FJAL TĖ URTA DASHURIE

  Share
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  heart Re: FJAL TĖ URTA DASHURIE

  Mesazh nga MiLaN prej 12/4/2008, 18:59

  mmire e ke ti... kur ta kuptojma ca eshte atehere mund te thurim ndonje fjale te urte...
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  heart Re: FJAL TĖ URTA DASHURIE

  Mesazh nga kiss_today prej 12/4/2008, 19:00

  Jo kur ta kuptojme, por kur te ndiejme se na duan...
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  heart Re: FJAL TĖ URTA DASHURIE

  Mesazh nga kiss_today prej 12/4/2008, 19:04

  Ja nje shprehje e bukur ( quajeni dhe shprehje dashurie po deshet): KURRE MOS THUAJ KURRE
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  heart Re: FJAL TĖ URTA DASHURIE

  Mesazh nga MiLaN prej 12/4/2008, 19:17

  never say never :)
  permban shprese brenda :D:D
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  heart Re: FJAL TĖ URTA DASHURIE

  Mesazh nga kiss_today prej 13/4/2008, 11:15

  Mbase permban dhe shprese... por une nuk e kisha ne ate kuptimi.
  Ja nje shprehje tjeter sot per ju:
  " Dashuria eshte Dija e Budallait dhe Budallalliku i te Zgjuarit" :D
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  heart Re: FJAL TĖ URTA DASHURIE

  Mesazh nga MiLaN prej 13/4/2008, 12:01

  nuk thashe ka shprese per mua jo... nqse eshte shkruar te ndodhe ashtu... ashtu le te ndodhe... do te thote qe nuk kam pas anjehere ate mike qe kujtoja se kisha... dhe per kte me vjen me shume keq Sad
  nice dream
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  heart Re: FJAL TĖ URTA DASHURIE

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 16/4/2008, 09:26

  dashuria parapelqen te vdese se sa te jetoje pergjysem
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  heart Re: FJAL TĖ URTA DASHURIE

  Mesazh nga kiss_today prej 16/4/2008, 18:37

  E bukur kjo shkodrane, shume e bukur. Me pelqen . Kiss yllo (K)
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  heart Re: FJAL TĖ URTA DASHURIE

  Mesazh nga MiLaN prej 16/4/2008, 18:40

  shkodranja_yll shkruajti:dashuria parapelqen te vdese se sa te jetoje pergjysem

  :) nice shkodrane
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  heart Re: FJAL TĖ URTA DASHURIE

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 17/4/2008, 10:08

  :D dashuria vjen si nenshtrim i vetes
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  heart Re: FJAL TĖ URTA DASHURIE

  Mesazh nga MiLaN prej 17/4/2008, 18:08

  dashuria eshte si qelia... do ate qe ke prane... Sad
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  heart Re: FJAL TĖ URTA DASHURIE

  Mesazh nga kiss_today prej 18/4/2008, 16:48

  "Te Duash, do te thote te tejkalosh Vetveten"
  ( Oscar Wilde)
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  heart Re: FJAL TĖ URTA DASHURIE

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 19/4/2008, 12:03

  te dashurosh do te thote mos te te duhet te kerkosh kurre falje(love story)
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  heart Re: FJAL TĖ URTA DASHURIE

  Mesazh nga kiss_today prej 19/4/2008, 15:22

  prandaj s'thua Me Fal ti shkodrane Laughing
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 31
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  heart Re: FJAL TĖ URTA DASHURIE

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 21/4/2008, 09:42

  he pra pse mendohesh stavri
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  heart Re: FJAL TĖ URTA DASHURIE

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 16/8/2008, 12:02

  Ngrije urėn e dashurisė deri nė diell, vetėm ajo na lidh me jetėn, vetėm ajo na lidh me njerėzit.
  A.Podrimja

  Dashuria i ka ligjet e veta tė zhvillimit, stinėt e veta jetėsore si lulja , jeta e njeriut. Ajo ka pranverėn e hershme, verėn e nxehtė dhe, pas tyre, vjeshtėn e cila pėr disa ėshtė e nxehtė, e ndritshme dhe frutdhėnėse, ndėrsa pėr disa tė tjerė e ftohtė, e zymtė dhe e mjerė.
  Bjelinski

  Nė fillim tė dashurisė dashnorėt flasin pėr tė ardhmen, e kur ajo ėshtė nga fundi, flasin pėr tė kaluarėn.
  Karlo

  Dashuria ėshtė zjarr i furishėm. Atė s'mund ta shuajė dot as uji i bekuar. Madje as gjaku. Pregeli

  Dashuria? Nė fillim fjalė tė mėdha, pastaj fjalė tė pakta e nė fund fjalė tė shumta.
  Pajeroni

  Tė lutem, mė duaj pak, nė qoftė se dėshiron tė mė duash gjatė.
  Herriku

  Dashuria ėshtė ēelės qė tek njeriu ēel ēdo gjė.
  Hoperi

  Dashuria ėshtė fati, tė cilin ia japim njeri-tjetrit.
  Sandi

  Dashuria ėshtė i vetmi pasion qė nuk duron as tė kaluarėn, as tė ardhmen.
  Balzaku

  S'ka dyshim qė dashuria ėshtė fshehtėsi e pashpjegueshme.
  Myse

  Asnjėherė nuk dashuron mjaft, nė qoftė se nuk dashuron shumė.
  Pushi


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  Qejfliu
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 546
  Vendi : Newerland
  Puna : Nowhere
  Data e rregjistrimit : 15/08/2008

  heart Re: FJAL TĖ URTA DASHURIE

  Mesazh nga Qejfliu prej 16/8/2008, 14:19

  Dy gjerave nuk duhet vu kufi: Mendjes dhe Dashurise!
  avatar
  akili
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 200
  Mosha : 36
  Data e rregjistrimit : 05/06/2007

  heart Re: FJAL TĖ URTA DASHURIE

  Mesazh nga akili prej 12/11/2008, 18:28

  mos jep me shume dashuri se sa te jepin
  se po dhe e ke te humbur ate qashuri

  Sponsored content

  heart Re: FJAL TĖ URTA DASHURIE

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 27/5/2018, 11:51