Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

  Share
  avatar
  Risa
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 118
  Mosha : 28
  Vendi : Ne vendin me te bukur
  Data e rregjistrimit : 09/02/2008

  default Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

  Mesazh nga Risa prej 21/2/2008, 08:35

  Jetojme ne nje kohe moderne dhe rimorkjimi i femrave dhe i meshkujve po behet nje teme e dites. Natyrisht jo te gjithe kane sukses ne kete pune.
  Duke u nisur nga kjo mendoni :

  Te besh per vete nje femra apo nje meshkull:

  -eshte dhunti e lindur?
  -eshte art i fituar ?
  -apo faktor estetik?
  avatar
  BLOODY_ALBOZ
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 277
  Vendi : italia
  Data e rregjistrimit : 12/02/2008

  default Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

  Mesazh nga BLOODY_ALBOZ prej 21/2/2008, 09:19

  eshte art i fituar
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

  Mesazh nga shaban cakolli prej 21/2/2008, 12:24

  sikur hyn nė punė edhe dhuntia e lindur
  avatar
  enya
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 308
  Data e rregjistrimit : 02/06/2007

  default Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

  Mesazh nga enya prej 21/2/2008, 17:54

  My love ēfare do te thote "rimorkjim"? se pa e kuptuar s'mund te pergjijgem
  avatar
  Risa
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 118
  Mosha : 28
  Vendi : Ne vendin me te bukur
  Data e rregjistrimit : 09/02/2008

  default Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

  Mesazh nga Risa prej 22/2/2008, 07:32

  enya shkruajti:My love ēfare do te thote "rimorkjim"? se pa e kuptuar s'mund te pergjijgem

  Enya ti je moderatore c'te presim ne te tjerat.

  Rimorkjim eshte terheqje e mashkullit ndaj femres ose anasjelltas me te sakt e ke , gjithmon duke u bazuar te tema.

  Te besh per vete nje femra apo nje meshkull:

  -eshte dhunti e lindur?
  -eshte art i fituar ?
  -apo faktor estetik?

  Shum thjesht mund ti pergjigjeshe, esht tjeter gje deshira per tu pergjigjur ose kenaqsia per te ngacmuar.

  Besoj se tani e kuptove
  avatar
  BLOODY_ALBOZ
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 277
  Vendi : italia
  Data e rregjistrimit : 12/02/2008

  default Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

  Mesazh nga BLOODY_ALBOZ prej 22/2/2008, 09:54

  MyLove mo u merzit lal se enya e paska difekt ket gje
  nuk eshte e vetme tema jote qe nuk kupton.


  ps: enya e di besoj kujt i referohem.
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

  Mesazh nga MiLaN prej 22/2/2008, 16:29

  ca termash :D:D
  sa poshte kemi rene si shoqeri
  avatar
  Dona
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 201
  Mosha : 31
  Vendi : Prishtine
  Data e rregjistrimit : 11/06/2007

  default Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

  Mesazh nga Dona prej 22/2/2008, 21:39

  Ne fakt ketu ne Prishtine, rimorkio i thone asaj gjese qe bart nga pas traktori ( mjet per te punuar token ), ndersa rimorkjim se kisha degjuar ndonjehere.

  Sa per pyetjen mendoj qe patjeter njera nga keto te treja duhet te jete :D
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

  Mesazh nga triniti prej 23/2/2008, 10:44

  dona ke plotesisht te drejte rimorkio eshte ajo gjeja qe thua ti :D:D:D , por ne raste te ndryshme perdoret edhe ne menyre figurative, kur psh shkon ne diskoteke , gjen nje dhe .... opaa ai muabeti...
  dmth ajo qe do te thote My love eshte kjo...edhe pse nuk e ke degjuar ndonjer sepse ne shqip nuk perdoret, nuk eshte fjale komune, eshte fjale e huazuar nga italishtja
  rimorchio---kur terheq nje makine, ajo gjeja qe thua ti dhe ne menyre figurative, kur terheq seksualisht nje mashkull apo femer...terheq seksualisht jo teorikisht por praktikisht dmth :D:D:D

  kaq per shtypin shpresoj t'ju kem sqaruar sado pak...me horizontin tim te gjer :x

  tashi sa per temen, per ata qe nuk e kane dhunti te lindur eshte art i fituar, mendoj se nuk mund te jete kurrsesi faktor estetik...

