fraza faljesh

  Share
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: fraza faljesh

  Mesazh nga stavri prej 26/6/2008, 18:36

  te them me fal eshte e kot

  te pergjerohem eshte e kot

  me fal me fal sepse skam faj

  eshte bota qe keq flet sepse asnje fjal nuk eshte e vertet


  ecccccccc aTY une kaq romantik??
  jo mi sme shkon fare mu se dhe njeher qe i kerkova falje ajo na filloi te bonte si interesante :D
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: fraza faljesh

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 26/6/2008, 20:06

  ahhahahahahahah joooooooooooooo ska falje mos te behen gabimet skam faj una :D
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: fraza faljesh

  Mesazh nga stavri prej 27/6/2008, 17:39

  me fal o tru shkulur se na merzite... se po bo ene ftyra jote si interesante :D

  kjo po qe eshte fraz
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: fraza faljesh

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 22/7/2008, 08:02

  ahhahahahaha sfali jo ska falje me te bukur se sa te mos falesh
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: fraza faljesh

  Mesazh nga stavri prej 22/7/2008, 10:00

  te shkruash fraza faljesh??

  eshte e kot vallai eshte nje lodhje per njeriun qe kshu me mire mos te shkruash dhe mos te kerkosh dhe kur je gabim vet
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: fraza faljesh

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 22/7/2008, 19:25

  nuk kerkoj falje as sdu te me kerkojne pasi nuk fali pse te lodhen aman
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: fraza faljesh

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 2/5/2009, 18:02

  Me fal per syte e mi qe jetojn nga shikimet tua, me fal per buzet e mia qe adhurojne puthjet e tua edhe nje lutje po ta kerkoj, me fal qe te DASHUROJ!!!

  Sponsored content

  default Re: fraza faljesh

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 21/5/2018, 07:16