fraza faljesh

  Share
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: fraza faljesh

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 20/4/2008, 19:04

  sdiiiiiiiiiiiiiiiiiiii e pike ufaaaaaaaaaaaaaaaaa kot lodhem Sad
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: fraza faljesh

  Mesazh nga kiss_today prej 20/4/2008, 19:10

  mos u lodh shkodrane. te ka thene Kissi ty, me mire qe s'kerkon falje :) puc

  **angelo-nero**
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 275
  Data e rregjistrimit : 18/06/2007

  default Re: fraza faljesh

  Mesazh nga **angelo-nero** prej 20/4/2008, 19:24

  me fal me fal me fal me fal me fal me fal me fal me fal me fal me fal 1000000 lek qe mos i hengsh po smi fale :D
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: fraza faljesh

  Mesazh nga kiss_today prej 20/4/2008, 19:27

  hahahahahahah me fal me fal me fal angelo qe ste kam perqafuar shume sot :)(K) :8)

  **angelo-nero**
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 275
  Data e rregjistrimit : 18/06/2007

  default Re: fraza faljesh

  Mesazh nga **angelo-nero** prej 20/4/2008, 20:15

  ste fal fare sditke te kerkosh falje pse kush do ti qe te te fal eee:D:D:D
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: fraza faljesh

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 21/4/2008, 09:41

  nuk lodhem me kisso
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: fraza faljesh

  Mesazh nga kiss_today prej 21/4/2008, 09:59

  Ti mo ti, vetem ti di te falesh. Pse kot te kam zgjedh une ty si kandidatin me te mire :) kiss (K) :baci:
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: fraza faljesh

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 23/4/2008, 21:08

  :D
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: fraza faljesh

  Mesazh nga stavri prej 16/5/2008, 13:16

  me fal e dashur per tradhetin

  me fal e dashur per ate veprim qe bera

  me fal e dashur por se mendova

  me fal e dashur sepse nuk e dija qe largesia jote do me vriste kaq shume

  me fal e dashur sepse nuk perseritet me


  do me falesh apo si e ke hallin se vallai skam nderment me te shtu ndonje gje tjeter
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: fraza faljesh

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 16/5/2008, 13:50

  hahhahahahahhahahhaha shum e bukur por ma merr mendja se te fal me gjitha keto fjale :D


  Ta kam fale,
  qe ma mashtrove zemren e marrezisht te deshi veē ty.
  Ta kam fale,
  qe e lendove dashje apo padsashje ne vazhdimsi.
  Ta kam fale ,
  dhe pse e deshe nganjeher shum e le ne vetmi....
  Ta kam fal,
  ta kam fal zemer, se te kam dasht vertet fort,
  por edhe pse dua te harroj, serisht t'ja nis me ty nga fillimi,
  asgje sarrij te harroj dot..
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: fraza faljesh

  Mesazh nga stavri prej 16/5/2008, 14:46

  okkkkkkkkkkkkkk dhe njeher me fallllllllllll


  te duaaaaaaaaa zemer dhe flm qe me fale
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: fraza faljesh

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 16/5/2008, 15:46

  :D :D mos e bej me
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: fraza faljesh

  Mesazh nga stavri prej 16/5/2008, 16:18

  dhe sikur ta duash se kam nderment ta bej ket gje vec njeher flas une e dyta here me vret
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: fraza faljesh

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 16/5/2008, 16:41

  pucccccccccccc
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: fraza faljesh

  Mesazh nga stavri prej 16/5/2008, 16:44

  me fallllllllll qe do te puth me nje vend te embel
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: fraza faljesh

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 16/5/2008, 16:46

  Me fal" ndoshta nuk ka vlere, te zbres per ty yjet ndoshta nuk i merr, e di qe je shume larg e s'te arrij dot, por mos thuaj te te harroj se eshte e kote!

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: fraza faljesh

  Mesazh nga Vizitor prej 16/5/2008, 23:53

  me beso , te them te verteten , nuk dua te"tet mashtroj,,nuk kam besim tek ai , nuk eshte e'veshtir ta kuptosh ,une per ty jetoj, une se ndaj asgjé me ty!
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: fraza faljesh

  Mesazh nga kiss_today prej 17/5/2008, 15:59

  :lutje: :pafajshem:
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: fraza faljesh

  Mesazh nga stavri prej 18/5/2008, 11:47

  meeeeeeee fallllllllllllllll engjelli im per kete veprim qe bera me falllllllllll sepse dashuria qe ndjej per ty me ka dehur dhe bej veprime te pa matura

  me falllllllllllllllllllll egnjelli im me fal


  moj do me falesh apo si e ke hallin se me lodhe vallai?

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: fraza faljesh

  Mesazh nga Vizitor prej 18/5/2008, 11:53

  “Rrethuar me vdekje
  edhe atehere,
  kur ime me 'tha:
  E...linda!
  A linda thua?
  Ende nuk e di!
  Une jetoj vdekjen!
  Une sfidoj vdekjen!
  Kam 1000 vdekje.”
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: fraza faljesh

  Mesazh nga kiss_today prej 18/5/2008, 17:55

  e bukur kjo Lina . :)
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: fraza faljesh

  Mesazh nga stavri prej 18/5/2008, 18:10

  shume theme dhe une pavarsisht se nuk e mora vesh falja ku ishte :D
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: fraza faljesh

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 2/6/2008, 13:34

  nuk fali hic keshtu qe sdi fraza faljesh
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: fraza faljesh

  Mesazh nga stavri prej 22/6/2008, 17:01

  me fallllllll

  shkurt muhabeti pse ti bjem kot gjat aman sa te ngjirremi kot
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: fraza faljesh

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 26/6/2008, 08:52

  nuk fali jooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

  Sponsored content

  default Re: fraza faljesh

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 21/5/2018, 06:57