pse

  Share
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  !! pse

  Mesazh nga triniti prej 5/3/2008, 22:51

  atehere... pjesa me e madhe e temave te prezantit ( dmth ato personale) u spostuan ne arshiven e forumit.
  pse?
  sepse ishin tema te vdekura tashme, temat per prezantim ekzistojne, te ndara ne dy kategori djemte dhe vjazat...eshte e kote te ngarkojme forumin me tema boshe...forumi ska nevoje per tema prezantimi, pasi ekzistojne, ka nevoje per tema kostruktive...

  per anetaret ne vijij, ata qe do vijne me tej, te bejnje njer prezantimin ne temat zyrtare dhe me pas nese kane deshire mund te hapin nje teme prezantimi personale...
  gjithsesi ne momentin e pare qe ne teme nuk do shkruhet me...tema do te spostohet ne arshiv
  e perseris temat nuk jane fshire thjesht jane spostuar.

  per ata qe kane ankese mos ta marrin mundimin te ankohen se do ja thyej brinjet :x
  avatar
  BLOODY_ALBOZ
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 277
  Vendi : italia
  Data e rregjistrimit : 12/02/2008

  !! Re: pse

  Mesazh nga BLOODY_ALBOZ prej 6/3/2008, 09:54

  triniti po per ata qe jan dakort ka na shperblim e :D
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  !! Re: pse

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 6/3/2008, 12:17

  Normal qe do te kete :D
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  !! Re: pse

  Mesazh nga triniti prej 6/3/2008, 14:56

  posi jo mo, ja afrohu njer te te :puc: :8)
  avatar
  BLOODY_ALBOZ
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 277
  Vendi : italia
  Data e rregjistrimit : 12/02/2008

  !! Re: pse

  Mesazh nga BLOODY_ALBOZ prej 6/3/2008, 15:52

  triniti pse je kaq e mire ja ke bo na i here pyetje vetes?
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  !! Re: pse

  Mesazh nga triniti prej 6/3/2008, 19:48

  kush eshte e mire mo, jam si dhi ne te vertete :pool:

  P.S: mos ja trego njeriut eee, ky eshte sekreti yn :D:D:D :8)
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  !! Re: pse

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 7/3/2008, 09:30

  un per vete se kam degju i kam mbydh veshet;p
  avatar
  BLOODY_ALBOZ
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 277
  Vendi : italia
  Data e rregjistrimit : 12/02/2008

  !! Re: pse

  Mesazh nga BLOODY_ALBOZ prej 10/3/2008, 08:23

  triniti shkruajti:kush eshte e mire mo, jam si dhi ne te vertete :pool:


  si dhi? kaq e mire qeke mi dreq! :D

  pa merak nuk i tregoj asnjonit :roll:
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  !! Re: pse

  Mesazh nga triniti prej 12/3/2008, 13:15

  hahhahahahahahha

  kiss kiss te dyve :D

  **angelo-nero**
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 275
  Data e rregjistrimit : 18/06/2007

  !! Re: pse

  Mesazh nga **angelo-nero** prej 16/3/2008, 23:42

  triniti je si e dhi ? :silent:
  ja dhe ket se prisja prej teje epo edhe ne kte moshe te shpeton mi :fal: :affraid:

  Musafir
  Vizitor

  !! Re: pse

  Mesazh nga Musafir prej 17/3/2008, 07:06

  pse dashuria esht kaq e embel

  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  !! Re: pse

  Mesazh nga triniti prej 17/3/2008, 14:40

  **angelo-nero** shkruajti:triniti je si e dhi ? :silent:
  ja dhe ket se prisja prej teje epo edhe ne kte moshe te shpeton mi :fal: :affraid:

  po ta shi o rob i zi edhe na shpeto nganjer, po mos e vri mendjen fare se kam bler pampers :D:D:D
  avatar
  BLOODY_ALBOZ
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 277
  Vendi : italia
  Data e rregjistrimit : 12/02/2008

  !! Re: pse

  Mesazh nga BLOODY_ALBOZ prej 17/3/2008, 14:41

  triniti shkurt mi lal zezak ca eshte gjith ajo rob i zi pse i bo qefin :D


  ps: akoma se ke nderru ket ti?
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  !! Re: pse

  Mesazh nga triniti prej 17/3/2008, 14:46

  po hic me kot per tangerllik :D:D:D ti bejme qejfin, se gezo shume ky :D:D:D

  P.S: e qe thua ti, po bej pak STERVITJE une qe te dali sa me bukur fotoja tjeter :D:D:D

  **angelo-nero**
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 275
  Data e rregjistrimit : 18/06/2007

  !! Re: pse

  Mesazh nga **angelo-nero** prej 17/3/2008, 19:08

  i zi mi i zi po pas asaj gjes se zez te gjith len koken se:D:D:D:D:D:D
  edhe ti madje le koken do e kishe djeg pampersin tashi :D
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  !! Re: pse

  Mesazh nga triniti prej 17/3/2008, 19:29

  thua?

  **angelo-nero**
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 275
  Data e rregjistrimit : 18/06/2007

  !! Re: pse

  Mesazh nga **angelo-nero** prej 17/3/2008, 19:33

  sapo e thash mi pse pyt kot apo duhet me e thon dy her
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  !! Re: pse

  Mesazh nga triniti prej 17/3/2008, 19:41

  thoje prap thoje prap :D

  Vizitor
  Vizitor

  !! Re: pse

  Mesazh nga Vizitor prej 17/3/2008, 19:44

  pse se ke heq ate havren fare

  dhe d kishe dal me bukur

  **angelo-nero**
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 275
  Data e rregjistrimit : 18/06/2007

  !! Re: pse

  Mesazh nga **angelo-nero** prej 17/3/2008, 19:45

  shikon sa ta ka qefi do ta lexosh prap aq me qef :D:D:D
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  !! Re: pse

  Mesazh nga MiLaN prej 18/3/2008, 18:02

  sa llafazan paske qene mer
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  !! Re: pse

  Mesazh nga triniti prej 18/3/2008, 19:09

  ALEX shkruajti:pse se ke heq ate havren fare

  dhe d kishe dal me bukur

  ja po prisja te vinte te ma thoshte ftyra jote
  avatar
  BLOODY_ALBOZ
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 277
  Vendi : italia
  Data e rregjistrimit : 12/02/2008

  !! Re: pse

  Mesazh nga BLOODY_ALBOZ prej 19/3/2008, 08:42

  uuuuuuuu ca i ka bo trinitiiiiiiiii, u nxehe mi?
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  !! Re: pse

  Mesazh nga triniti prej 19/3/2008, 11:10

  jo me rrush nuk u nxeha thjesht ju pergjigja :D:D:D
  tashi kusur e kemi do u pershtatemi edhe ekzemplarevete te ketij lloji :D:D:D
  avatar
  BLOODY_ALBOZ
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 277
  Vendi : italia
  Data e rregjistrimit : 12/02/2008

  !! Re: pse

  Mesazh nga BLOODY_ALBOZ prej 19/3/2008, 11:59

  hahahahahahhahaha sa e gjetu ajo llafja funit!


  triniti mo e vrit menjen sa te me kesh ktu mua zine sikur je vetem :D


  kith kith :8) :puc:

  Sponsored content

  !! Re: pse

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 18/6/2018, 11:48