PO ose JO !???

  Share
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga triniti prej 6/3/2008, 15:08

  po ( ca shteti e ke fjalen mi blertushe :D :D :D )

  ju pelqen te jetoni ne shqiperi?
  avatar
  BLOODY_ALBOZ
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 277
  Vendi : italia
  Data e rregjistrimit : 12/02/2008

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga BLOODY_ALBOZ prej 6/3/2008, 16:02

  po (po pak me von jo tani :D)


  a bini ne dashuri shpejt ?
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga triniti prej 6/3/2008, 20:11

  po ( tip i ndjeshem muve :D )

  ju pelqen te dashuroni?
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 7/3/2008, 09:19

  po(normal):p

  do te kishit shkuar me nje te martuar?
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga MiLaN prej 8/3/2008, 14:36

  une per vete po (me i gru kuptohet)

  a ju duket gje e mire ?
  avatar
  BLOODY_ALBOZ
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 277
  Vendi : italia
  Data e rregjistrimit : 12/02/2008

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga BLOODY_ALBOZ prej 10/3/2008, 08:45

  po mer (fiksim fare)


  po me zezak/e do t'ju pelqente ta benit na i here?
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 10/3/2008, 14:13

  JO (c'esht kjo pyetje)

  ju pelqejn katunaret :D
  avatar
  BLOODY_ALBOZ
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 277
  Vendi : italia
  Data e rregjistrimit : 12/02/2008

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga BLOODY_ALBOZ prej 10/3/2008, 14:59

  po(jan shume seksi)

  po qytetaret ju pelqejn?:D
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga shaban cakolli prej 11/3/2008, 20:42

  POgjithsesi
  POju i ndani ato ne qytetare dhe katundare?
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga triniti prej 12/3/2008, 13:58

  po ( ne baze te sjelljes dhe komunikimit, jo origjines apo aspektit fizik, eshte ndarje imagjinare :D:D:D )

  pse per ty te gjithe jane nje nivel?
  avatar
  BLOODY_ALBOZ
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 277
  Vendi : italia
  Data e rregjistrimit : 12/02/2008

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga BLOODY_ALBOZ prej 12/3/2008, 14:51

  jo ( ne asnje menyre , vej halli pastaj)

  a je i martuar?

  ps: triniti lal ma nderro foton tate se do bej na i gjruldi na i dit kaq po te them :D
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga triniti prej 12/3/2008, 18:51

  jo

  do martoheni ndonje dite?

  P.S: dono te ve nje me te zbuluar mo??? :pool:
  avatar
  BLOODY_ALBOZ
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 277
  Vendi : italia
  Data e rregjistrimit : 12/02/2008

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga BLOODY_ALBOZ prej 13/3/2008, 10:37

  po (kismet zotit )

  sa kalamoj do beni? ( sa keni deshire me bo kuptohet )
  p.s triniti vin na nje origjinale se ma hoqe trunin e vogel fare :D
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga triniti prej 13/3/2008, 12:29

  po, ( nr se kam nda mendjen akoma :D )

  jeni dashuruar kete 10 vjecarin e fundit? :D

  P.S: dono me origjinale se kaq mo??? :D, pastaj cke ti ce do trurin e vogel , ke ate te madhin :pool:
  avatar
  BLOODY_ALBOZ
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 277
  Vendi : italia
  Data e rregjistrimit : 12/02/2008

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga BLOODY_ALBOZ prej 13/3/2008, 13:04

  po (10 vjet jan shum per tu mos dashurur, rreshqet robi fare pastaj)


  a jeni mbi 22 vj?

  ps:hahahahah triniti jo mi se me ka then doktori duhet duhet
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga triniti prej 13/3/2008, 13:14

  po Sad

  ju jeni mbi 30? :D:D:D hahahahaha

  P.S: te ka genjy dono, spaska qen hic kopetent ai doktori, po ti cke qe ngatarrohesh me robt e huj? pse sme ke pyet mua??? :D:D:D
  avatar
  BLOODY_ALBOZ
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 277
  Vendi : italia
  Data e rregjistrimit : 12/02/2008

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga BLOODY_ALBOZ prej 13/3/2008, 13:20

  ncuq( per fat keq jom me i vogel se te rregullojsha un tyve :D)  a e ke bo na i here ne makin?(gjuruldi e kam fjalen eee :D)


  ps: pse nuk duhet e ? ok pra po shkoj ta heq lali ce du maj pesh kot e :D
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga triniti prej 13/3/2008, 13:25

  hahahhhahahah ( pse mo per fat te keq, per fat te mire thuaj, je me i fresket se une :D )

  varet nga gjuruldia mo :D:D:D

  jo :P

  ti ke bere ndonjer zhurem ne makine??? :D

  P.S: normale, une per vete e kam heq, se me rendonte shume :pool: hahahahaha
  avatar
  BLOODY_ALBOZ
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 277
  Vendi : italia
  Data e rregjistrimit : 12/02/2008

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga BLOODY_ALBOZ prej 13/3/2008, 13:29

  po (i kam lujt fene ter avull i kam bo xhamat :D)


  te pelqe me hong kemb bretkosash?
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga triniti prej 13/3/2008, 13:31

  uaaaaaaaaaaa sa i dhim ky, po cmi kujtove mo SadSadSad
  po

  du bretkosa thashi muve,Sad po qavi se du bretkosa Sad

  ty te pelqejne???
  avatar
  BLOODY_ALBOZ
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 277
  Vendi : italia
  Data e rregjistrimit : 12/02/2008

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga BLOODY_ALBOZ prej 13/3/2008, 13:55

  po


  a do vije me pi i kafe me mu?
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga triniti prej 13/3/2008, 18:09

  po ( vetem po te me jepje ca bretkosa me vete :P :P :P )

  do me ftoje per kafe?
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga stavri prej 14/3/2008, 13:12

  nejse ktu terhiqem paskam ngaterru deren e dhomes.

  **angelo-nero**
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 275
  Data e rregjistrimit : 18/06/2007

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga **angelo-nero** prej 14/3/2008, 19:57

  jooooo ( sa keq jeni mesu ju mi doni me i ra perher qylit :@ )

  je per plazh ?
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga triniti prej 16/3/2008, 14:47

  po :D

  do me japesh ca bretkosa ?

  Sponsored content

  hop Re: PO ose JO !???

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 21/6/2018, 17:57