Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

  Share
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

  Mesazh nga stavri prej 20/4/2008, 17:57

  erdhaaaaaaaaa kissoooooooooo me prit

  se vallai me ka shku mendja keq ngela beqo ngela :D

  kam thene une qe vetem ty te kam ktu qe gjithmon me ndihmon

  pucccc fort ama per mbeshtetjen
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

  Mesazh nga kiss_today prej 20/4/2008, 18:04

  puc fort edhe une ty :)

  **angelo-nero**
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 275
  Data e rregjistrimit : 18/06/2007

  default Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

  Mesazh nga **angelo-nero** prej 20/4/2008, 20:47

  eh sa e lehte nje lloogari bankare nje benz slr te funit dhe shife se si e bo per vete dhe angelin jolie :D
  tani une e di qe ju do thoni qe jo seshte ashtu se per mua ska rendesi leku mjafton njeriu po mos e thoni se te gjitha kshu thon dhe se marrim vesh se pse sa her qe duhet te njihesh me nje femer le lesht dhe po spate makine sta fishkellen fare :D:D:D po e that qe ju sbeni pjes te kto femra une po bej sikur po ju besoj qe mos e vazhdojm me tej kte replik :D:D:d

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

  Mesazh nga Vizitor prej 20/4/2008, 20:51

  te besh nje femer per vete nuk eshte e veshtir
  por dhe ti duhet te jesh imir
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 21/4/2008, 09:53

  :D
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

  Mesazh nga kiss_today prej 21/4/2008, 10:48

  hahaha me rafte pika sa i sinqerte je. po dhe une jam ama: une rri me ty e te dashuroj. ku e ke ate llogarine ti se s'e kam pare gjekundi une, jo per gje po me duhen ca leke :D

  **angelo-nero**
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 275
  Data e rregjistrimit : 18/06/2007

  default Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

  Mesazh nga **angelo-nero** prej 21/4/2008, 23:02

  e kam e kam te betohem e kam po puna eshte qe me ka ngelur bosh qe kur te njoha ty aha iku per lesh ajo ka dal minus tani :D:D:D:D
  kisssssssssssssssss fort une ty qe je kaq e mir :)
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

  Mesazh nga kiss_today prej 22/4/2008, 10:50

  Hahahahahahahahaha e kuptova, tani dmth do fillojme te boshatisim llogarine time :P:D hahahahhah. :baci: per ty engjell

  **angelo-nero**
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 275
  Data e rregjistrimit : 18/06/2007

  default Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

  Mesazh nga **angelo-nero** prej 22/4/2008, 19:56

  ncuq tenden e kemi rezerv kur te shkojm per pushime ne hauai :) :puc: :baci:
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

  Mesazh nga kiss_today prej 23/4/2008, 10:44

  uuuuuuuuuuuuuuu poooooooo harrovaaaaaaaaaa Kur do ikim ne Hawai ???? :ui:

  **angelo-nero**
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 275
  Data e rregjistrimit : 18/06/2007

  default Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

  Mesazh nga **angelo-nero** prej 23/4/2008, 11:25

  une ty po te pres se i kam ndezur motorrat e avionit :)
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

  Mesazh nga kiss_today prej 23/4/2008, 11:26

  uauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu erdhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :ups:

  **angelo-nero**
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 275
  Data e rregjistrimit : 18/06/2007

  default Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

  Mesazh nga **angelo-nero** prej 23/4/2008, 11:37

  :) ajde pra dhe ma mbaj cik kte leven qe eshte ktu se me duhet nje kopilote se nuk ngitet avioni vetem :D:D:D
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

  Mesazh nga kiss_today prej 23/4/2008, 11:40

  ehe ehe ehe ehe ehe ehe po mos me lej ta mbaj gjate se lodhem pastaj se ajm dhe me grip pakez :D
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 25/4/2008, 13:34

  Sad

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

  Mesazh nga Vizitor prej 25/4/2008, 15:16

  :cig
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

  Mesazh nga stavri prej 25/4/2008, 17:03

  eshte shume e lehet

  mjafton te kesh pak durim dhe gjithcka realizohet
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 25/4/2008, 21:56

  qa ralizohet prsh?
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

  Mesazh nga kiss_today prej 26/4/2008, 06:51

  E pra Blerta, se as une s'e mora vesh mire se cfare realizohej me pak durim SadSad
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

  Mesazh nga stavri prej 26/4/2008, 21:18

  te besh per vete nje femer ose femra nje mashkull

  **angelo-nero**
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 275
  Data e rregjistrimit : 18/06/2007

  default Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

  Mesazh nga **angelo-nero** prej 26/4/2008, 22:57

  po ore po si jo ne ate krah fli ti stavri kam 24 vjet une qe duroj e spo realizohet qe spo realizohet ta bej per vete bleonen aaaa inisin aaa ingridin aaa ku di une nji nga kto ska problem
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

  Mesazh nga kiss_today prej 29/4/2008, 14:33

  Taniiiiiiiiiiiiii durim duhet pak me thene te drejten, por kur ankohesh dhe ti o angelo, e mos mbette mashkull ne forum pa u ankuar. Po si guxon e ankohesh ti mor aman, qe ty une s'te kam lodh fare. Me ke pas , me ke e do me kesh gjithmone ( te pakten kehstu te premtova ate nate qe isha e dehur :P:P ) hahahahaha
  Nje superkiss per Angelon :baci: dhe nje per Stavrin kuss
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

  Mesazh nga stavri prej 29/4/2008, 18:12

  **angelo-nero** shkruajti:po ore po si jo ne ate krah fli ti stavri kam 24 vjet une qe duroj e spo realizohet qe spo realizohet ta bej per vete bleonen aaaa inisin aaa ingridin aaa ku di une nji nga kto ska problem

  po normale qe ske per ta bere per vete kurr ate ti dmth bleonen sepse

  gjithmon te kame thene kur ti kendosh serenat kendoi te ballkoni i shpis saj dhe jo tek i komshijes

  apo te pelqe ajo ty eeeeeeeeeee?
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 30/4/2008, 09:42

  zakonisht nuk e kam ne tipin tim te bej per vete nje mashkull nuk di Sad
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

  Mesazh nga kiss_today prej 30/4/2008, 14:09

  Aaaaaaaaaaaaaaa duhet me e mesu kete shkodrane , se do te te duhet ne jete :D hahahaha
  puc shkodrane se me ke munguar :)

  Sponsored content

  default Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 23/7/2018, 02:19