fraza faljesh

  Share
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default fraza faljesh

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 31/1/2008, 15:11

  me fal qe po te shkruaj
  me fal qe po te pengoj
  me fal qe te lendova
  me fal qe ende te DASHUROJ
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: fraza faljesh

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 31/1/2008, 15:16

  Kur nuk te kuptoj...MOS U NXEH!kur nuk te degjoj..MOS MA VEN RE!kUR TE THEM ''jo''...ME FAL!Tani qe te them me 'kam ne voj per ty'.....ME BESO!
  avatar
  kecka
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 192
  Mosha : 39
  Vendi : as vete nuk e di
  Puna : kecke
  Data e rregjistrimit : 10/06/2007

  default Re: fraza faljesh

  Mesazh nga kecka prej 1/2/2008, 12:08

  me fal nese te largoj
  me fal nese te lendoj
  me fal nese iki nje dit
  me fal...por te lutem me prit
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: fraza faljesh

  Mesazh nga MiLaN prej 1/2/2008, 13:59

  nuk te fal... se te dua
  nuk te fal... se je jgjithcka per mua
  nuk te fal... se si ti nuk kam ku gjej tjeter
  nuk te fal... se dashuria per ty eshte nje kryeveper
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: fraza faljesh

  Mesazh nga triniti prej 1/2/2008, 15:47

  ueeeee kinezi ka ra ne dashuri, prap dmth :D:D:D ncncnc
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: fraza faljesh

  Mesazh nga MiLaN prej 2/2/2008, 15:38

  hahahahahhaha trinto ta morin vesh ne kta tjetret :D:D
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: fraza faljesh

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 6/2/2008, 14:26

  qyqja me ke ka rene ky ne dashuri????????????????

  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: fraza faljesh

  Mesazh nga triniti prej 6/2/2008, 21:23

  po ska ca ben ky mi ndaj... ja keshtu prishet bota :D:D:D
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: fraza faljesh

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 7/2/2008, 11:36

  qyqja ishalla nuk prishem un :D

  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: fraza faljesh

  Mesazh nga triniti prej 7/2/2008, 15:11

  hahahahhaha ishalla prishesh thuaj mi , se ca u pa pastaj :D:D:D hahahahhaa
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: fraza faljesh

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 8/2/2008, 11:13

  qyqja jo moj larg qofte :D

  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: fraza faljesh

  Mesazh nga MiLaN prej 8/2/2008, 20:57

  hahahahahhahahahahahahhahaha o shkodrane :puc:
  kujdes me trintin se te prish kjo miii... me ka bo nje te prishme i nate qe... none none :D:D
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: fraza faljesh

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 9/2/2008, 13:18

  qyqja sdu prishmje un qyqja ca nuk degjon ketu po me fut ne siklet kinezi

  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: fraza faljesh

  Mesazh nga MiLaN prej 9/2/2008, 17:03

  na fal mi Sad
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: fraza faljesh

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 9/2/2008, 22:43

  ore ca ke ti keshtu??????si shum melankolik dukesh Sad

  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: fraza faljesh

  Mesazh nga MiLaN prej 10/2/2008, 19:30

  ehe ma kane lli ne nja dy muhabete edhe jam c'akordu fare Sad
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: fraza faljesh

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 11/2/2008, 10:48

  te dashurosh do te thote te mos e detyruar te kerkosh kurre falje :D kjo ishte per temen
  kinezi pse mar?????kush te ka rene ne qafe ty??????????

  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: fraza faljesh

  Mesazh nga triniti prej 11/2/2008, 22:40

  ore kinezi po pse strego te verteten ti mo, qe u prishe vete :D
  sa per temen ja i kerkoj falje kinezit qe zhgenjeu aspektativat e mia :D:D:D
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: fraza faljesh

  Mesazh nga MiLaN prej 12/2/2008, 20:35

  a te llifsha aspektativat ty more vesh apo jo... edhe tangerllikun... edhe te gjitha :D:D... nuk du me fol me njeri Sad
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: fraza faljesh

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 13/2/2008, 14:39

  ok mos fol me kend rri vetem Sad

  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: fraza faljesh

  Mesazh nga triniti prej 13/2/2008, 14:56

  kinezi :D:D:D mire mos me fol sme ngel qejfi mua, me kith ne heshtje :pool:
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: fraza faljesh

  Mesazh nga MiLaN prej 16/2/2008, 15:00

  shkodrane e di qe je katile edhe me le vetem... Sad
  trinto nuk du per inat te botes
  avatar
  maca
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 453
  Mosha : 28
  Vendi : macedonia --shkup
  Data e rregjistrimit : 20/11/2007

  default Re: fraza faljesh

  Mesazh nga maca prej 17/2/2008, 14:28

  Lotet me rrjedhin zemra me coptohet
  Analizojė te kaluaren qe tani me kujtohet
  Me shresen e fundit tani po te shkruaj
  Te them lamtumir dhe ti me thuaj
  Ure kaluese le te behet dashuria ime
  Mendoj se me tjeteren do te kesh gezime
  I kujtoj ditet kur isha me ty
  Rinin qe kalova me terr te zii
  I dashur per ty do te tretem
  Dashurin qe patem e kujtoj ter jeten
  Aventur nuk ishte dashurija ime
  SHumm ishte reale dhe me gezime
  Une tani u treta nga jeta
  Ruaje ket kujtim qe doli nga zemra
  avatar
  maca
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 453
  Mosha : 28
  Vendi : macedonia --shkup
  Data e rregjistrimit : 20/11/2007

  default Re: fraza faljesh

  Mesazh nga maca prej 17/2/2008, 14:29

  Njeriu nuk lind per te mos bere gabime,por per te bere sa me pak prej tyre.Prandaj,me fal..se mbi te gjitha njeri jam.
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: fraza faljesh

  Mesazh nga MiLaN prej 17/2/2008, 19:57

  nuk du me te fal... :D:D me puc i her te te fal :D:D

  Sponsored content

  default Re: fraza faljesh

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 24/5/2018, 02:29