GOCAT E FORUMIT

  Share
  avatar
  dano
  Anetar
  Anetar

  Numri i postimeve : 56
  Mosha : 35
  Data e rregjistrimit : 02/02/2008

  default Re: GOCAT E FORUMIT

  Mesazh nga dano prej 19/5/2008, 15:36

  Ku jane se spo shof asnjonen :D
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: GOCAT E FORUMIT

  Mesazh nga stavri prej 19/5/2008, 15:51

  o gocat e forumit humbet fare vallai na e lat kshu ne dor na e lat forumin
  avatar
  ``Blerta``
  moderator
  moderator

  Numri i postimeve : 3352
  Mosha : 33
  Vendi : london
  Loisirs : ca esht kjo me?:D
  Data e rregjistrimit : 03/06/2007

  default Re: GOCAT E FORUMIT

  Mesazh nga ``Blerta`` prej 20/5/2008, 13:51

  hmmmmmm ja erdhi njonaaaa
  avatar
  stavri
  Anėtar Nderi
  Anėtar Nderi

  Numri i postimeve : 5787
  Vendi : verdall anej kenej
  Data e rregjistrimit : 24/06/2007

  default Re: GOCAT E FORUMIT

  Mesazh nga stavri prej 20/5/2008, 15:47

  hmmmmmmmmmmmmmmmmmm njona paska ardh vallai

  kjo njona ne fakt eshte vertet hmmmmmmmm

  por hajdeni dhe ju te tjerat se e late vetem ket ju

  Sponsored content

  default Re: GOCAT E FORUMIT

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė 27/5/2018, 11:24