GOCAT E FORUMIT

  Share
  avatar
  Tironsi
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 264
  Vendi : duke fituar €€€€€€€
  Puna : e di vete !!!!
  Loisirs : gjerat qe fillojne me "P" , si psh : Partia, Paraja, Puna, etc...
  Data e rregjistrimit : 15/08/2007

  default GOCAT E FORUMIT

  Mesazh nga Tironsi prej 18/3/2008, 18:34

  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: GOCAT E FORUMIT

  Mesazh nga triniti prej 18/3/2008, 19:15

  hahahaha tironsi shume e bukur kjo :D:D:D
  une kush jam, ajo me e bukura eee :D:D:D
  avatar
  BLOODY_ALBOZ
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 277
  Vendi : italia
  Data e rregjistrimit : 12/02/2008

  default Re: GOCAT E FORUMIT

  Mesazh nga BLOODY_ALBOZ prej 19/3/2008, 08:41

  ti duhet te jesh ariel triniti ,po ce do ja ka nalu me krah ajo tjetra ne nuk shuhet mire :D


  tironsi po ci bo qefin mer dak ktyre se i rritet menja ene nuk folim me mer!
  avatar
  maca
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 453
  Mosha : 28
  Vendi : macedonia --shkup
  Data e rregjistrimit : 20/11/2007

  default Re: GOCAT E FORUMIT

  Mesazh nga maca prej 23/3/2008, 14:25

  :) PO UN :lule:
  avatar
  **GISHTEZA**
  Founder & Administratore

  Numri i postimeve : 3718
  Vendi : andej ,kendej
  Data e rregjistrimit : 27/05/2007

  default Re: GOCAT E FORUMIT

  Mesazh nga **GISHTEZA** prej 23/3/2008, 14:37

  tironc cakto emrat mo


  _________________
  █║▌│█│║▌║││█║▌║█
  E   S.H.T.R.E.J.N.T.Ė

  █║▌│█│║▌║││█║▌│║║█║│█
  N.U.K    B.L.I.H.E.M     D.O.T
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: GOCAT E FORUMIT

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 23/3/2008, 18:15

  hihihihihihi
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: GOCAT E FORUMIT

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 23/3/2008, 18:20

  ja un me njonin :D
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: GOCAT E FORUMIT

  Mesazh nga shaban cakolli prej 23/3/2008, 18:46

  kjo ne mes me karanfil ne dore i ngjane znj.maca,zeshkanja qe mbane fustanin me dore,znj:Gishteza,kjo qe po e sjell ky dhaskali
  blerta po thote se eshte ajo,sigurisht duhet te jete energjike per tu bere ball tere atyre rrotullimeve,per tjerat nuk kam ide,hahaha
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: GOCAT E FORUMIT

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 24/3/2008, 07:39

  hahahhahha z.shaban u bej ball u bej rrotullimeve:P
  respekt.


  Edituar pėr herė tė fundit nga <<<b nė 25/3/2008, 08:01, edituar 1 herė gjithsej
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: GOCAT E FORUMIT

  Mesazh nga triniti prej 27/3/2008, 18:09

  <<> shkruajti:ja un me njonin :D


  o blerta pse genje ti mi, kjo jam vete hahahahahaha
  kiss kiss kiss
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: GOCAT E FORUMIT

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 27/3/2008, 23:40

  eheheh ik mi se sheh ate?esht burri im :D ke inat ti he ☀


  hajde te pufi pak se na ka mal mali:D
  avatar
  MiLaN
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 4051
  Data e rregjistrimit : 29/05/2007

  default Re: GOCAT E FORUMIT

  Mesazh nga MiLaN prej 29/3/2008, 01:23

  hmmmmm gocat re
  avatar
  shaban cakolli
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 4940
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: GOCAT E FORUMIT