  P.S: don albanese enya nuk eshte se nuk kupton, thjesht ato cfar lexon dhe cfar shkruan do ti kuptoj ne thelb e jo ne siperfaqe :D:D:D :pool:
  avatar
  Dona
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 201
  Mosha : 31
  Vendi : Prishtine
  Data e rregjistrimit : 11/06/2007

  default Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

  Mesazh nga Dona prej 23/2/2008, 21:14

  Megjithese une nuk isha kapur fort per ate fjalen, sepse e kuptova pyetjen qe ne fillim, flm ty trini per nje sqarim kaq special :8)


  sigurisht qe edhe per My Love nje :lov:
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

  Mesazh nga MiLaN prej 24/2/2008, 12:45

  iiiiiiiiiiiiiii po per mu moj ?
  avatar
  Dona
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 201
  Mosha : 31
  Vendi : Prishtine
  Data e rregjistrimit : 11/06/2007

  default Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

  Mesazh nga Dona prej 24/2/2008, 19:02

  :lov: Folt folt folt :D:D:D
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

  Mesazh nga MiLaN prej 24/2/2008, 19:11

  mmmm sa me ka nxhit kjo :D:D:D
  :puc:
  avatar
  Dona
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 201
  Mosha : 31
  Vendi : Prishtine
  Data e rregjistrimit : 11/06/2007

  default Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

  Mesazh nga Dona prej 24/2/2008, 19:17

  ca i bona vetes qyqa una :shi:
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

  Mesazh nga MiLaN prej 24/2/2008, 19:22

  hahahhahahahahahahahhaha mire ja bone moj :D:D
  avatar
  Dona
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 201
  Mosha : 31
  Vendi : Prishtine
  Data e rregjistrimit : 11/06/2007

  default Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

  Mesazh nga Dona prej 24/2/2008, 19:24

  :shi: :ne qef::shi:
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

  Mesazh nga MiLaN prej 24/2/2008, 19:36

  :puc: :baci:
  avatar
  maca
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 453
  Mosha : 28
  Vendi : macedonia --shkup
  Data e rregjistrimit : 20/11/2007

  default Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

  Mesazh nga maca prej 24/2/2008, 22:20

  OPA OPA U KENAQEM ME TEMA E SA I PERKET TEMES UN JAM NE NJI MENDIME ME TRINITIN:baci::baci::baci:
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

  Mesazh nga MiLaN prej 26/2/2008, 21:07

  edhe une
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 3/3/2008, 10:11

  Shocked
  avatar
  Bardh
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 403
  Data e rregjistrimit : 09/06/2007

  default Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

  Mesazh nga Bardh prej 3/3/2008, 10:36

  Shocked :ups:
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

  Mesazh nga MiLaN prej 3/3/2008, 15:13

  :D :) Sad :ui: Shocked Laughing

  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 4/3/2008, 11:45

  kinezi e paske marre me aksion me duket :D
  avatar
  Erisel
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 689
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

  Mesazh nga Erisel prej 5/3/2008, 09:30

  Duhet edhe pak fat ne keto pune dashurie :D
  Gjithashtu mund te jete dhunti e lindur apo e fituar, por duhet edhe pak durim per te pritur ēastin e duhur me personin e pershtatshem. :hart:
  avatar
  maca
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 453
  Mosha : 28
  Vendi : macedonia --shkup
  Data e rregjistrimit : 20/11/2007

  default Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

  Mesazh nga maca prej 7/3/2008, 14:47

  ashtu eshte pa dyshim :8)

  Sponsored content

  default Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 23/7/2018, 02:18