PO ose JO !???

  Share
  avatar
  Dona
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 201
  Mosha : 31
  Vendi : Prishtine
  Data e rregjistrimit : 11/06/2007

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga Dona prej 24/2/2008, 19:13

  Po.  Ti kujton qe eshte e lehte t'ia thuash?
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga MiLaN prej 24/2/2008, 19:41

  jo

  po eshte mire ama ?
  avatar
  Dona
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 201
  Mosha : 31
  Vendi : Prishtine
  Data e rregjistrimit : 11/06/2007

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga Dona prej 24/2/2008, 19:44

  Po.


  Do te ishte me e lehte edhe per ty, apo jo?
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga MiLaN prej 24/2/2008, 20:03

  jo

  a duhet te ndikohet njeriu ne dashuri nga njerez apo ngjarje te tjera ?
  avatar
  Dona
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 201
  Mosha : 31
  Vendi : Prishtine
  Data e rregjistrimit : 11/06/2007

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga Dona prej 24/2/2008, 20:34

  Jo.


  Pse ti je ndikuar ndonjehere?
  avatar
  maca
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 453
  Mosha : 28
  Vendi : macedonia --shkup
  Data e rregjistrimit : 20/11/2007

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga maca prej 24/2/2008, 22:29

  jo ..

  keni vuajtur nga dashuria?
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga shaban cakolli prej 24/2/2008, 22:33

  po
  a ju ka thene ndokush kete?
  avatar
  Bardh
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 403
  Data e rregjistrimit : 09/06/2007

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga Bardh prej 27/2/2008, 03:43

  jo

  a jeni dashuruar nė kėtė vitė ?
  avatar
  BLOODY_ALBOZ
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 277
  Vendi : italia
  Data e rregjistrimit : 12/02/2008

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga BLOODY_ALBOZ prej 27/2/2008, 09:30

  jo


  do te pelqente te ishe nje person tjeter nga cili je ?
  avatar
  enya
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 308
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga enya prej 27/2/2008, 10:36

  JO, me pelqen keshtu si jam, me te mirat e te keqijat e mia, se te isha perfekte do isha e merzitēme :D

  Perse keni vuajtur nga dashuria? per ata qe kane vuajtur, kuptohet :ino:
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga MiLaN prej 27/2/2008, 18:09

  o enya... si ti pergjigjem kesaj pyetjeje me po ose jo Sad

  a duhet te mos e urresh nje njeri qe te braktis pas asnje lloj arsye ?
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga triniti prej 27/2/2008, 22:08

  JO , sepse nese e urren do te thote qe e dashuron, urrejtja nuk mund te egzistoj pa dashuri dhe nje qe te braktis pa arsye nuk e meriton dashurine dhe si pasaj as urrejtjen, max mund ta percmosh...

  ju kane braktisur pa arsye?
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga MiLaN prej 29/2/2008, 21:35

  jo

  po ju ?
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 29/2/2008, 23:45

  jo


  jeni nevrik/e?
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga MiLaN prej 2/3/2008, 12:01

  po

  po ti ?
  avatar
  BLOODY_ALBOZ
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 277
  Vendi : italia
  Data e rregjistrimit : 12/02/2008

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga BLOODY_ALBOZ prej 3/3/2008, 09:59

  po

  a ke pire na i here hashash? :D
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga triniti prej 3/3/2008, 18:41

  hahahahhaha, po

  pse ti nuk ke pire?
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga MiLaN prej 3/3/2008, 20:57

  po Sad

  po me lart hashashit keni vajt ?
  avatar
  enya
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 308
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga enya prej 3/3/2008, 23:14

  kinezi shkruajti:o enya... si ti pergjigjem kesaj pyetjeje me po ose jo Sad

  a duhet te mos e urresh nje njeri qe te braktis pas asnje lloj arsye ?

  Kinezi, e drejte! Mea Culpa! :)
  avatar
  enya
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 308
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga enya prej 3/3/2008, 23:43

  kinezi shkruajti:po Sad

  po me lart hashashit keni vajt ?

  Po

  A jeni ambicioz/e?
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga triniti prej 4/3/2008, 21:11

  po

  ju pelqejne lavderimet :D

  Musafir
  Vizitor

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga Musafir prej 5/3/2008, 06:10

  jo
  ju pelqen humori :D

  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga triniti prej 5/3/2008, 19:22

  po

  ju pelqen shiu?
  avatar
  BLOODY_ALBOZ
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 277
  Vendi : italia
  Data e rregjistrimit : 12/02/2008

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga BLOODY_ALBOZ prej 6/3/2008, 10:17

  jo

  ju pelqen te laheni nudo?(ne det a liqen e kam llafin :D)
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 6/3/2008, 12:12

  jo

  keni qen jasht shteti?

  Sponsored content

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 23/5/2018, 09:04