foto dashurie:p

  Share
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  heart foto dashurie:p

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 24/2/2008, 10:44  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  heart Re: foto dashurie:p

  Mesazh nga MiLaN prej 24/2/2008, 13:03

  o blertush ngaterron rubrike ti o lal... veri te dashuria jo te sexi... ketu duhen foto porno :D:D
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  heart Re: foto dashurie:p

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 24/2/2008, 20:06

  per zotin me cmene me ket punen e sexit.. Shocked
  thjesht foto jane..dhe fotot porne them se nuk lejohen ktu :D :D
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  heart Re: foto dashurie:p

  Mesazh nga MiLaN prej 27/2/2008, 18:28

  po pikerisht ato lejohen se per ate pune 4eshte hap tema :D:D:D per sexin...
  foto porno jo... po foto erotike po ama
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  heart Re: foto dashurie:p

  Mesazh nga triniti prej 27/2/2008, 21:51

  blerta lejohen mi lejohen, po vetem ke kjo kategoria ama :D:D:D
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  heart Re: foto dashurie:p

  Mesazh nga MiLaN prej 2/3/2008, 12:27

  hahahahhahaa
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  heart Re: foto dashurie:p

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 3/3/2008, 08:22

  shum per te qeshur e?

  Sponsored content

  heart Re: foto dashurie:p

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 22/7/2018, 23:59