Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Share
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 6/5/2008, 17:21

  hahahahaha stavri aS MOS E DYSHO
  roby se kuptova repliken tende naqe mund te ma shpjegosh me qarte se keshtu nga natyra jam pak si injorante edhe pija ben te veten :D
  avatar
  roby
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 434
  Vendi : aty ku te jete e domosdoshme....
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga roby prej 6/5/2008, 17:28

  hahahahah ti je edhe pa pi ma naq ,a imagjinon kur te pish qa ban ti...nejse lexoje ma me kujdes se tesh poe kupton se shqip kam fole....
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 7/5/2008, 08:17

  po bejne syte teta teta naqe se kuptoj i du gjanat troc un me pelqejne rruget pa kthesa naq
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga stavri prej 7/5/2008, 18:25

  :cig :cig :cig :cig :cig gezuar gezuar gezuar gezuar per ata qe i pranoin dhe i pijen

  Vizitor
  Vizitor

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga Vizitor prej 7/5/2008, 18:44

  flm stavri
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga stavri prej 7/5/2008, 19:46

  asgje moj morena kenaqesi

  jan gjera qe nuk na harxhoni sepse pakten sa po e bleva dhe birrat i kam ketu afer... mjafton te hap frigoriferin
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga kiss_today prej 8/5/2008, 10:43

  gezuar per shendetin tend Stavri. Dolli me fund
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 8/5/2008, 15:09

  sdi ca te dhuroj se skam gje :affraid:  ok mu kujtua ja nje buxhet lule per ate qe do vije pas meje

  :lule:
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga triniti prej 8/5/2008, 17:08

  uaaaaaa erdha muve blerta erdha muve :D:D:D :ne qef:
  rrofsh nje kiss per ty :D:D:D

  une do i dhuroj nje kiss te fuqishem edhe kissit :D:D:D
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga stavri prej 8/5/2008, 18:13

  gezuar per ty kisso kjo dhurat m.q.s je nga anet e dollive
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga kiss_today prej 9/5/2008, 16:06

  :8) Motra ime Triniti
  Stavri, me fund lal gezuar

  Vizitor
  Vizitor

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga Vizitor prej 9/5/2008, 16:08

  :baci: :baci: :baci: n.q.s. i doni kuptohet :D :D
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga stavri prej 9/5/2008, 17:38

  po ti thua nese i doni moj morena kur vec 3 ke deguar

  sa kurrnace je tregu me lale

  te them po e marr nje se theme dot sepse mos jan pronotuar nga ajo qe jane pak dhe une kam ardh me vones sme kan lene gje mu te shkretit

  une po ju dhuroi secilit nga nje cek me 10000 euro
  shkoni terhiqini ne bank sepse llogaria juaj eshte e mbushur full

  Musafir
  Vizitor

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga Musafir prej 10/5/2008, 11:28

  per motrushet e mia ,Gishtezen,Wendi,dhe Blerten :lule: :baci:

  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga stavri prej 10/5/2008, 11:48

  une dua tu dhuroi disa tufa me lule femrave dhe disa birra meshkujve
  :lule: :lule: :lule: :lule: :lule:
  gezuar gezuar gezuar gezuar gezuar gezuar
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga kiss_today prej 10/5/2008, 15:58

  une s'du lule, du birre Sad
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 10/5/2008, 16:06

  ja birrat per juve qe ju esht tha fyti
  kurse per veten time kam kte :D
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 10/5/2008, 22:24

  hahhaha blerta majep mu nga ajo e jotja
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga stavri prej 11/5/2008, 11:58

  u boft mire te dyjave red bulli

  une sot se kam nderment me bo nonje dhurat sepse boll bona ene askush sam kethehu borxhin
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga kiss_today prej 11/5/2008, 15:48

  uaaaaaaaaaaa moj Blerta si me porosi i ke nxjerre keto birrat ketu.
  Sa po me pihej nje birre tani emmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :ne qef:
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga stavri prej 11/5/2008, 15:56

  une ncuqqqqqqq nuk dhuroi gje per momentin
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 13/5/2008, 13:23

  as un Sad
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga stavri prej 13/5/2008, 17:45

  i dhuroi shkodranes nje shami te fshij syt sepse e paska bo bluzen qull si kur ka ra ne det me gjith rroba

  mos qaj me goc se me keq merzitesh se sa qetesohesh
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 13/5/2008, 18:53

  te dhuroj nje pufje te madheeeeeeee stavro
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga stavri prej 13/5/2008, 19:43

  dhe une te dhuroi dy puthje te medhaja blerta :puc: :puc:

  Sponsored content

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 23/7/2018, 05:45