Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Share
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  ditelindje Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 13/2/2008, 08:07

  si prsh lule ...
  pse jo edhe puthje
  apo diēka qė ju e dėshironi
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga triniti prej 13/2/2008, 15:07

  :8) per ty qe hape temen :D:D:D
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 13/2/2008, 16:20

  :lule: per ty motla kto..
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga triniti prej 13/2/2008, 22:32

  :lov:
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga MiLaN prej 16/2/2008, 16:59

  po shkoni drejt atij muhabetit ju :D
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 16/2/2008, 23:57

  hmmmm...he kinez ku e ke dhuraten?
  avatar
  maca
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 453
  Mosha : 28
  Vendi : macedonia --shkup
  Data e rregjistrimit : 20/11/2007

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga maca prej 17/2/2008, 14:42

  duke i dhuruar..................nga njė :8) :8) and :baci: :baci: kuss per te gjith
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga MiLaN prej 17/2/2008, 20:19

  msca ja nje :puc: vetem per ty :)
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga triniti prej 18/2/2008, 19:19

  ashtu eee??? ncncnc

  maca, blerta ju du shume :D:D:D
  avatar
  maca
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 453
  Mosha : 28
  Vendi : macedonia --shkup
  Data e rregjistrimit : 20/11/2007

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga maca prej 18/2/2008, 20:08

  gjithashtu edhe un ju dua shumm blerta &triniti & kina :8) :8) :8)
  ku e kemi kiss_today ka humbur me shum se un eheheheh miss you kissi
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 19/2/2008, 11:19

  triniti :8) maca :lov: kinezi gezuar
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga triniti prej 19/2/2008, 11:33

  kissi na e ka lene shendene me duket SadSadSad

  gjithsesi une e puth shume shume edhe ne mungese :D:D:D
  avatar
  enya
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 308
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga enya prej 20/2/2008, 11:18

  Une i dhuroj nga nje :baci: atyre qe kam per zemer ketu (e dine vete se kush jane s'ka nevoje per emra) e nga nje :rraf: atyre qe kam inat apo s'kam qejf lol!
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga triniti prej 20/2/2008, 12:39

  hahahahah enya sa fort qe gjuan mi Shocked :D

  kiss kiss kiss :8)
  avatar
  Dona
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 201
  Mosha : 31
  Vendi : Prishtine
  Data e rregjistrimit : 11/06/2007

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga Dona prej 20/2/2008, 17:06

  Nje :baci: per dike qe e kam shume perzemer ketu, e di vet kush eshte.
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga MiLaN prej 20/2/2008, 18:32

  lum si ai moj Dona Sad
  avatar
  maca
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 453
  Mosha : 28
  Vendi : macedonia --shkup
  Data e rregjistrimit : 20/11/2007

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga maca prej 20/2/2008, 20:40

  :lule: :lule: :lule: per te gjith antaret :puc: :puc: :puc:
  avatar
  Risa
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 118
  Mosha : 28
  Vendi : Ne vendin me te bukur
  Data e rregjistrimit : 09/02/2008

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga Risa prej 21/2/2008, 08:08

  :8) per gurbetqaren motrushen Laughing
  avatar
  Risa
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 118
  Mosha : 28
  Vendi : Ne vendin me te bukur
  Data e rregjistrimit : 09/02/2008

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga Risa prej 21/2/2008, 08:10

  kinezi shkruajti:lum si ai moj Dona Sad


  Nje :baci: per Kinezin qe sme foli fare mbreme :D:D
  avatar
  BLOODY_ALBOZ
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 277
  Vendi : italia
  Data e rregjistrimit : 12/02/2008

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga BLOODY_ALBOZ prej 21/2/2008, 09:26

  My Love tufe me trendafila te kuq per ty


  ps: per te te zbutur pak nervat qe mos me besh me presion ke chati hahahahahhahhahha
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga shaban cakolli prej 21/2/2008, 12:16

  nje pergezim per pavarėsinė
  avatar
  Dona
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 201
  Mosha : 31
  Vendi : Prishtine
  Data e rregjistrimit : 11/06/2007

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga Dona prej 21/2/2008, 20:31

  Si ska ndonje cokollate te keto ikonat :D:D:D

  e desha per kinen po ca ti boj... :lov:
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga shaban cakolli prej 22/2/2008, 11:30

  njė pėrshėndetje tė ngrohėt pėr znj.Dona
  avatar
  Dona
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 201
  Mosha : 31
  Vendi : Prishtine
  Data e rregjistrimit : 11/06/2007

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga Dona prej 22/2/2008, 12:43

  Gjithashtu edhe une ju pershendes juve z.Shaban

  gezuar
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga MiLaN prej 22/2/2008, 16:32

  sikur te kete nevoje per gjera te tjera kina moj dona Sad dhe jo per cokollata

  Sponsored content

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 21/7/2018, 00:19