Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

  Share
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

  Mesazh nga stavri prej 30/4/2008, 18:58

  shkodranja_yll shkruajti:zakonisht nuk e kam ne tipin tim te bej per vete nje mashkull nuk di Sad

  shkodrane ta mesoj une me lale
  ja provoje iher me mua po nuk ja arrite do te mesoj une

  kisso ti te bene e di une
  avatar
  bellissima
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 82
  Vendi : n'tok time
  Data e rregjistrimit : 22/11/2007

  default Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

  Mesazh nga bellissima prej 30/4/2008, 21:49

  shkodrane vec me kte jooooo se do traumatizoesh degjo mua motra :x :ups:
  un per vete spara kam shum shance me bo per vete njeri po kto kohet e fundit po provoi tekniken e gjujtjes ne plot kuptimin e fjales ėėėėė dmth. e shoh se sma var ai i fus i tenxhere kokes ene kshu bie ne dashuria ai me mua :puc: ose me denoncon :ups:
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 1/5/2008, 09:56

  ahahhahhhaah bellisssima sdi as ashtu un
  nqs arrij ta bej per vete pa vedije dike po ta bej per vete se e kam si qellim nuk di ashtu
  stavri e bejme prove po nuk do di tete afroj mos do te largoj me shum kete kam frike Shocked
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

  Mesazh nga kiss_today prej 1/5/2008, 16:56

  Pse thua qe jam aq e zonja sa te bej nje mashkull per vete une stavri ? :D uaaaaaaaaaaa sa mire . Po filloj njehere me ty stavro, po mos i trego Angelos :P ( le qe ai s'hyn me ketu ne forum e s'do e marre vesh ) :ui:

  Vizitor
  Vizitor

  default Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

  Mesazh nga Vizitor prej 1/5/2008, 17:06

  :D
  avatar
  bellissima
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 82
  Vendi : n'tok time
  Data e rregjistrimit : 22/11/2007

  default Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

  Mesazh nga bellissima prej 1/5/2008, 18:41

  haahahah shkodrane ja provoje mi bjeri n elegen kokes ke per te pa ti stavrin Shocked manej te dashuru ne maksimum

  ps. kiss mus e provo se une i them atij gabelit :x :affraid:
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

  Mesazh nga stavri prej 1/5/2008, 19:19

  kiss_today nquccccccccccc mos e provo sdua uneeeee
  shkodrania provoje iher ti pastaj shofim e bejem

  bellisima une thyej me kok hekurin dhe jo aluminin qe ka ne perberje legeni
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

  Mesazh nga MiLaN prej 1/5/2008, 22:14

  o naro do ndihme mer se te jane sul te gjitha ty :D:D sa me fat qe je re... gjith gocat e FORUMIT jane tu ta lyp... ne fakt me mire me kto te forumit se me lopet e fshatit :D:D
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

  Mesazh nga kiss_today prej 2/5/2008, 16:19

  hahahahahaha Bellissima pse me ti do i tregosh vertet Angelos??? Jooooooooooooo
  Pastaj, se kam harru me te pyet une ty Bellissima; Kush te ka thene ty qe Angelos ti therrasesh gabeli ???? Ku e di ti kete nofke ???
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 6/5/2008, 08:37

  albatros nuk na e din vleren ti neve prandaj flet ashtu me mire leria komentet stavrit vete qe po na shijon njera pas tjetres pastaj normal qe ti ashtu do thuash eshte kjo puna si dhelpra dhe rrushte :D
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

  Mesazh nga stavri prej 6/5/2008, 17:48

  une per vete sdi dhe skam cte komentoi une i varferi
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 6/5/2008, 17:50

  as un po qepui me mire
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

  Mesazh nga stavri prej 6/5/2008, 18:39

  se kuptoi ket te fundit ??dmth fjalen
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 7/5/2008, 08:03

  po e qepi se me doli keq :D
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

  Mesazh nga MiLaN prej 7/5/2008, 23:07

  shkodranja_yll shkruajti:albatros nuk na e din vleren ti neve prandaj flet ashtu me mire leria komentet stavrit vete qe po na shijon njera pas tjetres pastaj normal qe ti ashtu do thuash eshte kjo puna si dhelpra dhe rrushte :D

  hmmmm foli kjo
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 8/5/2008, 07:58

  pse mar per te folur jemi ketu nuk eshte vend meditimi forumi :D
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

  Mesazh nga kiss_today prej 8/5/2008, 08:41

  Shkodraneeeeeeeeeee kiss :puc: shume mire e the yllo.
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

  Mesazh nga triniti prej 8/5/2008, 16:35

  kush i drejto meditimet ketej o njerez :D:D:D
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 8/5/2008, 16:46

  :D
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

  Mesazh nga MiLaN prej 8/5/2008, 21:52

  cari trinto... po jo ai i rusise :D
  avatar
  bellissima
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 82
  Vendi : n'tok time
  Data e rregjistrimit : 22/11/2007

  default Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

  Mesazh nga bellissima prej 8/5/2008, 22:04

  ueeeeeeeee she she :ui:
  avatar
  shkodranja_yll
  Princes
  Princes

  Numri i postimeve : 2162
  Mosha : 32
  Vendi : verdall
  Puna : pak nga te gjitha:P:P:P
  Loisirs : sdi
  Data e rregjistrimit : 20/06/2007

  default Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

  Mesazh nga shkodranja_yll prej 9/5/2008, 07:04

  :ui:
  avatar
  Morena
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 2193
  Mosha : 37
  Vendi : Atje ku me do zemra...
  Puna : Pa pune
  Data e rregjistrimit : 01/02/2009

  default Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

  Mesazh nga Morena prej 12/3/2009, 16:51

  Bellisima te raft e mira mi se ke humb fare Sad
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

  Mesazh nga stavri prej 12/3/2009, 17:53

  une zdu me bo asnje femer per vete jom rehat
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 12/3/2009, 19:51

  eeeeeeeeee? beje ndonje ore mos bej sikur sdo :D

  Sponsored content

  default Re: Te besh per vete nje femer apo nje mashkull....?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 23/7/2018, 02:21