Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Share

  **angelo-nero**
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 275
  Data e rregjistrimit : 18/06/2007

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga **angelo-nero** prej 24/4/2008, 20:37

  ju dhuroj lali nje pako kontraceptiv jeni te nerum te respeketum deri ne detaj :D
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga stavri prej 24/4/2008, 20:40

  morena m.q.s te kam ne zemer une ty

  do te dhuroi nje surpriz te bukur por kur te flasim

  rri ne pergjim sepse do rikethehem dhe njeher sepse me duhet te mbaroi ca pune te vogla me disa rob ktu
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga kiss_today prej 25/4/2008, 10:02

  Rrofsh angelo, je i respektum, na bone nder me ato qe na dhurove :D:D:D:D

  Vizitor
  Vizitor

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga Vizitor prej 25/4/2008, 10:20

  stavri shkruajti:morena m.q.s te kam ne zemer une ty

  do te dhuroi nje surpriz te bukur por kur te flasim

  rri ne pergjim sepse do rikethehem dhe njeher sepse me duhet te mbaroi ca pune te vogla me disa rob ktu
  :silent:

  Vizitor
  Vizitor

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga Vizitor prej 25/4/2008, 10:52

  un te gjith i kam per zemer dhe ju dhuroj deshiren time qe te ken shum suksese ne jeten e tyre
  alex
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga kiss_today prej 26/4/2008, 11:36

  Flm Alex.

  Vizitor
  Vizitor

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga Vizitor prej 26/4/2008, 12:08

  ALEX shkruajti:un te gjith i kam per zemer dhe ju dhuroj deshiren time qe te ken shum suksese ne jeten e tyre
  alex
  flm lal :8)
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga stavri prej 26/4/2008, 20:13

  booooooooooooooooooooooo
  skam asgje per te dhuruar
  jam bere kurrnac kohet e fundit

  **angelo-nero**
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 275
  Data e rregjistrimit : 18/06/2007

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga **angelo-nero** prej 26/4/2008, 23:57

  kam nje llogari bankare a doni tja'u dhuroj ???
  vetem se eshte kredi ore duhet ta lani se mos kujtoni se do gjeni lek :D

  Vizitor
  Vizitor

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga Vizitor prej 27/4/2008, 07:19

  🇳🇴
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga stavri prej 27/4/2008, 10:58

  🇳🇴 as une se kam nderment te dhuroi dicka ktu ndonje personi

  **angelo-nero**
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 275
  Data e rregjistrimit : 18/06/2007

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga **angelo-nero** prej 27/4/2008, 13:02

  stavri si te dush re une psh ta mor dhe me zor po ky

  morena pse jo mi une po tregohem zemer gjere :D
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 27/4/2008, 13:33

  :cig do kush ndonje cigare?
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga stavri prej 27/4/2008, 14:16

  me kenaqesi blerta pse jo dhe nje birr madje na jep
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 27/4/2008, 16:08

  birr skam sorry :D deshe gje tjeter? :)
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga stavri prej 27/4/2008, 16:45

  nese e ke me qef te ma japesh po dua ate dickan tjeter

  ok ma jep

  Vizitor
  Vizitor

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga Vizitor prej 27/4/2008, 17:50

  :silent:
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga stavri prej 27/4/2008, 18:25

  mos ne mendime njona
  paske mendje me me dhuru dicka me duket sot
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 28/4/2008, 06:33

  stavro per nje got raki e kisha fjalen meqe birr sme qelloi ne shpi :)
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga shaban cakolli prej 28/4/2008, 15:46

  kėtu qenka krejt lidhje-pas lidhje,andaj nuk kam dhuratė tepėr.
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga stavri prej 28/4/2008, 16:51

  ~blerta~ shkruajti:stavro per nje got raki e kisha fjalen meqe birr sme qelloi ne shpi :)

  as une nuk cilesova gje lale thjesht thash cte kesh ma dhuro

  dhe rakin e pranoi une se e kam dobesi ate pije
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga kiss_today prej 29/4/2008, 15:50

  Dua ti dhuroj angelos nje puthje te madheeeeeeeeeeeeeeeee :baci:
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga stavri prej 29/4/2008, 17:17

  desha tu dhuroja cik konjak te gjithve

  se vallai vetem spo mundem ta pi kush te doj te urdheroi
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 29/4/2008, 17:41

  flm stavro un se pi
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga stavri prej 29/4/2008, 18:37

  as te me besh shoqeri me got bosh???

  Sponsored content

  ditelindje Re: Dhuroni diēka anėtarit qė e keni pėrzemėr

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 21/6/2018, 18:14