PO ose JO !???

  Share
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  hop PO ose JO !???

  Mesazh nga triniti prej 14/2/2008, 10:30

  pergjigju me PO ose JO, dmth une do bej nje pyetje dhe anetari tjeter do pergjigjet me po ose jo, dhe pastaj do beje nje pyetje qe te pergjigjet anetari me poshte :D:D:D ( e kuptovet me apo jo :pool: )

  bete dhurate per valentinin?
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 14/2/2008, 11:01

  po... Embarassed
  ???
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga triniti prej 14/2/2008, 16:35

  blerta duhet te besh nje pyetje pasi jep pergjigjen :D:D:D

  mund te dihet ca ke dhuruar?
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 14/2/2008, 16:56

  aha kujtova se esht e njejta pyetje per te gjithe :)
  ca dhurova hmmm.me falni por e kam sekret :fal:
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 14/2/2008, 16:59

  se harrova he ti dhurove-ose te dhuroj kush gje?
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga triniti prej 14/2/2008, 21:22

  jo ( akoma dmth :D )

  po ti mi more dhurate?
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 15/2/2008, 11:54

  mora... triniti ☀
  avatar
  The.Angel.Killer
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 44
  Data e rregjistrimit : 05/02/2008

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga The.Angel.Killer prej 15/2/2008, 16:34

  <<> shkruajti:mora... triniti ☀
  sa rob i hutum qe qeke pyt pasi pergjigjesh :D:D
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 15/2/2008, 16:36

  ou flm shum per respektin....
  :rraf: Shocked Sad Shocked
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga triniti prej 15/2/2008, 17:25

  pyetjen mi blerta pyetjen ku e ke :D:D:D
  ncncnc kaq e veshtire duket loja? Sad

  e festoni shen faustinin? ( dmth dita e beqareve)
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 15/2/2008, 17:35

  pse esht e domosdoshme me bo pyetje? :D :D
  se e kuptoj fare mire lojen mi mos ki merak por dmth s'kisha ndonje pyetje per momentin :cig
  avatar
  The.Angel.Killer
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 44
  Data e rregjistrimit : 05/02/2008

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga The.Angel.Killer prej 15/2/2008, 18:50

  po ...
  po ti e feston ????
  kjo blerta goc e mir ska te shajtme po si ha pyka :D
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 16/2/2008, 07:50

  ahahha she she.... :x :x
  avatar
  maca
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 453
  Mosha : 28
  Vendi : macedonia --shkup
  Data e rregjistrimit : 20/11/2007

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga maca prej 17/2/2008, 14:50

  nuk festoj ket te beqareve ...zdi pse!!!

  Po me trego e cila dhurat ka qen kjo ne kete dit valentini dhe sa ke derguar ti ?
  (mendoj me numer sa dhurata ke mar dhe ke dergu)
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga triniti prej 19/2/2008, 17:33

  atehere o ju nuk hani pyka si thote Angel ketu , o nuk hani pyka vertete

  loja eshte PO OSE JO DMTH DUHET TE BENI PYETJE QE TJETRI TE PERGJIGJET ME PO OSE ME JO , DHE JO TE PERGJIGJET ME SHIFRA.

  blerta po eshte e doemosdoshme te besh nje pyetje se ndryshe loja ngec aty...

  atehere pergjigja per pyetjen e Angel

  jo

  a ndiheni mire sot?
  avatar
  enya
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 308
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga enya prej 20/2/2008, 10:48

  Pooooo :D shume mire

  ca pyetje te bej une tani eeee???
  :silent:

  A e kuptoni kur nuk hani pyke?
  lol! mqnse ra fjala tek pyka pa jo per gje :x
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga triniti prej 20/2/2008, 12:42

  po ... vecanerisht kur nuk hane te tjeret :D:D:D

  ju dhemb koka?
  avatar
  Dona
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 201
  Mosha : 31
  Vendi : Prishtine
  Data e rregjistrimit : 11/06/2007

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga Dona prej 20/2/2008, 17:03

  Jo.


  Cfare eshte fotosinteza?
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga triniti prej 20/2/2008, 17:18

  ehe dona dhe si i bie te pergjigjem une tani, se kjo pyetje nuk pranon as pergjigjen po e as pergjigjen jo ???

  e keni kuptuar si funksionon loja?
  avatar
  Dona
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 201
  Mosha : 31
  Vendi : Prishtine
  Data e rregjistrimit : 11/06/2007

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga Dona prej 20/2/2008, 17:40

  :rraf: kokes time
  avatar
  maca
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 453
  Mosha : 28
  Vendi : macedonia --shkup
  Data e rregjistrimit : 20/11/2007

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga maca prej 20/2/2008, 19:33

  po.....!


  a jeni nervoz momentalisht?
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga triniti prej 20/2/2008, 20:08

  po Sad

  a bie shi nga lagja juaj?
  avatar
  maca
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 453
  Mosha : 28
  Vendi : macedonia --shkup
  Data e rregjistrimit : 20/11/2007

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga maca prej 20/2/2008, 20:19

  jo....


  a je duke ndegjuar muzik tani?

  Musafir
  Vizitor

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga Musafir prej 21/2/2008, 07:42

  po ....kengen e pavaresis kendon Gazmend Rama

  po ju preferoni muzik shqip?

  avatar
  Risa
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 118
  Mosha : 28
  Vendi : Ne vendin me te bukur
  Data e rregjistrimit : 09/02/2008

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga Risa prej 21/2/2008, 07:54

  jo

  po muzika e huaj ?

  Sponsored content

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 23/5/2018, 09:01