10 GJERA QE NUK I KAM KUPTUAR NDONJER

  Share
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default 10 GJERA QE NUK I KAM KUPTUAR NDONJER

  Mesazh nga triniti prej 4/2/2008, 17:47

  1 - si eshte e mundur qe femrat nuk e vene dot rimelin duke mbajtur gojen mbyllur?
  2 - si eshte e mundur qe per te mbyllur windows duhet klikuar ke "start"
  3 - si eshte e mundur qe ne limonsoda ka aroma artificiale ndersa ke detergjentet per pjatat suko te vertete limoni?
  4 - kur prodhojne nje ushqim te ri per qente thone qe eshte "me i shijshem" po ne te vertete kush e provoj?
  5 - pse Noe nuk i la mushkonjat te mbyteshin?
  6 - pse e sterilizojne agon para se te bejne injektimet vdekjeprurese?
  7 - i njihni kutite e zeza te pashkaterrueshme te avioneve? pse dreqin nuk e bejne te gjithe avionin me kete material?
  8 - kur lahet l*** hyn ne uje, zvogelohet, pse delet nuk zvogelohen kur bie shi?
  9 - nese te fluturosh eshte kaq e sigurt, pse ate te avioneve e quajne terminal?
  10 - nuk e kuptoj pse nuk i kuptoj keto :D:D:D
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: 10 GJERA QE NUK I KAM KUPTUAR NDONJER

  Mesazh nga MiLaN prej 4/2/2008, 20:01

  a ti ke ik per les*:D:D:D:D
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: 10 GJERA QE NUK I KAM KUPTUAR NDONJER

  Mesazh nga triniti prej 13/6/2008, 13:18

  he mo ti qe shko per qime mi shpjego cik kto 10 pyetjet mua :D:D:D
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: 10 GJERA QE NUK I KAM KUPTUAR NDONJER

  Mesazh nga MiLaN prej 13/6/2008, 17:48

  1. e para punes nuk e kuptoj pse je kaq egersire
  2. nuk e marr vesh pse te kam kaq xhan
  3. nuk arrij te kuptoj se si ta ben zemra te me shash mua
  4. nuk e di se me ca punon ajo mendja jote
  5. pse nuk te rri byca rehat
  6. si do ja beje te jetoje pa mua
  7. pse nuk vi atje te te fus nje te rrahur
  8. nuk e di pse dua te te puth dhe te te rraf ne te njejten kohe
  9. pse nuk kuptohemi ne te dy (dhe te mendosh qe te dy kemi nje tip "te dhier")
  10. paskam nje deshire te cmendur ta vazhdoj sherrin me ty
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: 10 GJERA QE NUK I KAM KUPTUAR NDONJER

  Mesazh nga stavri prej 13/6/2008, 18:16

  vec nje di une

  pse dreqin kam lind ne ket jete
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: 10 GJERA QE NUK I KAM KUPTUAR NDONJER

  Mesazh nga triniti prej 16/6/2008, 17:48

  hahhahahahahahahaha ok pra :D:D:D

  1. une jam egersire sepse jam si shpirt, yll bote :D:D:D
  2. me ke xhan sepse te kam edhe une
  3. ma beri zemra se foton ta ndryshova une SadSadSad ( kot per tangerllik dmth, po harrova te te thosha, e pastaj u nxeha :D:D:D )
  4. mendja ime puno me rrote te prodhuara para mesjetes
  5. se po ta mbaj bycen me nje vend me ze kallo pastaj
  6. pse budadhacke jam muve te jetoj pa ty eee, po e disha une qe do e rregullonim prap muabetin ne :D:D:D
  7. sepse nuk ke kohe
  8. do te me puthesh se jam si rrush, e meqe sme puth dot nga inati te lind deshira te me rrahesh :D:D:D
  9. po se bi shume ere pastaj mo aman
  10. ne vend mo ta prish une ty ne lufte jemi akoma :D:D:D
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: 10 GJERA QE NUK I KAM KUPTUAR NDONJER

  Mesazh nga MiLaN prej 16/6/2008, 18:50

  ok pra...

  10. do e fillojme luften apo do presim dhe pak :D ?
  9 . sa per eren marrim kondragaze mi :D
  8 . qe je si rrush te goxoje njeri ta mohoje... po qe do te te rrah do te te rrah :D:D se te dua shume :D:D
  7 . te kisha kohe nuk rrija te mendohesha kaq shume :D:D te vija direkt e flije ne toke si heren e pare :D:D
  6 . iki une po nuk ndenje mire :D:D
  5 . te bej masazh une moj asaj byces tende :D:D
  4 . te prodhuara ne mesjete po te projektuara ti rezistojne kohes deri ne ditet tona :D:D prandaj je nje cik kriz :D:D
  3 . meqe e nderrove foton... thuaja kolegut tend atehere qe Admini i ndryshon te dhenat e userit dhe nuk ndryshon aspak pass se me trashi :D:D
  2 . qe te kam xhan mos e ver asnjehere ne dyshim...
  1 . po je vallaj... po me mua qe me do shume sillesh eger :D:D shtrige

  kaq per belulin :D:D o lepurushe tangerllikse ate piken e trete ma ki i cik parasysh :D:D:D
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: 10 GJERA QE NUK I KAM KUPTUAR NDONJER