  Mesazh nga shaban cakolli prej 29/3/2008, 22:02

  AJO QKA BENTE RROTULLIME ISHTE SHKODRANJA;RRESPEKT PO ASHTU SHKODRANJA
  avatar
  triniti
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 3390
  Vendi : aty ku mbarojne enderrat dhe fillon realiteti
  Puna : realiste :D:D:D
  Loisirs : ca o kjo me, se njef muve kte
  Data e rregjistrimit : 28/05/2007

  default Re: GOCAT E FORUMIT

  Mesazh nga triniti prej 31/3/2008, 17:49

  blertaaaaaaaaaaa :8)

  e ka mire bloody aty lart mi per ariel, se kuqe jam muve :D:D:D
  avatar
  Erisel
  Pena e arte
  Pena e arte

  Numri i postimeve : 689
  Data e rregjistrimit : 01/06/2007

  default Re: GOCAT E FORUMIT

  Mesazh nga Erisel prej 4/4/2008, 06:51

  Do te doja shume te vallezoja me gocat e forumit, por jo me rrotullime marramendese :D
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: GOCAT E FORUMIT

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 4/4/2008, 08:46

  pse mer ke frike se rrezohesh ti? :D
  avatar
  Tironsi
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 264
  Vendi : duke fituar €€€€€€€
  Puna : e di vete !!!!
  Loisirs : gjerat qe fillojne me "P" , si psh : Partia, Paraja, Puna, etc...
  Data e rregjistrimit : 15/08/2007

  default Re: GOCAT E FORUMIT

  Mesazh nga Tironsi prej 4/4/2008, 16:34

  GISHTEZA shkruajti:tironc cakto emrat mo  QE TE MOS JU NGELI HATRI :
  AJO ME E MIRA, ESHTE GISHTEZA
  PASTAJ, TE TJERAT, SIPAS RADHES........
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: GOCAT E FORUMIT

  Mesazh nga kiss_today prej 30/4/2008, 15:34

  Une jam ajo me fustanin krejt ne te verdhe dhe me trendafil ne dore, dmth " e bukura " tek " e bukura dhe bisha " ne mos gabohem. jo per gje , por asaj i ngjaj dicka me shume hihihihihihi ( sa modeste jam )
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: GOCAT E FORUMIT

  Mesazh nga stavri prej 30/4/2008, 16:42

  :silent: pse jo kisso dhe mund te jesh

  ku i dihet ne kete jete
  avatar
  bellissima
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 82
  Vendi : n'tok time
  Data e rregjistrimit : 22/11/2007

  default Re: GOCAT E FORUMIT

  Mesazh nga bellissima prej 30/4/2008, 22:08

  po une po une :pikpy: apo isha fshehur pas fustanit te trinitit :affraid: se kshu e bon ajo ma hedh gjithmone
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: GOCAT E FORUMIT

  Mesazh nga kiss_today prej 2/5/2008, 18:23

  Pse Stavri, nuk i ngjaj ???? Me shih pak ... :D hahahahaha
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: GOCAT E FORUMIT

  Mesazh nga stavri prej 2/5/2008, 20:13

  kiss_today shkruajti:Pse Stavri, nuk i ngjaj ???? Me shih pak ... :D hahahahaha


  ke te drejte kisso madje i gjanke shume
  sidomos pa fustane veshur sic ke dal ne foto
  dhe me qirinjet anash :D
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: GOCAT E FORUMIT

  Mesazh nga stavri prej 11/5/2008, 12:10

  thjesht i pershendes gocat e forumit per respekt asgje me teper
  avatar
  kiss_today
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 1792
  Mosha : 33
  Vendi : Tirane
  Puna : Studente
  Loisirs : Duhet te mendohem gjate per kete
  Data e rregjistrimit : 31/05/2007

  default Re: GOCAT E FORUMIT

  Mesazh nga kiss_today prej 11/5/2008, 15:24

  po motraaaaaaaaaaaaaaaa una jam unaaaaaaaaaa
  puc shume gishtezen se eshte shume e mire :) :puc:
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: GOCAT E FORUMIT

  Mesazh nga stavri prej 11/5/2008, 17:47

  mire bone qe e puthe kisso

  puthe dhe une gishtezen shume dhe ty kisso :puc: :puc:

  Sponsored content

  default Re: GOCAT E FORUMIT

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 18/6/2018, 11:45