Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Share
  avatar
  BLOODY_ALBOZ
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 277
  Vendi : italia
  Data e rregjistrimit : 12/02/2008

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga BLOODY_ALBOZ prej 12/3/2008, 14:54

  o triniti avash lal se na more zanatin :D

  leje tja vejm ne te pakten :D
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 12/3/2008, 15:54

  dono ca do me vu ti mer?:P...respekte per te gjith :D
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga triniti prej 12/3/2008, 18:45

  hahahaahhahahha dono ja po kaloj anash une atehere :D:D:D

  blerta po po respekte, edhe ti dono, se mos ngatarroheni e me puthni muve ju mo SadSadSad
  avatar
  BLOODY_ALBOZ
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 277
  Vendi : italia
  Data e rregjistrimit : 12/02/2008

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga BLOODY_ALBOZ prej 13/3/2008, 10:46

  blerta ate qe vinte ne triniti lol :D


  blerta triniti :puc: :laj: :lov: per dy gocat me simpatike te forumit

  p.s: gishtezen nuk po e permen se ma ka prish qefin kto kohet e funit
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga triniti prej 13/3/2008, 12:18

  hahahahahahah dono

  kiss kiss kiss edhe muve tyve :D:D:D :ui: :8) :puc:
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga MiLaN prej 14/3/2008, 18:40

  she she zezaku re

  **angelo-nero**
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 275
  Data e rregjistrimit : 18/06/2007

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga **angelo-nero** prej 14/3/2008, 19:36

  hemmmmm une ne kte forum skam marr shume pjes njoh disa por per zemer vetem kinezi-n kam qe kshu dua ti dhuroj nje for you ta ver ne koke kur bje shi :D:D
  avatar
  Albahit
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 53
  Mosha : 32
  Vendi : italy
  Puna : hic /asisen
  Loisirs : ncncncnc
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga Albahit prej 15/3/2008, 13:30

  GISHTEZA NA KA MOR MOLLI
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga triniti prej 16/3/2008, 14:41

  hahahhahaha he kineze shiko shoqeria, ste len asnjer pasdore :D

  **angelo-nero**
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 275
  Data e rregjistrimit : 18/06/2007

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga **angelo-nero** prej 16/3/2008, 23:32

  ti triniti sa i fuske hundet ne punet e te tjerve mi akoma pa u njoft mire.
  nje keshill her tjeter mos i fut hundet vend e pa vend kur sdi gje se aty ku i fute ti tani une sa kisha bere njecik kaken :D:D:D
  Embarassed te me falesh po kjo ishte dhurata ime per ty kupton:D:D plus qe me kishte kap dhe barku svarej nga une:D:D

  Musafir
  Vizitor

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga Musafir prej 17/3/2008, 07:09

  per motrushen time my love shum :8) :lov: si dhe te gjitha motrusheve te mia ketu se jan ne forum

  avatar
  BLOODY_ALBOZ
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 277
  Vendi : italia
  Data e rregjistrimit : 12/02/2008

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga BLOODY_ALBOZ prej 17/3/2008, 08:52

  gurbetqarja po vllazerve qe jane ne forum nuk i dhuro gje fare ti?

  nejse po te dhuroj un dicka :8) :puc:
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga triniti prej 17/3/2008, 19:50

  hahahahahahah o rrac e keqe, me ere te keqe ngele gjithe jeten mo ncncnc
  po te kam dhuru mo parfum me esenc wc te kam thene njemije here ta perdoresh :D:D:D

  **angelo-nero**
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 275
  Data e rregjistrimit : 18/06/2007

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga **angelo-nero** prej 17/3/2008, 19:52

  e vertet kjo qe po thu mi se mohoj une po ate detjain e harrove qe se pranova dhuraten eee edhe te thash mbaje se te nevojitet ty me shume se mu se largon eren e djerses :D:D:D
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga triniti prej 17/3/2008, 20:01

  hahahahahahahahha
  eee po harrove ti qe me luse mua qe ta jepja prap eeee
  qe me ndoqe dhe nga prapa , une me biciklete e ti ne kembe duke me lutur qe ta falja dhe njer
  dhe une si zemer mire qe jam , te solla nje karton plot, apo i harro keto ti ...
  sta di me njeri per nder sot mo jo

  **angelo-nero**
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 275
  Data e rregjistrimit : 18/06/2007

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga **angelo-nero** prej 17/3/2008, 20:10

  po pra me solle nje karton plot me cristian dior pastaj se ate e majte per vete se kshu je ti kerrnace kto gjerat me esenc te forte si leshon kollaj :D:D:D
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga triniti prej 17/3/2008, 20:22

  po pra mo te xhaxhi dior jane, te bera qellimisht per ty...
  e ke parasysh ti qe keta personazhet vipsa tani kane nga nje parfum personale?
  edhe une shkova ke xhaxhi dior dhe i kerkova te bente nje me esenc speciale apostafat per ty :D:D:D

  **angelo-nero**
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 275
  Data e rregjistrimit : 18/06/2007

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga **angelo-nero** prej 17/3/2008, 20:25

  ik mi mashtruse xhaxhi dior ste hedh qurret ty do te bente gjith kte nder te madh :D:D:D:D
  ty vetem une ta kam bere
  nje nder te tille dmth :D:D:D
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga triniti prej 17/3/2008, 20:42

  ca nderi me ke bere ti mua mo???
  apo qe me dhurove njer nje grush bar nga lana ne tr???
  per te me falenderuar per esencen speciale qe te dhurova

  **angelo-nero**
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 275
  Data e rregjistrimit : 18/06/2007

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga **angelo-nero** prej 17/3/2008, 20:46

  bari eshte i shtrenjt si flamuri mi
  aq i shtrenjt eshte sa ka shku 6 mi euro kilja ne it te ma dish per neder e mos bej llafe
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga MiLaN prej 22/3/2008, 20:43

  ue

  Musafir
  Vizitor

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga Musafir prej 25/3/2008, 11:24

  don _albaneze vellezerve ju dhuroi respekt dhe i pershendes nga zemra vetem Nakit i dhuroi :baci:

  avatar
  BLOODY_ALBOZ
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 277
  Vendi : italia
  Data e rregjistrimit : 12/02/2008

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga BLOODY_ALBOZ prej 1/4/2008, 08:17

  mjafton qare ne respekti ne pershendetjet , dalin e teprojn :D
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga kiss_today prej 24/4/2008, 18:29

  une i dhuroj nje kissssssssssssssss motres sime triniti dhe nje kissssssssssssssssssssssss angelos
  Hajde ta ndezim nga nji tani :cig

  Vizitor
  Vizitor

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga Vizitor prej 24/4/2008, 19:09

  :lule: per gocat :cig dohon per cunat ..kesaj lart i pako aspirina per gripin :D

  Sponsored content

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 19/7/2018, 17:16