gafat

  Share
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  rri gafat

  Mesazh nga triniti prej 23/2/2008, 11:04

  hajde popull per te bere nje cik humor , se normalisht ketu ke forumi jone humori mungo :P :P :P :x shkruani gafat e fundit qe keni bere

  une nje e bera mbreme :D:D:D duke folur me mamane po i tregoja nje histori, dhe spo i kujtoj asaj kush ishte kjo gruja huj, e u mundova une i thash he mi mamaja filanit, gruja fistekut :D:D:D
  jo tha sme kujtohet, ku puno kjo?
  eshte guzhuniere ne cerdhe, i thashe ☀ plotesisht e bindur per ate qe thosha :D:D:D
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  rri Re: gafat

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 23/2/2008, 15:58

  edhe kete gafe e ke be mi


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  rri Re: gafat

  Mesazh nga triniti prej 23/2/2008, 16:36

  e bera mi e bera :D:D:D

  Sponsored content

  rri Re: gafat

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 19/7/2018, 17:16