PO ose JO !???

  Share
  avatar
  BLOODY_ALBOZ
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 277
  Vendi : italia
  Data e rregjistrimit : 12/02/2008

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga BLOODY_ALBOZ prej 21/2/2008, 09:39

  vetem hip-hop ylli  sa vj je? (hahahaha)
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga shaban cakolli prej 21/2/2008, 12:14

  jo,sekrete

  A don te me njohish?
  avatar
  Dona
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 201
  Mosha : 31
  Vendi : Prishtine
  Data e rregjistrimit : 11/06/2007

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga Dona prej 21/2/2008, 12:16

  Po.


  Me te vertete V.I.P je ti?
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga shaban cakolli prej 21/2/2008, 12:19

  ashtu mė thonė!
  Nga e more atė lot nė avatar?
  avatar
  Dona
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 201
  Mosha : 31
  Vendi : Prishtine
  Data e rregjistrimit : 11/06/2007

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga Dona prej 21/2/2008, 12:27

  Simbolizon lotin tim.  Te kujton gje?
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga shaban cakolli prej 21/2/2008, 12:29

  sikur e mbajė me mallėngjim kėtė lot

  ishit mė parė nė ndonjė forum tjetėr,apo kėtu fillestare?
  avatar
  Dona
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 201
  Mosha : 31
  Vendi : Prishtine
  Data e rregjistrimit : 11/06/2007

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga Dona prej 21/2/2008, 12:33

  Po (isha).

  Te ka pushtuar malli tani, apo me duket mua?
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga shaban cakolli prej 21/2/2008, 12:35

  e kam kete mall,dhe me pushton qdoherė,jo vetėm tani
  avatar
  BLOODY_ALBOZ
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 277
  Vendi : italia
  Data e rregjistrimit : 12/02/2008

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga BLOODY_ALBOZ prej 21/2/2008, 13:44

  po pytjen mer Z. shaban ku ma ke
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga shaban cakolli prej 21/2/2008, 13:50

  Nganjėherė z. Don-Albanese harresa zė vend,pyetja ime
  Kur e dini qe keni dike vėrtetė mik?
  avatar
  BLOODY_ALBOZ
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 277
  Vendi : italia
  Data e rregjistrimit : 12/02/2008

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga BLOODY_ALBOZ prej 21/2/2008, 13:56

  nuk e di fare mer hhahhah

  kush eshte me simpatikja forumit?
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga shaban cakolli prej 21/2/2008, 13:59

  as unė nuk i njoh forumistet,ne postime duken te gjitha simpatike
  po mė thuani ju,ku keni simpatinė,po deshe?
  avatar
  enya
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 308
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga enya prej 21/2/2008, 16:59

  Z. Shaban pergjigja nuk permban as PO as JO, pra eshte jashte loje :)

  Pyetja:

  Z.Shaban, avatari (figura) e Dones ju kujtoi ndonje mike te vjeter?
  :ino:
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga shaban cakolli prej 21/2/2008, 17:06

  znj.enya,pyetjaime ishte kjo:PO mė thuani ju ku keni simpatinė,o deshet?

  Po znj, avatari me kujtoj njė mike,por avataret njeriu i zgjedh sipas shijes,nganjeherė njeriu ngjanė nė njeriun!
  Pyetja ime pėr ju,pėrse ma bėni kėtė pyetje ju?
  avatar
  enya
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 308
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga enya prej 21/2/2008, 17:30

  Z. Shaban serisht pyetjes suaj nuk mund ti pergjigjem as me PO e as me JO

  Pergjigje: Sepse pyetjet ishin te piketuara dhe teper preēize!
  Sigurisht qe avataret jane ketu per ti zgjedhur kush te doje dhe dy persona komplet te ndryshem mund te zgjedhin te njejtin, e te te kujtoje dike tjeter.

  Pyetje: A ju intrigoi kjo pyejte e thjeshte?!
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga shaban cakolli prej 21/2/2008, 18:17

  aspak,ishte kenaqesi pėrgjegjeja juaj
  A ju pėlqen shoqėria me pjestarėt e forumit?
  avatar
  enya
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 308
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga enya prej 21/2/2008, 19:47

  Z.Shaban, flm.

  Po, me pelqen, me disa qe njoh prej kohesh, e me disa qe njoh ketu
  :)

  Po ju?
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga shaban cakolli prej 21/2/2008, 21:00

  po mundohem tė jem i hapur me tė gjithė,edhe pse ndoshta nuk
  ėshtė mirė.

  Veq forumit,mirreni me punė apo me mėsime?
  avatar
  enya
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 308
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga enya prej 21/2/2008, 21:31

  Z. Shaban, do te ishte e mire te ishin te gjithe te hapur e tolerant, por e tille eshte bota.

  Po, me pune.

  A keni bere krijime te reja letrare kohet e fundit?
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga shaban cakolli prej 21/2/2008, 21:59

  po,kam pregatitur pėrmbledhjen poetike"Jehona e Shekujve"

  Si e kaloni ju kohėn e lirė?
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga MiLaN prej 22/2/2008, 17:35

  po... (pyetje pak me spec kjo :D:D:D)

  a je i/e bindur per ate qe po ben?
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga shaban cakolli prej 22/2/2008, 18:50

  plotesisht
  sa orė rrini nė net?
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga triniti prej 23/2/2008, 10:58

  perseri zoti shaban pyetja juaj nuk i permbahet temes sepse nuk mund te pergjigjemi as me po e as me jo :D:D:D

  pyetje per vazhdimin e lojes...

  jeni te dashuruar?
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga MiLaN prej 23/2/2008, 18:37

  jo...

  do ja thonit personit qe dashuroni qe e dashuroni pa ndrojtje ?
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga shaban cakolli prej 24/2/2008, 09:57

  po

  A ndieni ju ndrojteje?

  Sponsored content

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 18/6/2018, 11:49