  Mesazh nga triniti prej 16/6/2008, 19:08

  1. ai qe te rreh eshte ai qe te do te miren, tha ai boti
  2. bej gaf vere ti ne dyshim se ta caj morrin n'grusht :D:D:D
  3. ok, admini mund te ndryshoj foton e anetarit pa i nderru passin, sepse passi eshte sekret dhe as admini nuk e di cili eshte passi i userit...
  4. jo more, vetem ne ditet tona eee, pastaj te me ndryshken mua eee, ncuq sdu i kam me garanci te perjetshme muve i rezistojne te gjitha koherave, edhe pse ndonjer kan nevoj per vajosje po ec mo detaj i vockel ky :D:D:D
  5. ste leverdis se jam ftoh kohet e fundit, me ka zene barku dhe i leshoj kshu bresheri pa permbajtje :D:D:D ( per te miren tende e kam, se do te vi ndonje nga balli :D:D:D )
  6. iken ti po... ske nga shko dmth
  7. jo jo, se kam ble krevat tjeter
  8. ai qe te rreh tha ai boti eshte ai qe te do, gjithsesi e bejme kshu, une te te rrah e ti vetem me duaj :D:D:D
  9. jo vallai mos e vri mendjen se avash avash na mesohet hunda
  10. ne lufte jemi mo, ska ardh informacioni nga lagja jote akoma???

  kaq per belulen :D:D:D, ta kisha shume parasysh ate piken e trete :D:D:D
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: 10 GJERA QE NUK I KAM KUPTUAR NDONJER

  Mesazh nga stavri prej 16/6/2008, 19:10

  ja kshu ka lezet zihuni me lezet
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: 10 GJERA QE NUK I KAM KUPTUAR NDONJER

  Mesazh nga triniti prej 16/6/2008, 19:11

  do mundohemi ta kemi parasysh :D:D:D
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: 10 GJERA QE NUK I KAM KUPTUAR NDONJER

  Mesazh nga MiLaN prej 16/6/2008, 19:11

  ok mduhet kohe me u menu tashi... te te kerkoj te martohesh me mua apo jo :D:D:D:D:D:D
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: 10 GJERA QE NUK I KAM KUPTUAR NDONJER

  Mesazh nga triniti prej 16/6/2008, 19:13

  mendohu njer dhe shprehe me 10 gjera qe si ke kuptu ndonjer :D:D:D
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: 10 GJERA QE NUK I KAM KUPTUAR NDONJER

  Mesazh nga stavri prej 16/6/2008, 19:19

  po mire thot fute 11 pika jo vec 10 o ti njeri me portogalin
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: 10 GJERA QE NUK I KAM KUPTUAR NDONJER

  Mesazh nga MiLaN prej 16/6/2008, 19:21

  1 pse ma dhjet dore per dore
  2 pse nuk me jep asnjehere te drejte
  3 si nuk me puce kur te rraf
  4 a te kap shpesh barku
  5 a rrezikoj jeten nga bresherite e tua
  6 me i vu tap :D:D a bohet gjo
  7 veglen mire e ke kur ftohesh
  8 burrin a e perdhuno shpesh
  9 a merr vesh lagjia kur ziheni
  10 pse te du kaq shume une ty mi :D:D:D
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: 10 GJERA QE NUK I KAM KUPTUAR NDONJER

  Mesazh nga triniti prej 16/6/2008, 19:56

  1. po sta dhjeva une kush do ta dhjesh ty??? shtyhet jeta pa dhjerjen time??? :D:D:D
  2. se kam tangerllik ndaj
  3. te kam thene jam vajz me norma, me namus dhe komplekse :D:D:D
  4. vetem kur freskohet koha, dhe flej lakuriq :x
  5. a e rreziko?? jo mo jo maksimumi kalon ne coma permanente :D:D:D
  6. jo vallai se kur me kap mu jo per tap po ska bir tape me m'blloku
  7. mire the??? eshte vegla me e lumtur ne bote :D:D:D
  8. varet, vetem kur nuk me bindet
  9. jo vallai se zakonisht bertas vetem une :D:D:D
  10. po se jam yll bote pra, nuk ben nena me si puna ime ( dhe shyqyr thuaj ) ☀
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: 10 GJERA QE NUK I KAM KUPTUAR NDONJER

  Mesazh nga stavri prej 17/6/2008, 21:16

  1-pse mburresh ti,kur thua flori?
  2-kur bertet je posht apo lart??
  3-me cfare e rref zakonisht?
  4-pa ate veglen e atij rri dot ti??
  5-po me te kap tapa e rakis behesh keq ti?
  6-kur fle lakuriq mban durt ne xhepa apo jasht?
  7-ke ndonje norem me ma fal mu fukarait?
  8-sa e shet kilen e tangerllikut ti?
  9-pse smerr pjes ne kampionait ti kush dhjet me shume?
  10-pse je kaq budallaqe cik e mire ti??? :D
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: 10 GJERA QE NUK I KAM KUPTUAR NDONJER

  Mesazh nga triniti prej 17/6/2008, 22:50

  hahahahahhahahahah

  1. flori nuk thash une, por po nuk u mburra une kush do mburret ktu???
  2. varet, zakonisht as poshte as lart, varet nga pozicioni :D:D:D
  3. pergjithesisht e perkedhel, nuk para e duam dhunen
  4. jo vallai, me ka mesuar keq shume
  5. se kam provu ndonjer
  6. ne fakt zakonisht i kam duart ne vend tjeter, po nejse :D:D:D
  7. jam gjirokastrite nga kjo ane, nuk para fal
  8. shtrenjte shume, nuk e ble dot
  9. kam fitu kampionatin e " hedhje shurre me pengesa " do e provoj dhe kte te dhjeres :D:D:D
  10. se mesi sa me keni ketu, se jam yll bote :D:D:D

  Sponsored content

  default Re: 10 GJERA QE NUK I KAM KUPTUAR NDONJER

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 21/7/2018, 00:09