fraza faljesh

  Share
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: fraza faljesh

  Mesazh nga MiLaN prej 28/3/2008, 23:53

  Shocked to prish e sdi me hap tjeter e ?
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: fraza faljesh

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 4/4/2008, 13:33

  jo ajo qe hapet ajo nuk eshte prish por eshte prish ai qe futet mu hap ajo :D
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: fraza faljesh

  Mesazh nga MiLaN prej 4/4/2008, 21:16

  jo jo edhe ai ne rregull asht :D:D ta siguroj une
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: fraza faljesh

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 9/4/2008, 10:02

  hahahha kina po skam ku e fus ate pra se eshte prish ai ufaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: fraza faljesh

  Mesazh nga MiLaN prej 9/4/2008, 19:38

  hahhahahahahahhahahahahaha kshu o kur e le myll per shume kohe :D:D
  ej me ka mare malli Sad
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: fraza faljesh

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 11/4/2008, 13:42

  edhe mu maj xemla po ca te baj un Sad
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: fraza faljesh

  Mesazh nga MiLaN prej 11/4/2008, 23:17

  hic hic
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: fraza faljesh

  Mesazh nga kiss_today prej 12/4/2008, 16:52

  eeeeeeemmmmmmmmmm teme e veshtire kjo...
  sepse une kur nuk ndihem fajtore, nuk kerkoj falje. Ndaj s'po jap pergjigje per kete teme
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: fraza faljesh

  Mesazh nga MiLaN prej 12/4/2008, 17:39

  as nuk i pranon Sad kjo eshte e keqja Sad
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: fraza faljesh

  Mesazh nga kiss_today prej 12/4/2008, 17:41

  Faljet i pranoj gjithmone, por "Larjet e gojes" nuk i pranoj kurrsesi
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: fraza faljesh

  Mesazh nga MiLaN prej 12/4/2008, 18:00

  ku e dallon te kerkuarit falje nga "larja e gojes" ?
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: fraza faljesh

  Mesazh nga kiss_today prej 12/4/2008, 19:05

  Fraze faljeje: DO DOJA TE KTHEJA KOHEN PAS E TE MOS E BEJE ME ATE QE BERA.

  Fraze" larje goje": UNE S'BERA ASGJE GABIM, POR PERSERI TE KERKOJ TE FALUR
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: fraza faljesh

  Mesazh nga MiLaN prej 12/4/2008, 19:09

  po fjala "po fshij ate qe bera se nuk e ve para teje" ? ca i bie te jete ? Sad
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: fraza faljesh

  Mesazh nga kiss_today prej 13/4/2008, 11:28

  Asgje fare, asgje prej gjeje, sepse NUK U FSHI dhe ekziston edhe tani. Apo e kam gabim. Kjo eshte plotesisht LARJE GOJE
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: fraza faljesh

  Mesazh nga MiLaN prej 13/4/2008, 12:07

  jo... do doja ta beja... nuk mund te bej gabimin qe po ben dikush... qe ngaterron boten virtuale me ate reale... qe hedh poshte nje "mik" real (nqse ka qene ndonjehere) per nje zenke virtuale...
  jo... tashme eshte shume vone... nuk ja vlen me... kam kuptuar ca miku kisha... Sad
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: fraza faljesh

  Mesazh nga kiss_today prej 13/4/2008, 12:22

  mrekulli
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: fraza faljesh

  Mesazh nga MiLaN prej 13/4/2008, 13:01

  fatkeqesi do thoja...

  te humbasesh nje miqesi te cilen ti e vleresoje eshte fatkeqesi... dhe jo mrekulli sic thua ti... (nqse nuk e deshiroje nje gje te tille kuptohet)
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: fraza faljesh

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 16/4/2008, 09:18

  ncncncncnc :silent:
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: fraza faljesh

  Mesazh nga MiLaN prej 16/4/2008, 19:05

  ca ka shkodrane ?
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: fraza faljesh

  Mesazh nga stavri prej 16/4/2008, 19:06

  :cig gezuar
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: fraza faljesh

  Mesazh nga kiss_today prej 16/4/2008, 19:14

  gezuar Stavri. Nje dolli per mua gezuar
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: fraza faljesh

  Mesazh nga stavri prej 16/4/2008, 19:17

  gezuar dhe te beft mire moj gjake e dhjam ishalla
  gezuar gezuar :cig :cig
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: fraza faljesh

  Mesazh nga kiss_today prej 16/4/2008, 19:21

  jo jo yllo, nuk thuhet ashtu per nje femer. Thuhet: Te befte mire dhe gjak e linja :zyze:
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: fraza faljesh

  Mesazh nga stavri prej 16/4/2008, 19:23

  hahahaha une ta thash ty ate mi lale

  se ti dhe ca linja do ene ike ne fund
  shnosh mi cik mos boj ashtu
  ja gjak e dhjam serish se na vdiqet me kto linjat ju:)
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: fraza faljesh

  Mesazh nga kiss_today prej 16/4/2008, 19:29

  hahhahaahhahhahahahah po ne femrat e shkreta ato " te mallkuarat" linja per ju meshkujt i ruajme mo lal, se ju po u shendoshem ne, bridhni pas eleganteve pastaj. E mos me thuaj qe s'eshte e vertete :D:D

  Sponsored content

  default Re: fraza faljesh

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 27/5/2018, 11:48