PO ose JO !???

  Share
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga >> TeLi << prej 1/2/2010, 22:02

  JO

  a deshironi te bie bresher me shi!?
  avatar
  lola.vet
  Yjet
  Yjet

  Numri i postimeve : 241
  Data e rregjistrimit : 23/01/2010

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga lola.vet prej 1/2/2010, 22:04

  JO

  Ju pelqen vetmia
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga >> TeLi << prej 1/2/2010, 22:11

  po

  pelqeni ta doni nje femer?
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga Nike prej 1/2/2010, 22:22

  Jo
  po ju nje mashkull?
  avatar
  Ardhmeria
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2022
  Data e rregjistrimit : 10/06/2009

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga Ardhmeria prej 1/2/2010, 22:51

  jo -do ta dua vehten
  si kaluat sot jeni mir?
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga Nike prej 1/2/2010, 23:23

  Superrrr


  Ju pelqej vizita
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga shaban cakolli prej 2/2/2010, 14:57

  shume
  ishit edhe ju aty
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga stavri prej 2/2/2010, 18:15

  jo

  jeni lodh ndopak
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 3/2/2010, 15:02

  ncuq :P


  ftoht andej?
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga Nike prej 3/2/2010, 15:54

  PO
  Ka bor ku jeton ti?
  avatar
  fidza
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 26
  Data e rregjistrimit : 29/01/2010

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga fidza prej 3/2/2010, 18:25

  Po Bukur ne Forum
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga Nike prej 3/2/2010, 19:05

  fidza kujdes jep pergjigje edhe bej pyje


  ka bor ku jeton ti?
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga >> TeLi << prej 3/2/2010, 19:12

  jo ska borė shyqyr

  ka rryme ku jeton ti!?
  avatar
  fidza
  Anetar i sapoardhur
  Anetar i sapoardhur

  Numri i postimeve : 26
  Data e rregjistrimit : 29/01/2010

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga fidza prej 3/2/2010, 19:22

  po ka
  ka uje ku jeton ti ?
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga Nike prej 3/2/2010, 21:22

  Po ka jan dy lumej ne jem ne mes.

  e pelqeni ujin?
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga triniti prej 11/2/2010, 17:10

  po

  do dilni sonte???
  avatar
  >> TeLi <<
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1820
  Data e rregjistrimit : 18/08/2009

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga >> TeLi << prej 11/2/2010, 17:14

  jo se ftoft

  po ju, dot' dilni a ?
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga shaban cakolli prej 11/2/2010, 21:17

  jo,eshte vone tani
  a po krijoni diq te re?
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga triniti prej 12/2/2010, 00:56

  po, nje biblioteke

  a bie bore andej???
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 12/2/2010, 12:11

  jo


  a do vish me shum ktu?
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga shaban cakolli prej 12/2/2010, 12:41

  Po
  a po bej mire kur vij,apo?
  avatar
  Nike
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1815
  Vendi : Prishtina
  Data e rregjistrimit : 05/12/2009

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga Nike prej 12/2/2010, 18:59

  Po

  Po une pengoj ktu?

  Vizitor
  Vizitor

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga Vizitor prej 12/2/2010, 23:07

  po
  ti vertet pengon ketu
  edhe ........
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga triniti prej 13/2/2010, 00:09

  Nike shkruajti:Po

  Po une pengoj ktu?

  jo , perkundrazi ti ndihmon ketu

  a bie shi andej nga ju???

  Vizitor
  Vizitor

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga Vizitor prej 13/2/2010, 00:13

  jo
  a bie debor andej nga ju

  Sponsored content

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 23/5/2018, 09:02