nga Vizitor prej 23/5/2008, 11:34

  nuk eshte e lehte ta gjesh njeriun e zemres
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: >> Fraza Dashurie <<

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 2/6/2008, 13:02

  e natyrshem eshte dashuria te vjen pa kuptuar dhe te iken pa thene lamtumire
  dashuria e verete eshte si oqeani prane i qendron e kurre nuk shteron
  dashuria nuk qendron ne veshtrimin ngultas tek njeri tjetri por ne veshtrimin bashke ne nje drejtim
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: >> Fraza Dashurie <<

  Mesazh nga stavri prej 22/6/2008, 17:22

  Dashuria u jep mend
  Ayre qė s'kanė
  Ndėrsa u merr mend
  Atyre qė kanė

  Sponsored content

  default Re: >> Fraza Dashurie <<

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 24/5/2018, 02:31