i besoni ides se ka dal manjaku ne shqiperi??

  Share
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default i besoni ides se ka dal manjaku ne shqiperi??

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 2/6/2007, 19:19

  Kohet e fundit flitet shum per nje manjak i cili maskohet si grua,dhe vret kryesisht vajzat bjonde dhe ato qe vishen me te verdha dhe portokalli,thone se tani ka ardhur ne vlore,
  sot me than se kishte lene shenim qe do i kaloj pushimet ne vlore,kur e degjova u tmerrova,ndoshta eshte ndonje shaka por gjithsesi une kam shum frike dhe kur kaloj ne rruge iki me frike se mos kam manjakun nga mbas,ndonjehere nuk i besoj kesaj qe thone por nga ana tjeter kam frike,si thoni ju mendon se egziston ky manjaku i famshem qe vret gocat????thjesht ta mendosh ate dhe eshte e tmerrshme!tani qe po shkruaj kete shkrim po me vjen per te qeshur se po imagjinoj sikur vajzat nga frika mos te dalin fare nga shtepia imagjino sa kot do dukej qyteti pa vajza hahahha


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: i besoni ides se ka dal manjaku ne shqiperi??

  Mesazh nga triniti prej 3/6/2007, 18:24

  hahhahaha GISHTEZA imagjino te behen te gjitha biondet brune nga frika :D:D:D
  avatar
  roby
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 434
  Vendi : aty ku te jete e domosdoshme....
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: i besoni ides se ka dal manjaku ne shqiperi??

  Mesazh nga roby prej 3/6/2007, 22:10

  hahhaha e bukur kjo ..i ke bere vlonjate te byllen brenda ne shtepi hhahahahahh
  avatar
  silvi
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 39
  Data e rregjistrimit : 14/06/2007

  default Re: i besoni ides se ka dal manjaku ne shqiperi??

  Mesazh nga silvi prej 29/6/2007, 10:32

  trinito prandaj qeka mbaru boja mi:D :D :D
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: i besoni ides se ka dal manjaku ne shqiperi??

  Mesazh nga triniti prej 29/6/2007, 16:46

  e mi silvi shiko ti, po behem bionde nga halli une tani, se ska me boj per ti lyer
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: i besoni ides se ka dal manjaku ne shqiperi??

  Mesazh nga MiLaN prej 29/6/2007, 23:08

  ca manjaku re
  se ja fusin kot
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: i besoni ides se ka dal manjaku ne shqiperi??

  Mesazh nga triniti prej 2/7/2007, 14:18

  o kinezo nuk e paske kap ti me duket :D:D:D
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: i besoni ides se ka dal manjaku ne shqiperi??

  Mesazh nga MiLaN prej 3/7/2007, 11:44

  jo trinto
  e kapim bashke ?
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: i besoni ides se ka dal manjaku ne shqiperi??

  Mesazh nga triniti prej 3/7/2007, 16:09

  po e pate me qejf nuk po ta prish :D:D:D
  avatar
  lo
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 432
  Vendi : diku
  Puna : PENSIONISTE
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: i besoni ides se ka dal manjaku ne shqiperi??

  Mesazh nga lo prej 6/7/2007, 16:48

  manjakuuuuuuuuuu!!!!! ne vloreeeee!!!!!!! ca thoni ore!!!!!
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: i besoni ides se ka dal manjaku ne shqiperi??

  Mesazh nga triniti prej 10/7/2007, 18:34

  e hemi mi lo e themi , dmth kshu thone keta po ku di une :D:D:D

  Sponsored content

  default Re: i besoni ides se ka dal manjaku ne shqiperi??

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 23/7/2018, 02:22